Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Petr z TO2

Petr z TO2

Jsem tu poprve a naposledy (13.8.2007 15:49:51)

lidi, krotte se trochu, zrovna jsem domluvil s zenskou, ktera na me rvala ze chce znat maximalni rozsah vychozi brany a ze jsem debil kdyz ji ho nereknu. Chvili predtim chtel chlapek nastavit natovani pro 12 kompu na modemu kterej jsem v zivote nevidel a zase jsem byl debil ja. To ze ma zakaznik modem ne od nas a navic chce neco co nepodporujeme to nevadi. Rano si zase zenska stezovala, ze olprava netu trva jiz 3 hodiny!!! /ve smlouve jsou 4 dny/ Bezne volaji lidi co nadavaj ze net neni opraven okamzite, tvrdej jak jim utikaj staticice a kdyz jim clovek nabidne zvysenou technickou podporu za 500 mesicne je to hned zlodej, uplatkar nebo kapitalisticke prase (tato nadavaka je u zakazniku v posledni dobe hodne oblibena) Nejlepsi jsou lidi, kteri nadavaj nam technikum ze jsme tupouni a pritom nejsou sami schopni spravne zapojit 3 kabely. Vyslovene me urazi kdyz tu nekdo pise, ze technicka podpora je k nicemu. Troufam si rici, ze v nama podporovanych vecech mam 100% znalosti a kdyz mohu pomoci tak pomohu.

Anonym (13.8.2007 16:21:12)

LoL, už sem nechoď, lemro líná :-D

kolya (13.8.2007 18:14:29)

Vim, ze za to nemuzes, ale jste nejdrazsi. Mimochodem urcite vyuzivas zamestnaneckou slevu "0 za pausal", takze v tom jedes stejne s nimi. Jinak ja budu mit za chvili optiku 10 mbit za 500 Kc, tak mi muzete vite co.

Anonym (14.8.2007 01:21:23)

optika 10mb za 500 pekne smrdi, to jen tak na okraj. No vlastne i nakonec, protoze nema cenu s tebou debatovat o cene internetu. Ty budes asi jeden z tech TO2 odpurcu co jen nadavaj a vlastne ani nevedi proc

kolya (14.8.2007 18:45:51)

Jsi funny guy ))) http://www.poda.cz/index.php?go=prices_sub_4 A nejsou tu jedini za podobne ceny.

kolya (14.8.2007 18:54:33)

Sice nenadavam, ale mel bych. Ted nemam O2, ale GTS(uz jen mesic), a samozrejme musim platit za linku tech 245 bez dph. Nechapu, proc mam platit za blbe 2 draty tolik penez, kdyz za kabel nebo optiku nebudu platit nic, resp. bude v cene. To v tom mam a budu mit 4 Voip cisla, server a dalsi veci. Jsou fatalne predrazeni a ryzuji jen proto, ze nekteri lidi nemohou mit nic jineho. Proste je to svinstvo.

Anonym (15.8.2007 11:08:16)

To ze na vas alternativni ips internetu serou a nejdou do rite kde bydlite neni chyba TO2

kolya (16.8.2007 11:20:24)

Je smutne, ze neumis cist. Psal jsem ze budu mit optiku 10Mbit za 500 Kc, a ze tam nejsou jedini, kdo tam dava takovy net za podobne ceny. Jaky mas ty net a za jakou cenu ty z nerite ???

Anonym (31.8.2007 18:13:17)

ja mam optiku 2,5 dioptrií a ty???

Viktor X (17.8.2007 09:33:00)

Hochu, záleží na tom, jaké máš připojení - pokud je to velkoobchodní přeprodej, tak ty prachy za linku jdou Telecomu, a pokud máš LLU, mužeš za 2000,- jednorázového poplatku ten paušál přestat platit (a pochybuju, že by z toho GTS nemusela většinu přeposlat Telecomu). Zjisti si něco o problému, a pak si stěžuj.

Anonym (19.8.2007 14:40:23)

Ja to vim. Ale proboha, kdo si stezuje ??? Ja asi tezko, kdyz budu mit tu optiku za 500 mesicne. Trvam ale na tom, ze 400 kc za dva draty mesicne je v dnesni dobe huste predrazene.

Anonym (19.8.2007 15:18:53)

je to zlodějina, kterou bohužel lidi musí snášet

Anonym (17.8.2007 11:28:26)

Ano... Optika je v ceně a její cena je vyšší, než cena metaliky. Důvod, proč za ní neplatíš tolik je ten, že ti to poskytovatel zavede jenom tam, kde je dost zákazníků. Jinými slovy. ADSL by také bylo podstatně levnější, kdyby nebylo všude. Bože... Trochu myslet.

Kossik (17.8.2007 18:20:44)

Hlavne,ze TO2 vsechny ty kabely platila ze sveho,ze? :-D

Anonym (17.8.2007 19:39:58)

Ano. Kupodivu si je Telefonica od státu koupila. Čemu na tom nerozumíš?

