Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Najednou to nejde

Najednou to nejde

ahmed (7.10.2004 17:33:24)

Potřeboval bych s něčím poradit, mám připojení ADSL 256/128 od českýho bezdrátu a celý dva měsíce mi šlo normalně se připojit například na DC++ (myslim tim jednotlivý huby) na mIRC a taky FTP ( i kdyz uz nastali problemy) najedou po dvou mesicich mi tyhle programy nejedou nemuzu na svoji stranku nahravat pres ftp protoze to hlasi njakej error na DC nemuzu pise to connecting time out a to sami to pise u mIRC, to dc klidne ozelim stahovat nemusim lae na dc kvuli chatovani to zrovna docela potrebuju a nahravani pres FTp to uz ani nijak nejde tak bych se chtel zeptat jestli nevite nekdo jak to resit nebo nema nekdo stejny problem??? (jo mam to omezený na těch 15GB mesícně a ten FUP neboc o to je ) a dva měsíce to vsechno slo tak nechapu proc ted uz ne ??? plz hlep meeeee

Centauria (7.10.2004 22:58:15)

Snad tí pomužu aspoň tím že ti řeknu. NEJSI v TO SÁM mě tohle sere už tejden! A všichni mi tady radí aď přeinstaluju Windows nebo si aktualizuju software v modemu! Posla jsem "vyhružnej" dopis mému ISP. ZKus to taky.

Ahmed (8.10.2004 14:39:57)

Hmm tak to udelam az pristi tejden jeden clovek uz mi taky rikal ze stacilo zavolat poskytovateli a bylo hotovo tak nevim :/ fakt me to sere driv to jelo ted ne :(( dystak sem taky napis jak si uspel s tim dopisem

Centauria (8.10.2004 19:35:20)

Vážený pane ....., Váš dotaz jsem předala na technické oddělení pod číslem ........ Kolegové Vás budou zpětně kontaktovat. S přáním hezkého dne Lucie Hübnerová Oddělení péče o zákazníka Contactel, s.r.o. Vinohradská 174, 130 19 Praha 3 Tel: +420 255 755 575 Fax: +420 255 755 777 E-mail: info@contactel.cz www.contactel.cz TAk jsem zvědav kdy se ozvou.

ahmed (9.10.2004 09:35:16)

Tak to ja taky protoze pokud nebude uspech tak me to stve