Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Eurotel přecejen zavede vysokorychlostní internet v síti CDMA 450

Eurotel přecejen zavede vysokorychlostní internet v síti CDMA 450

Dr.Fix (23.3.2004 15:02:20)

Myslíte, že to bude pro ADSL konkurence?

Miroslav Šilhavý (23.3.2004 15:11:51)

Ani náhodou; pomalé a malé kapacity; horší než Angel a to lze předpokládat, že ET sežene více zákazníků...

David (23.3.2004 18:59:01)

Dnes jsem měl shodou okplností schůzku s jedním managerem z Eurotelu a přišlo i na toto téma. Ono asi tato síť nebude a ani nemůže bý tonkurencí ADSL, ale určitě to je na zamyšlení. Tento člověk mi tvrdil, že zkoušel osobně se připojit a prý mu to běhalo na 1Mb. Teoreticky prý by měli být schopni běhat až na 2Mb, ovšem je to asi jen v teoretické rovině. Navíc toto spojení bude taktéž sdílené. Cena by měla být asi 1.500Kč za 512/???. Což asi bude zajímavé pro lidi co potřebují bý online kdekoli v republice. Tato služba se má zavádět až od 1.9.04. Jsem zvědav jak to dopadne.

Miroslav Šilhavý (23.3.2004 19:02:27)

Problém toho je v tom, že agregace bude už ve vzduchu, pro relativně malé počty uživatelů :(

C (23.3.2004 15:49:28)

Není ET náhodou tak nějak ČTc ??? Ikdyby mě na mučidla dávali, tak už nikdy nechcu mít nic společného s telekomem a tím jeho hovadským přístupem a politikou. Omlouvám se za ten výraz, ale nic slušnějšího mě nenapadlo.