Anonym (17.8.2007 22:26:48)

Pochybuju, že platila za kabely skutečnou cenu, tzn. takovou, za kterou by šla sít dnes vybudovat od nuly.

Anonym (17.8.2007 23:41:58)

TO podala nejvyssi nabidku, vyhrala, zaplatila a tak jsou dnes ty draty proste a jednoduse jeji a to neprosto legitimnim zpusobem. Zucastnit se mohl kazdy, vcetne brecicich Radiokomunikaci a pod.

Anonym (18.8.2007 11:44:57)

Nabídla nejvyšší cenu, to souhlasím. Jenže ta cena určitě nedosahuje takové výše, za kterou by bylo možno sít vybudovat od nuly. Z toho plyne, že OO dostala část drátů grátis.

Anonym (18.8.2007 11:58:37)

Pro krista boha... Uvědomte si, že jak SPT, tak potom ČTc generoval poměrně značný zisk, kterým se alespoň část investice do vedení splatila. Cena firmy se nikdy neurčuje součtem vstupních nákladů.

Anonym (18.8.2007 16:58:14)

Neřešíme cenu celé firmy, ale to, jestli zaplatila OO za dráty alespoň nějakou slušnou část jejich pořizovací ceny nebo jestli jí spadly do klína za "babku "

Anonym (18.8.2007 17:18:15)

Můžeš prostudovat tady : http://digiweb. ihned.cz/4-10074240-15924670-i00000_d-71 (odmaž přebytečné mezery). Fakt je ale jeden - kdyby k tomu nepřibalili Eurotel, tak to v životě za rozumné prachy neprodají.

Anonym (18.8.2007 17:36:35)

No jak se to vezme. On i ČTc byl v té době hodně zdravá a lákavá investice. Ale když jsem si to četl, tak jsem si uvědomil, jaký máme vlastně štěstí, že to koupila Téléfonica... Přecejen. Většina těch ostatních firem na tom není teď nejlíp.

Anonym (18.8.2007 17:39:13)

No, do toho ti svym zpusobem nic neni. Kdyz jsi presvedcen o tak naproste vyhodnosti koupe, tgak jsi se mel prihlasit sam s lepsi nabidkou, vyhral bys a ted bys byl za vodou. Jinak TO jako kupce prece nezajimalo kolik v 80tych letech dalo CTc do budovani site a kolik z toho pak vydelali, zajima je logicky cena na trhu a za tu nakupujou. Jak by ses tvaril ty, kdybys koupil auto za slusnou cenu a pak ti na ulici nekdo nadaval ze ses zlodej protoze "za ty prachy by sis to auto doma nepostavil" Sam uznas ze toto mysleni je zcela nesmyslne, nelogicke a dopousteji se ho jen debilni pubertaci a komuniste.

Duran (18.8.2007 23:15:11)

Ty si trouba, tvuj přispěvek jsem ani nedočetl a už polemizuju 1. Jak muže obyčejny živnostnik/smrtelnik zaplatiti nějake draty po republice ? 2. Za toto muže monopol, protože tem ma peněz nejvic a ten to zaplatit muže, s tim že vi moc dobře že v budoucnu na tom hodně zbohatnou a bude to monopol / eNtou

petr (18.8.2007 17:42:06)

Draty se podle me zaplatily jeste za byvaleho STP Telekomu. Dyt v dobe nejvetsi slavy mel telekom 3.5 milionu telefonu a lidi to zaplatili.

Anonym (14.8.2007 01:29:02)

nas to nezajima..

Anonym (14.8.2007 15:43:29)

me to taky nezajima ale nechapu proc bych mu to mel sem psat

Já tu taky kdysi byl poprvé a naposledy (14.8.2007 18:57:14)

Škoda slov Péťo , hrázet perly sviním .....

Duran (15.8.2007 12:59:00)

Nechapu co si stěžujete ? Když mate takovou praci že vy jste spojka mezi velkou firmou O2 a zakaznikama tak se nedivte že všechny nadavky jdou přes vas. Komu jinemu si ma zakaznik postěžovat/vynadat ? Dejte šefa za telefon a myslim že si hodně lidi bude mit s nm co řict. Co se tyče vaše technicke podpory, tak vam jen fandim, protože opravdu tam mate některe lidi pěkně lamy co umi jen zakaznika navest do přihlašovaci tabulky routeru a vyplnit login a pass. Jak se ale něco zesere tak ejhle, budeme to muset předat dal a technik se vam ozve (buh vi kdy).

Anonym (16.8.2007 10:54:07)

no ja teda nevim, ale to kdyz jsem nastavanej tak me prece neopravnuje na nekoho kricet nebo nadavat ne?

Duran (16.8.2007 11:35:34)

No však ja taky neřikam že ja někomu nadavam nebo po někom na lince hulakam, ale někdy to je s těma jejima kecma tak o nervy že když nědo zanadava tak se vubec nedivim... ono tě hned z kraje nasere že musiš čekat 30 minut na lince než ti to někdo zvedne a pak ty jejich kecy a sliby

Anonym (16.8.2007 13:52:55)

ono to se zakaznikama neni o nic lehci. Zrovna jsem dokoncil hovor, kdy na me zenska rvala ze chce technika, ze chyba neni u ni (argument na modemu mi sviti svetylka)a ze okmazite nekdo musi prijet.....

