Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > NAT a DASHBOARD po 15.9.2003 !!!

NAT a DASHBOARD po 15.9.2003 !!!

iNDY (11.9.2003 18:15:24)

Z TK SkyNetu vyplyva, ze u stavajicich tarifu nedojde ke zruseni NAT a DASHBOARD. Viz http://www.skynet.cz/index.php?stranka=6&jazyk=cz&aktualita=34 "U obou nových tarifů Home Plus a Home Extra dochází k odstranění NAT (překladu adres) a nutnosti přihlašovat se přes dashboard. Další očekávanou novinkou je možnost používat vlastní modem. Stávající zákazníci mohou doposud pronajatý modem buď odkoupit, dále pronajímat nebo používat vlastní." Vzhledem k tomu, ze se u SkyNetu stary tarif jmenuje ADSL Home, nespada do seznamu tarifu, u kterych se ma NAT a DASHBOARD zrusit. Ach jo, je to poprve co jsem tuto informaci videl oficialne ... Takze je to vlastne trest za to, ze se mi nove tarify nelibi? Navic nechci videt, az se zase zapne agregace ...

Ghostman (11.9.2003 22:52:06)

Neboj se hele pockej co se stane 23.září ... pokud nic telecom nezmeni vlitnou na ne regulatori a myslim si ze tohle telecom urcite nechce takze treba prida na nejlevnejsi novej tarif dalsich 10GB neo 20 GB a to uz bude celkem v pohode a nebo druha moznost ze to zlevni ale to u telecomu nemuzes cekat takze z toho vyplyva ze to bude konecne vyhodny pro uzivatele ...................

iNDY (12.9.2003 08:03:48)

... ze CTU nerozhodne ve prospech uzivatelu. Problem je totiz v tom, ze CTU muze maximalne regulovat ceny sluzeb, ale nemuze ze zakona urcovat jejich kvalitu a parametry. Jedine, ze by opravdu doslo k propojeni mezi CTc a ISP ... Navic necekam od zmen CTc nic k lepsimu, protoze si tam zase vymysli neco, co nikdo z nas necekal, jak to ma ve zvyku ;(

telekoumak (12.9.2003 08:33:54)

A kdo vám brání,přejít na nový tarif bez NAT,bez SSD,s vyšší rychlostí.Můžete si vybrat,volba je na vás.

iNDY (12.9.2003 16:24:38)

Prijde vam jako dostatecny argument, ze se mi nelibi omezeni limitu dat? Cili je pro me tarif neprijatelny?

telekoumak (12.9.2003 17:04:11)

Tak přejděte na verzi profi,která je bez omezení a nemá NAT ani Dashboard.

iNDY (13.9.2003 16:01:01)

Fakt nebo ti pomuzu !!!

iNDY (12.9.2003 16:26:09)

CTc mel zrusit debilni DASHBOARD a NAT u vsech tarifu, tedy i u stavajicich. To by mi jako zakaznikovi prislo fer. Nerikejte mi, ze tam jsou obe debiloviny potreba. To si vykladejte na poradach telekoumaku ...

telekoumak (12.9.2003 17:02:04)

Ta služba je definovaná velkoobchodně s NAT a SSD a nejde jen tak měnit její parametry,které jsou smluvně dohodnuté s ostatními ISP.Tarify platné od 15.9. jsou nové služby s novými parametry.

Jarda (12.9.2003 21:08:45)

Proč by si dávali tu práci a rušili nat a dashboard když ruší celou službu ??

Lda (18.9.2003 13:31:52)

Tak me dneska nainstalovali ADSL od IOL, rovnou 512/128, na nejaky stary tarif se ani neptali. Ale dashboard musim taky /ne ze by to byla takova hruza/. Jinak musim prekvapive IOL pochvalit, doba cekani cca lO dní, instalace bez problémů, zatím to běží.

KUFI (18.9.2003 14:20:39)

Prosimte kolik se pripojujes(trebas http://www.pooh.cz/test/default.asp) a koilk ti to taha? Dikec