Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

Wifi

Neznalek (7.9.2006 21:09:22)

Ahoj všichni, Chtěl jsem se zeptat jestli je možný při připojení přes wifi aby počítač hlásil že je zařízení (wifina)v pořádku a přesto nevysílalo žádný signál?? počítače se mi normálně bezdrátově sesíťují ale na jednom mi to píše že není žádný signál a na druhym že signál je vynikající...nevíte někdo řešení tohoto problému?? díky moc za odpověď

Anonym (8.9.2006 12:20:23)

Chce to více podrobností! jakym způsobem to maš konkretně propojený, kde se nachází vysílač, kde sou PC či Notebooky, zda ti na tom momentálně nemocným někdy WiFi fungovala atd. LAMIČKA

Anonym (8.9.2006 14:30:15)

Takže na tom "nemocnym" notebooku wifina fungovala normálně ale ted jsem musel zformátovat pc na který jsem se připojoval a už jsem jí nezprovoznil..síť se vytvoří ale nejde pingovat a na stolnim pc se mi zobrazuje že není žádný signál.Přitom na notebooku mám signál vynikající...a vůbec nevím kde může být problém...mělo by to normálně běžet...firewall to není

Anonym (8.9.2006 14:37:18)

A maš WiFi router??? Zkus připojit přes kabel. Zkontrolovat zda je zapnutý DHCPko a aktivní WiFina, jakou IP dostane notebook a PC, pingneš je nevzájem, pingneš na WiFinu atd. LAMIČKA

Anonym (8.9.2006 14:39:08)

Te´d koukám že se ptám na kraviny :oD ... to je tím pracovnním nasazením :o))))) LAMIČKA

Anonym (8.9.2006 14:40:29)

Ale pořád sem nepochopil jak to maš propojený, popiš přesně topologii tvojí sítě. LAMIČKA