Duran (16.8.2007 15:26:54)

Tak lidi jsou ruzni, každeho to na*sere jinač když mu vypadne net, někdo nad tim mavne rukou a někdo začne nadavat protože třeba něco duležiteho děla... Mylsim ale že za těch 400 za linku (jak řikajic za spravu) by jste toho technika mohli posilat každy tyden k ni. Moje zkušenost je ta, že vždycky když jsem po telefonu něco chtěl tak jsem muslel volat x-krat než to zvedl někdo, kdo m,i to vysvětlil. Protože někteři technici aď si tak raději ani neřikaji. Taky se mi 2x už podělal router od O2 a pokažde se snažili mě přesvědčit že chyba je na me straně a že si neumim zapojit par kabliku ze zasuvky O2 do routeru s RJ-11

arek (16.8.2007 23:14:49)

to je klasika, ty sasci na o2 lince se vzdy jen vymlouvaji, nez aby se na chvili zamysleli acloveku opravdu dobre pomohli

Xspy (17.8.2007 11:52:01)

Šašci dělají jen to za co jsou placeni . Vsadím se že zrovna vy by jste minutu co minutu překračoval rámec svých povinností k tomu aby se protistrana cítila spokojena. Navíc na to díky normativnímu rozdělení práce prostě není čas ....

Duran (18.8.2007 13:14:56)

Ono se ani nedaji šašky nazvat protože někteři ani nevi jak se šašek hraje, tak nechapu jak mužou mit takovou praci

Jirka (19.8.2007 12:50:29)

Tak být brigádníkem na zelené lince, taky by ses asi nestresoval s tím někomu pomoc. Peníze ti běží, odbydeš si svých 6 nebo 8 hodin a jdeš dom. Je to o lidech. Sem tam narazíš i solidního operátora. Ty bys to šel dělat ?

Anonym (18.8.2007 21:25:13)

Výjezd technika stojí cca 4000Kč, a když ti to už nekdo da zaplatit, tak zaplatíš jenom 500Kč(a to si ti co jezdí k zák vymíšlejí nesmysly aby to vypadalo že je chyba u O2, a platila to plne O2). Pokud potřebuješ něco kde je garance, opravy (samozdermne neopravneni vyjezd platiš v plne vyši 4000Kč.) tak se u 256Kbps služby dívej na ty ktere maji cenu kolem 3000Kč mesičně.

Duran (18.8.2007 23:12:03)

A teď ti něco zase povim ja, my platime linku asi nějakych 20 let, ono sice cena kdysi nebyla tak vysoka za to že ti domu vede kablik, ale přecejen.. a kdyby to měl spočitat jakou častku to hodi, tak myslim že nějaky vyjezd technika jednou za nějakych par let když je to třeba by měl byt uplně zdarma, viď?

Anonym (18.8.2007 23:59:52)

U TO2 jsou vsechny vyjezdy, "když je to třeba" jak pises, zdarma. Plati se jen vyjezdy "kverulantske" tedy tehdy kdy ma zakaznik vypnuty modem a dozaduje se opravy technikem a pod.

Anonym (19.8.2007 01:23:16)

Jinými slovy... Výjezd se platí jenom když je chyba na straně účastníka. Pokud je chyba na straně O2, tak se samozřejmě nic neplatí.

Anonym (19.8.2007 09:51:23)

no ono to je docela funny, kdyz na tebe rve zakaznik, ze problem neni u nej, ale zaroven dodava, ze k NEMU musi prijet technik aby ten problem ktery tam NENI opravill :)

Anonym (19.8.2007 15:54:55)

Zákazník má vždy právo požadovat předvedení funkčnosti služby v KBS. Byť je to hrazená služba. Takže ano. Pokud to chce, tak mu tam toho technika poslat musíš. Když to bude zbytečně, tak si to ten zákazník holt zaplatí.

Slewa (15.8.2007 21:50:48)

Vite co, pane? Když jsem naposled mluvil s technikem O2, tak oprava trvala už týden u chyby, která běží už měsíc a půl. Kdybych si nezavolal do O2. proč se mi nenavýšila linka na 6Ms, tak se taky nedozvim nic, pokud bych tam nevolal po třech týdnech, nikdo by se mi neráčil říct, že platím za nic. Renonc na renonc. Výměna celý sítě dva měsíce jsou v outůštině čtyři. Pro nový zdarma modem jsem si byl v lokální prodejně na 4*. Ale vy všichni děláte skvěle svou práci a my hloupí Vás pouze omezujeme. Kdyby Váš FUP fungoval jako služby, byl bych se službami plně spokojen. Pozdrav a dobrou noc.

