Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zrušení ADSL

Zrušení ADSL

PetrM (27.1.2007 09:10:46)

Nechal jsem si na podzim roku 2005 zrušit internet od fy Emea, poněvadž jsem se stěhoval od rodičů pryč. Poslal jsem výpověď, přišlo potrvrzení, že mi poběží nějaká lhůta, a pak mě odpojili. Teď se rodiče rozhodli pořídit si na své telefonní číslo net, ale při návštěvě u SPT jim řekli, až to nelze, poněvadž na toto tel. číslo je již zřízený internet na mé jméno! Je tohle normální? Může někdo poradit, co dělat, na čí straně je zodpovědnost, nebo dodat zkušenosti?

Anonym (27.1.2007 10:28:08)

Emea te neodhlasila u telecomu a dokud to neudela tak te telecom nesmi pripojit, ani nikdo jiny. Typicka praktika alternativcu jak nekomu zneprijemnit odchod od sebe.

Anonym (27.1.2007 15:15:06)

To je ,ale Emea proti sobě,protože dokud to neodhlásí u O2,tak za tu linku musí platit,přestože od zákazníka už nemá ani korunu.

Anonym (28.1.2007 00:45:02)

bordel je všude!

PetrM (28.1.2007 07:35:26)

Taky mi to připadá padlé na hlavu, ode mě už více než rok neviděli ani korunu, a teď jen budou mít práci navíc, spíše si myslím, že to bylo nedbalostí, všichni víme, jaké jelita pracují na technické podpoře :-/

domek (28.1.2007 23:25:50)

Abys neměl Ty platbu navíc, za dobu co jim neplatíš. Jestli sis ten papír s tím potvrzením neschoval, tak nevím nevím. Raději se informuj u nich. Mohli by chtít i penále. Ti jsou podrazama na klienty známí už léta, kdy si přilepšovali za překročení datových limitů, protože místo FUP uplatňovali příplatky. Bylo to tady tak před dvěma roky.

O2 (27.1.2007 19:13:54)

Ahoj.. SPT myslíš jako bývalý Telecom nyní O2?? Pokud chceš pomoci napiš mejla. Zjistím co se dá u nás ve firmě.