Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > VOLNY ADSL - nove tarify

VOLNY ADSL - nove tarify

danik (14.9.2006 09:58:46)

Co rikate na novou nabidku ADSL od Volneho? Nevypada to uplne spatne, co? Snad by i v CR mohla konecne zacit fungovat konkurence (napr. V Praze a Brne uz je vyber ADSL od Radiokomunikaci, Volneho a O2 - vse na vlastnich technologiich). Tak doufejme, ze O2 treba zaregauje a zvedne limity, potazmo zase Radiokomuniace a Volny zlepsi sve nabidky atd..... :)

BDs (14.9.2006 10:19:34)

Mam dostupne vsechny tri varianty, ale jdu do Bluetone. 10M od Volnyho je sice fajn, ale moje zkusenost je takova, ze dokud na tom clovek nehoni digitalni vysilani, je docela komplikovany vytizit downstream naplno. Spis ten upstream by to chtelo vetsi nez 512kbit, ale chapu, ze v tomhle ohledu je na tom ADSL2+ prakticky stejne jako ADSL1.

Nargon (14.9.2006 11:29:13)

ADSL2+ ma upload max 3.5Mbit, u adsl1 je to jen asi 800Kbit. Takze ten upload tam mohli dat vetsi. 10M down je pekny, ale tech 512k na UP je celkem desny.

Anonym (14.9.2006 13:33:44)

Jo, jo, ten Upload je dost spatnej, ale aspon je maji jine firmy v cem trumfovat :)

Zdeněk (14.9.2006 15:41:10)

Volný jsou největší k***y co jsem poznal za dva roky s ADSL. Dokonce uvažuju, že budu muset naběhnout do nějakýho pořadu v TV typu Černé ovce. Nejradši bych je žaloval, ale na to nemám...:-( Takový množství neskutečnejch chyb, dní bez netu a neochoty...uff...NE VOLNÝmu!!

Jirka_j (14.9.2006 16:24:33)

v novém ceníku od VOLNÝ jsou teď dvě varianty pro 512 a 2M technologie "Volný" a "Jiná" nevíte prosím někdo VO CO GO ?? Chci si objednat ADSL od Volnýho a todle mě zaskočilo a než tan budu volat rád bych už nějaký informace měl... :-)) kterou zvolit ? dík za radu

danik (14.9.2006 16:38:04)

urcite zvol technologii "Volny". Tam to muzes mit i bez limitu, dat. JTechnologie "jina" znamena preprodej ADSL od Telecomu (vcetne vsech negativ - hlavne tedy nizkeho limitu dat ke stazeni).....

Jirka_j (14.9.2006 16:50:57)

Dík za info, nenapsal jsem že mám linku od telekomu jen 3 měsíce, takže zatím s ní nemohu "jinam" Chtěl jsem od Volného 2M a ted právě nevím co zvolit je tam jen rozdíl cca 60,- /měsíc limity stejný tak nevim...