Duran (15.8.2007 21:57:14)

Kdyby spiše Služby fungovaly tak rychle jako FUP ;-) .. to je fakt, do znevyhodněni služby se zakaznik dostane hned, ale když něco chce tak ..

David (15.8.2007 22:25:05)

Buďme spravedliví - idioti jsou mezi zákazníky i mezi pracovníky podpory...

TechnoaHiPHoP (19.8.2007 01:59:07)

Dobry den prosim poradtě mně vidim že se tu hadate ale (každého věc) potřebuju se zeptat pokud tu je nekdo od 02 mame od 02 onternet a pevnpou linku a internet mame za 399,- tak chci se zeptat proc mně to padá když někdo zavola tak ten SAGEM modem sparne a blika a v pc to zčervena a když operuju obědnavky aplikace a duležite složky tak mně to spadne co s tim mam dělat?

David (19.8.2007 07:39:20)

Máš to správně zapojeno přes splitter? Tj. máš to zapojeno tak, že modem i telefon jsou zapojeny do takové "krabičky" a krabička je pak drátem spojena se zásuvkou na zdi? Pokud ne, tak to je ten problém. Případně, pokud takto máš zapojen telefon i modem ,nemáte ještě jeden telefon, zapojený v jiné tlf. zásuvce, který je připojen bez splitteru?

TechnoaHiPHoP (19.8.2007 16:36:35)

Zdravim co to je splitter? no je snad všechno zapojene ale kracička jak je na ty draty 2 napojene tak je napojená na 2 linku ale sám o sobě moc nespadne tak 2x za den spadne ale jak někdo zvedne sluchátko tak hned spadne a rozsvítí červeně a a pak bliká žlutá pokaždý když někdo zavolá a nebo kde volat? a ma to dělat že modem spadne když někdo zavola či jde volat )s tim souhlasim SAGEM je to modry a maly a docela šmejd jak furt vyndavam kabel k tomu modemu a zpět zapojuju tak už to je volnější,ale funguje restartne se a př po 5 se zapojim MOC DĚKUJU ZA ODPOVĚD

David (19.8.2007 21:23:19)

Splitter bys měl dostat k modemu. Je to frekvenční filtr oddělující pásma pro internet a hlasové služby a jeho hlavní funkcí je právě eliminace tvého problému - tj. aby připojení nepadalo když někdo pouívá telefon na volání. Je to krabička se třemi konektory, do dvou (jsou označené) se zapojuje tlf. (RJ 11 koncovka) kabel od modemu a pak je tam ještě třetí, kterou se to zapojuje přes kablík do tlf. zásuvky na zdi. Příklad splitteru máš například zde: http://shop.radiokomunikace.cz/good.php?goodId:54%7CADSL-Splitter Jinak zapojení by snad mělo být v návodu. Co se týče Sagemu - USB modemy jsou obecně náchylné na problémy v případě kolísání napájení USB portu, vyskytuje se zvláště u starších desek a počítačů. Kdyžtak nic nedáš za to zkusit zapojit modem do jiného portu. Já měl SpeedTouch USB, jinak docela stabilní (řekl bych jeden z nej USB modemů pro ADSL), ale když byl zapojen do USB portu v notebooku, tak prostě "blbnul", přesně jako ty, musel jsem ho vyndavat a zapojovat. V jiném portu to fungovalo lépe. Jinak obecně stabilnější jsou ethernet modemy, o tom žádná...

TechnoaHiPHoP (20.8.2007 16:06:56)

Zdravim mnohokrat děkuju za odpovědi ja kabel ze zdi u pc na tom napojednou kracicku od kracicky vede ten kabel do ISDN ADSL splitter LEA PCE 13 BI-21 revAo z do toho vede kabel ze zásuvky ( do tel ne kdyz to je přes celej dům) a z toho splitteru vede 1 kabel do modemu sagem tmavě modrej modem a z modemu vede usb vstup do pc usb (v pc 2 USB vstupy ale můžu to přepojivat stale ale zlobi to furt) už jsem s tim hodněkrat tihnul ale na funkci se to nepodepsalo stale jede ale nekdy vypadava při telefonovani ( a když bych si koupil jinej modem lepši tak to bude platit 02 a nebo ja sam?

Xspy (20.8.2007 22:22:17)

LOL ...Cool slang , Gigas .Kdy to vyleze na fošně ?

Anonym (19.8.2007 09:50:06)

koupit modem prez sitovou kartu. Sagem je levnej smejd. Pokud nechcete kupovat novy modem zkusit zkontrolovat rozbocovac, asi bude chyba v nem.

David (19.8.2007 12:26:30)

Dobrá rada nad zlato, ne že by SAGEM šmejd nebyl, ale jestli to má blbě zapojené (tj. bez splitteru) tak mu to shodí i ethernetovej modem....

Jirka (19.8.2007 12:47:23)

Mám ten modem taky, sice u jiného operátora, ale padá mi to taky. Viděl jsem to běhat ina O2 internetu a je to stejný. Ty USB modemy stojí za prd. Už jsem si objednal s ETH rozhraním a doporučuji ti to taky. Ten pojede pořád a restart bude potřebovat možná jednou za půl roku. Jinak samozřejmě souhlasím s Davidem. Pokud to máš špatně zapojený, tak to bude padat i na ETH.

