Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > jakej Internet

jakej Internet

Ammmateur (12.9.2006 15:25:40)

Hmm takže Karneval nemohu :( www.karneval.cz maj strašně malí pokrytí takže nevím kterej net si mám vybrat je v uvaze pouze O2 , chci bejt pripojenej pres ADSL za dobrou cenu a a míít dobré pingy a rychslot 512 + abych mohl stahovat help , skusím tátu překecat na 2048 to má FPU 8GB, a platí se za přesažení dat ? A nevíte je UPC www.chello.cz přes aDSL ?

Ammmateur (12.9.2006 15:27:22)

Jo a bydlím poblíž telče na Jindřichohradecku , Česká republika , Evropa ;-)

Anonym (12.9.2006 15:40:44)

s 8GB limitem se rozluc se stahovanim... jedno dvd (linux) - 4,5GB... stahnes tak dve dvd a mas po limitu

Anonym (13.9.2006 11:15:14)

Kde najdu dostupnost GTS novera ? PLS link děkuji

Nargon (13.9.2006 15:14:47)

Teda to je dotaz :) Pokud teda myslis dostupnost GTS pres LLU https://www.dsl.cz/overit.php

Anonym (12.9.2006 15:49:14)

...Planeta Země, Sluneční soustava, Mléčná dráha, kupa galaxií v Panně,nadkupa galaxií v Panně, tenhle Vesmír

Nargon (12.9.2006 17:38:27)

UPC je podobne jako karneval. Internet pres kabelovou televizi, pokryti cca podobne velke jako karneval, ikdyz vetsinou v jinych castech mesta. Co se tyce adsl, tak jeste muzes zauvazovat o GTS http://www.gtsnovera.cz/cs/produkty_sluzby/internet/dsl.shtml (pripadnou mezeru v odkazu smazat) internet ma o 4 koruny levnejsi nez O2 (gts ma 95 na konci ceny a O2 tam ma 99 samozrejme bez dph) a o neco vyssi limity na fup. u 512ky ma 2GB a u 2M ma 10GB. Navic je tam moznost si data dokoupit a kdyz uz vyplitvas limit tak si koupit balicek 2GB za 60Kc (bez dph). A taky si muzes FUP zapnout sam, pak se ti neodecitaji data, a nechat stahovani bezet treba pres noc. Osobne mam sluzbu Fun2M a i ve fupu mam rychlost cca 25KB/s (up i down) takze to neni tech jejich 128/128 jak pisou. Samozrejme, ma to i nejake zapory, Asi bude zrizeni trvat dele nez u O2. Fyzicky to totiz zapojuje O2 a ten nebude uprednostnovat zapojeni sluzby u alternativniho operatora na ukor vlastnich novych pripojek. Dale celkem vysoka "pokuta" za zruseni sluzby pred uplynutim zavazne doby 12ti mesicu. u O2 platite jen pomernou cast instalacniho poplatku. A take si dost lide stezuji na technickou podporu, osobne s ni problem nemam, volal jsem tam asi jen jednou nebo dvakrat. Zadal jsem o zvyseni rychlosti, a pri tom vypadla synchronizace s dslamem (na modemu). Nakonec z nich vypadlo, ze telecom pri zvysovani rychlosti me prepojil z Annex A na Annex B a nikomu to neoznamil :) Koupil jsem novy modem a jelo to v pohode (a stale jede). Takze ikdyz jsou u lidi spatne zkusenosti, tak stejne cca 90% uzivatelu tu technickou podporu vubec nepotrebuje, protoze jim to jede jak ma. Taky je dobra sluzba Bluetone Premium, pokud je mozne ji u tebe zridit, tak ji urcite vezmi, ale ne kazdy je v pokryti. Je celkem levna a bez fupu. Takze je to na tobe, jak se rozhodnes.

Ammmateur (13.9.2006 11:11:23)

A můžu se zeptat jaký máš tak přibližně pingy ? (odezvu)

Nargon (13.9.2006 15:19:18)

Zrovna ted mam na seznam 14-16ms Ikdyz moje hodnoty asi nejsou moc vypovidajici, jsem totiz opravdu velmi daleko od ustredny odhadem nejakych 7Km. Nevim jestli to ma na to vliv, asi moc ne. Ping pod 10 jsem zatim nikdy nemel :) ale v normalnim stavu pres 20 take ne.