Anonym (19.8.2007 18:40:38)

USB modemy jen jako nouzovka, kdo to mysli s pripojenim k internetu vazne tak jedine modem s vystupem na sitovou kartu

lol (19.8.2007 19:33:01)

Ja bych ty lidi jako je Petr z TO2 poslal na prodejnu at to s tema lidma resej na zivo. Nevim nevim jak dlouho by dokazal za 15k cisteho lhat a kryt tak vlastne zamestnavatele. To by mel kazdej den rozbitou hubu, tak bud rad ze sedis za tim telefonem a nepicuj holt nedelas v kvalitni firme bud si dopln vzdelani a vypadni nebo bud sticha dmnte

Anonym (19.8.2007 19:45:29)

Tak proč nejdete dělat jinam, když vám to nevyhovuje?

Anonym (19.8.2007 19:47:36)

Možná kvůli zaměstnaneckým výhodám...

Anonym (29.8.2007 18:03:47)

Nebo ho to fakt baví

Anonym (19.8.2007 22:09:09)

no je vidět že lidí jsou holt někdy trochu natvrdlý,mě to stačí na prodejně,ale já na ně musím koukat a není to tak jednoduché jako na lince,tak si je vypnou a můžou nadávat jak chtějí,to mi na zpnemůžeme a co pak teptve když tak přijde někdo a říká že mu nalince řekly toto a toto a přitom to jsou uplné keci,to pak stojí za to a jak lidi nadávají

nemam (20.8.2007 09:33:39)

JAKY PAN TAKOVY KRAM, muzes jit makat nekam ke spolehlivejsimu ISP kde jsou lidi vice spokojeni a nabizi jen Internet, cim vic veci O2 nabizi a cim vice "lze" a balamuti lidi ve svych reklamach tim vic budes mit prace s tim se neda nic delat. Jako lezt do O2 na technickou podporu to bych delal seredny vyber jako nejakej sef a vybral bych naprosto sileny flegmouse, protoze nikdo jinej tam vydrzet nemuze.

Tomas Mejsnar (20.8.2007 09:41:10)

Chyba neni v ISP ale v lidech, take jsem na tech. podporu TO2 nadaval, ale pak jsem mel tu cest pracovat chvili jako skolitel na jednom jejich oddeleni a co tam vola vyslovene za hovadka, to by jste neveril. Lide se hadaji o vecech ktere podepsali ve smlouve, neustale odmitaji cokoli delat jen kricej ze chtej technika, kazdy kdo ma sluzbu za litr ocekava sluzby jako VIP zakaznik atd.

David (20.8.2007 10:21:44)

A můžu se zeptat, co ve slovníku "okysličených" lidí znamenají "služby jako VIP zákazník"?

Anonym (20.8.2007 11:24:28)

Prideleni vlatniho zastupce u TO2 ktery za tebe vse vyresi, prideleni specialniho cisla na technickou podporu kde se necekaji fronty, garance odstraneni zavady do xxx hodin, specialni ceny na velke baliky sluzeb, atypicke sluzby na miru, exkurze v prostorach TO2 atd.

Anonym (20.8.2007 21:15:22)

Davídku, to čumíš, že?

David (20.8.2007 23:13:52)

Ne, proč? Položil jsem otázku, dostal jsem odpověď, tak o co jde? :-) Evidentě ale čumíš ty a potřebuješ mít pocit, že v tom čumění nejsi sám :-)

nemam (20.8.2007 14:13:23)

nikdo nerika jako VIP ale promin mam wifi a k ISP nemusim volat jak je rok dlouhej, nikdo me neomezuje zadny fup, a vypadky naprosto ojedinele kdyz uz jsou, mimochodem litr je litr, pokud se ti to zda tak malo jiste muzes hafo lidem ten litr platit, to ze vy to davate za litr je vase vec, chcete aby to lidi kupovali, ale neznamena ze kdyz si koupim chleba za 15KC ze musi bejt tvrdej.

Anonym (20.8.2007 14:40:35)

Pokud je běžná cena 20,- a ty si ho koupíš za 15,-, tak se nemáš čemu divit...

Anonym (20.8.2007 21:14:02)

Ty máš wifi za litr? 8MB nebo kolik?

Anonym (29.8.2007 18:02:20)

U wifi neřešíš poslední míli, tam jsem měl výpadky jen tehdy, když isp vypad proud nebo lehla páteř (asi) Anténu jsem si nastavil sám a bylo to komplet.

zákazník O2 (20.8.2007 16:42:50)

A můžeš citovat, podle které smlouvy a její konrétní části (odstavec) je lhůta na odstranění závady 4 dny? Nevoď nás za nos laskavě.

Anonym (20.8.2007 17:18:24)

Omg... http://www.cz.o2.com/file_sup/291012/C_INTERNET_PROVOZPODM.pdf Článek 6, odstavec 4.

Anonym (20.8.2007 18:48:24)

OMG - ono to totž bývá většinou technicky nemožné.

Anonym (20.8.2007 19:01:10)

Je to v Provozních podmínkách? Je. Uznává na základě této klauzule TO2 většinu reklamací? Uznává. Tak proč tady držkuješ?

bel_morfeuss (20.8.2007 20:14:42)

lidi, nechapu vas, ja platim za 15mbit 20.000,- kc mesicne a za sve penize mam okamzite k dispozici technika v jakoukoliv denni dobu, pokud to spadne tak to nahodi do 20 minut. Vy by jste chtely za svoje ctyri stovky mesicne idealne to same ? si delate prdel ne ? Proste pochopte ze za cenu za jakou se ADSL prodava proste mate narok aby to "nejak" jelo a na podporu stylu bud to zvladneme po telefonu nebo porad si sam a zaplat. Problem neni v O2 ale v tom ze vy po nich chcete zadarmo sluzby jake se tvrde priplaci.

Anonym (21.8.2007 08:10:32)

Konečně to někdo řekl správně a na plnou "hubu". Někteří jedinci by prostě chtěli za lowendovou cenu highendový servis

lol (21.8.2007 20:16:42)

tech 20 minut troch prehanis ne kdyz ti to nekde pretrhnou tak tam za dvacet minut nikdo ani nedojede natoz optiku opravy tak tu nekvakej nesmysle dmnte btw o nejakych zalohach si nech zdat.....

Anonym (21.8.2007 20:36:08)

By ses divil, co všechno je možný, když si to zaplatíš. Jsou i 1h SLA. Ale ty nestojí 20k...

Anonym (29.8.2007 17:59:24)

Pak se dávaj dvě různý trasy, aby aspoň jedna jela, k metalice třeba rádio nebo aspoň isdn - do zprovoznění to stačí

Anonym (20.8.2007 19:40:20)

Pokud sem se dostal (drive) primo k technikum nemnel jsem problem majit reseni a nechybelo ani pochopeni k problemum za ktere nemohly.Ale kdyz se ted dovolam k tupcovi kterej nevi ani tolik jako ja a mele pripraveny vety podle manualu ktere ma prilepeny na compu tak bych taky strasne rad rekl sproste slovo.No nereknu ale priznam kdyz slysim po nekolikate stejnou odpoved od toho sameho cloveka podvedome zvysuju hlas.

krabík... (21.8.2007 10:35:54)

CHlape muzu se zeptat jestli se dá v brzké době očekávat možnost sledovat u IPTV víc kanálů na jednou (když to mám na dvě TV)??? a taky třeba jestli se nechystá revoluce typu, nemusíte platit paušál za HTS???

Anonym (22.8.2007 09:39:34)

sice nepracuji o TO2 ale obavam se ze ne. Omezeni je dano vyrobcem a je to soucast propagovaneho boje proti nelegalnim kopiim filmu. Spise se bojim, ze postupem casu budou takto fungovat vsechny sluzby.

Anonym (29.8.2007 17:57:14)

Je to věc sttopboxu, zda to zvládne a linky, aby ten multicast dolez. Čili otázka chuti a dostatečného tlaku na provozující firmu.

Anonym (30.8.2007 13:05:50)

:) Už nyní jsou u O2TV parametry linky podstatně omezující veličinou . S multicastem a několika souběžnými streamy by se ukojilo jen několik nadšenců v okruhu 100m od ústředny , protože by si všichni ostatní stěžovali že jim to opravdu ale opravdu vůbec nejede ... Některé technologie prostě vznikají jenom proto aby byly záhy opuštěny a nejinak je to se slavnou IPTV po ADSL .

O2 (22.8.2007 09:45:53)

ahoj petře, nevím jestli máš dán souhlas od svého zaměstnavatele k tomu aby jsi zveřejňoval vnitřní záležitosti. O tom co ti volala nějaká ženská nemáš právo nikoho informovat a porušil jsi tím interní předpisy a zákonem dané normy. Pokud budeš se chtět účastnit takovýchto debat , doporučuji nezveřejňovat interní infirmace. Dám zjistit zda skutečně došlo k takovémuto telefonátu a kdo jej přebíral. Bude zajímavé jak se k tomu budeš stavět před svým vedoucím. S pozdravem také O2

Anonym (22.8.2007 11:02:51)

No tak to tedy mnoho stesti troubiku. Jestli budes prolejzat vsechny hovory za ten den na vsech frontdeskach a helpdeskach tak si docela maknes

troubík (23.8.2007 17:04:25)

Proč bych prolejzal, já to dám za úkol tobě truhlíku, a stav se u troubíka až se budou rozdělovat odměny. :-)))

E2 (22.8.2007 12:25:29)

Ve firmě je hodně takových bonzáků a donašečů co neznají technické věci, ale drží se tam díky známostem a nostalgii. Odborníci už dávno utekli ke konkurenci nebo si rozjeli svoje firmy. Zůstal tam zbytek lidí co to dělají že je to baví, a druhá část lidí která bere neskutečny peníze za nic, jinde by tolik peněz nedostali, a tak se tam drží zuby nechty shazováním kolegů a vymýšlením postupů a směrnic které ve finále poškodí vždy zákazníka, každej novej manažer se snaží zviditelnit a zavede novej nesmyslnej postup na úkor něčeho co spolehlivě fungovalo.

Duran (22.8.2007 14:19:55)

Drsně řečeno ! souhlasim..

pedro (23.8.2007 17:03:00)

To znamená že vy jste mezi těmi co u TO2 zůstaly? i s tím pisálkem z TO2?

Duran (23.8.2007 22:47:25)

Ja nejsem a nikdy jsem nebyl pracovnikem O2 či telekomu ani ničeho takoveho... jsme jen jejich zakaznik .. bohužel..

Anonym (24.8.2007 11:45:07)

Obávám se, že v každé firmě jsou lidé, kteří nemají nic na práci kromě bonzování na kolegy a buzerování za nesmysly. A pak jsou tam také ti, kteří si myslí, že sežrali všechnu moudrost a že když jim to přijde hloupé tak to musí být hloupé. A pak jsou tam také normální lidé, kteří se na to musí koukat:-/

David (22.8.2007 13:06:30)

Prosímtě a co je na tom konkrétního, co by byla citlivá interní informace? Laskavě si radši hoň ego jinde a jinak, evidentně mají někteří lidé v O2 práce až nad hlavu, když mají čas ještě prolézat diskuse a čmuchat, kterého kolegu by za co mohli udat. Jsi ubožák nejtěžšího kalibru.

TERY (22.8.2007 15:57:52)

Velmi pěkně řečeno, to je přesně ten typ ubožáků co zastrašují ostatní.

David (22.8.2007 16:09:31)

Já bych řekl, že v reálu ani ne, možná že to v reálu bude nějakej uslintanej bojácnej chudinka, co si nedovolí napomenout ani malý dítě, když mu v metru neustále šlape na nohy... Ale na netu asi dělá tvrďáka... IMHO si tenhle šašíček i kulový "zjistí", jen chce bejt zajímavej :-D Udávání za krávoviny vždycky bylo doménou zejména největších duševních mrzáků...

Duran (22.8.2007 23:12:05)

Ty běž kandidovat na diktatora, maš velice zajmave řečnické nadani :-D

David (22.8.2007 23:28:02)

Heh díky, nechceš mi dělat Dalíka? :-D

Duran (22.8.2007 23:37:14)

Proč ne .. :-D

čio (23.8.2007 16:59:12)

Tak co už jste dokecali? tak si ještě jednou přečtěte co napsal na začátku. To píše o vás , že jste idioti o vás jako o zákaznících. Ať si hledí práce a neprudí na netu. To je hrůza kluk udělá prumku a už je chytrej.

Duran (23.8.2007 22:45:29)

Tvuj přispěvek tady nema žadny smysl, neřikam, naše taky ne, ale tak se do nich prosim tě nepleť, protože když se tu bavime (je to forum ne ? ) tak nam tu nemusiš psat sve pocity.

David (23.8.2007 23:09:46)

A závidíš, poněvadž sám máš jen učňák, co? :-D

Anonym (27.8.2007 14:20:52)

No teda fuj , takoví jako Vy pane by měli prohlédnout pořádně komu tím vykonávají službu , zákazníkům a dobrému jménu společnosti určitě ne . (Jedna paní povídala je snad vuřt , tohle by bylo zbytečné šikanování . Až vám někdo vypustí informace o připravovaných produktech a vy opět vyčíslíte ztráty do desetimiliónů pak si tady lkejte a dupejte u DSL o logy. Takhle je to ale pouhá ubohost nejvyššího kalibru ....

naden (23.8.2007 17:00:56)

To je dobře že jsi zde naposledy. Běž plakat mamince do klína. A pozor aby jsi u toho příště neupustil do kalhot až ti nějaká husa něco řekne.

ruda (23.8.2007 21:08:31)

A to je co ten tvůj příspěvek, na jiném fóru jsi byl málo ftipnej, že jsi musel přijít prudit tuď.

NEMETSCHEK (23.8.2007 17:08:47)

Dobře děláš , zase jsi si nakydal na vlastní hlavu. Ty si o to prostě koleduješ a čekáš na nějakého prudiče který ti dá v telefonu kapky. Nejlépe bude , když půjdeš dělat DPHMP revizora a tam si můžeš na nás vybít své ego slintale z TO2

Anonym (24.8.2007 13:10:32)

nepracuji pro TO2 ani se nezivim praci po telefonu, ale co vas vede k tomu, ze se muzete chovat neslusne? Na druhem konci je clovek ktery za vas problem vetsinou nemuzea tim ze na nej rvete si maximalne ulevite, ale to je vse. Nechapu, proc kazdy kdyz je nastvany tak ma pocit ze se nemusi chovat jako clovek.

TechnoaHiPHoP (27.8.2007 13:46:42)

DOBRY DEN TAK MNĚ NĚKDO PORADI? S TIM SPLIFFEREM? A NEBO MODEMEM? KDYŽ SI KOUPIM RYCHLEJŠI MODEM A NEBO LEPŠÍ MÁ TO VLIV NA ZVÝŠENÍ RYCHLOSTI? přestante se tu hádat každý by chtěl asi všechno zadarmo vidte o2 je mezi špičkou s internetem zadarmo asi to nebude ale pokud někdo mate odkaz nebo lepší internet tak mužetze napsat ale aby neměl datovy limyt emajl www uložnou plochu neveřejnou ip adresu atd.... nebejd toho omezovani a špatnym modemem od sagem a splifterem tak o2 jsou super

Anonym (27.8.2007 14:07:16)

No řekl bych že mezi Sagemem a Zyxelem rozdíl bude kardinální... Každý se chová trochu jinak , zyxel je citlivější a tam kde by jsi se Sagemem nepochodil , tam funguje Zyxel bez problémů (aneb když u vás zazvoní technik se svým modemem .....) . Prostě ony rozdíly v ceně modemů nejsou jen tak pro efekt .

TechnoaHiPHoP (28.8.2007 15:15:50)

jjj a jak myslíš kde by nepochodil? ?? a v rychlosti? tak technikum volat nebo jak? děkuju za odpověd vřele

MONCA (28.8.2007 16:56:33)

TECHNICI JSOU NA NIC NEJSOU SCHOPNI PRIJET A ZAPOJIT INTERNET.TAK AT PAK SE NEDIVJEJ ZE LIDI NADAVAJ.A JESTLI TOHLETO JE VYSOKORYCHLOSTI INTERNET....TAK PROC MI TRVA OTEVIRANI STRANEK NEKDY I 10MIN.A NEKDY TREBA VUBEC.

Anonym (28.8.2007 17:17:25)

Protoze mas zasr.. pocitac...

MONCA (28.8.2007 17:34:15)

JA BYCH SPIS REKLA ZE JE TO TIM UJDAJNYM VYSOKORYCHLOSTIM INTERNETEM.TECHNICI JSOU NA HOV... MISTO ABY MOMAHALI LIDEM TAK SI AKORAT VALEJ SVY TLUSTY ZADKY.

Anonym (28.8.2007 17:56:59)

hmmm..velmi technicky nazor.. :-))..Technik klidne prijede,ale jakmile zjisti problem u tebe..zaplatis a to moc lidi nechce...takze "MONCO" udelej si poradek u sebe v PC a pote vykrikuj...

monca (28.8.2007 18:50:47)

ja mam pocitac v pohode.takze cim jinym by to bylo,nez tim internetem.a proc by lidi meli platit jeste technikum kdyz plati takovy nehorazny penize za sluzby o2.a kdyby byl internet v poradku tak proc blbne televize kterou mam od o2.

Brutus (28.8.2007 19:27:37)

Tohle je technicek forum /nebo spise bylo/..pokud mas nejaky problem naspis presne co...kdyz tady napisu blbne mi net a televize od o2...co si mam pod tim pojmen myslet...je tolik variant cim to muze byt...Takze od zacatku dle tveho vyse uvedeneho mailu net se zasekne pote se trab po chvilce rozjde...dobre..o.k.Poradim bez do modemu /dle toho ze mas iptv sousim ze mas bud dlink584 nebo zyxel/...Takze vejdi do nastevni modemu a ve statusu najdi parametry linky tzn utlum odstup signal sum...od toho se da dale posuzovat kde je problem...a ne vykrikovat zde je to problem o2...Dej hodnoty dale se uvidi..

Věra Pohlová (29.8.2007 13:33:52)

"...Tyhle aféry každého jenom otravují. Já bych všechny ty internety a počítače zakázala ....."

David (29.8.2007 22:34:31)

Gratuluji k nalezení klávesy CAPS LOCK, díky čemuž jsi tu zřejmě přestala ŘVÁT VELKÝMI PÍSMENY :-) Jinak ač techniky z O2 taky v lásce moc nemám,tak když čtu tvé duševní ejakuláty, tak si říkám, že někdy jsou to vážně chudáci, muset v rámci pracovní náplně komunikovat s "něčím takovýmhle"...

monca (31.8.2007 11:33:36)

jaky chudaci...clovek nemuze napsat ani svuj nazor.lidi zpamatujte se.

Anonym (31.8.2007 14:43:57)

Názor necht´si píše ale tohle jsou spíš duševní zvratky taky člena lidské populace .

monca (31.8.2007 17:15:05)

hele anonyme nejdriv si precti ty svoje nazory. a pak mluv kdo pise zvratky.spis mi poradte naky dobry stranky na stazeni hudby.predem dik.

Anonym (28.8.2007 22:19:35)

Pro méně technicky zdatné se nabízí možnost "velké instalace" možná to pro tebe chlapce bude lepší než "samoinstalační balíček"