Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Počítač jako vražedný stroj

Počítač jako vražedný stroj

Anonym (1.9.2007 00:00:00)

Říkáte si, počítač, takové mírumilovné stvoření, které vyžaduje jen stálý přísun elektřiny, větrání a čisté spoje... Nemylte se, i takovýto stroj dokáže zaútočit!

Nargon (1.9.2007 00:11:42)

Ja bych pocitace zavrel do vezeni. Zabijem dve mouchy jednou ranou. 1) uz nebudou utocit na domaci uzivatele. 2) budou mit kvalitni chlazeni i v lete. (tecka)

Anonym (1.9.2007 00:18:59)

Ja bych spis zavrel sobotni rubriku. Co je zase toto za blabol???? Posledni dobry clanek bol o tom jak v sobotu nikto nechce psat. Tak to tak vypada. Boze. Tohle neni ani suchy anglicky humor, no nneni zadny humor, jenom pitomost. Idu spat.

Kaktus(R) (1.9.2007 08:44:37)

Je to taková pitomost, že se jen třeseš aby už už byla půlnoc z pátku na sobotu aby sis mohl odlehčující článek přečíst viď ty trubičko... Článek je fajn ;-)

sasek (1.9.2007 09:26:28)

souhlas, peknej clanek na sobotni rano

Xspy (2.9.2007 19:09:52)

Safra taky jo , tohle splodit narychlo po půlnoci ráno .. No to se musí smeknout ;)

Kerio (3.9.2007 16:01:52)

A to ste jeste neslysely o zaludne PS2...to jednou vecer kdyz sem se vratil z hospody, teda z...ehm...knihovny a znaven celodennim ctenim sem si lehl do postele, jsem najednou zaslechl skrabani na okeni rimse, myslel jsem si ze je to nejaky ptak ale kdyz to neprestavalo a navic se skrabani zesilovalo tak jsem vstal a podival se z okna co se deje, najednou mi skocilo neco kolem krku a zacalo me to skrtit, bylo to neco jako chobotnice, melo to dve chapadla, dve oci, jedno modre a druhe zelene a zle to otviralo hubu...Najednou sem si vsiml napisu na jednom chapadle, stalo tam Dualshock 2, vysmekl jsem se ze sevreni a hodil tu chobotnici na zem, rosvitil jsem svetlo a byla tam...Zla Playstation 2, plazila se ke me a mlsne otvirala dvd romku, rikal jsem si: ted zemru....tak si aspon jeste zaspivam a zatancim, zacal jsem zpivat neco od Horkyzu a do toho pogovat, k memu prekvapeni se PS2 pridala a zacala tancit se mnou....Tancila jako debil a to me naštvalo, nacutl jsem ji az vyletla z okna a sel jsem spat.....Konec....Dobre ne? :-)

Anonym (4.9.2007 11:14:54)

Viditelně to vyžadovalo větší imaginaci (nebo osobní zkušenost ) než původní článek . Čili mnohem lepší čtení ;D

Anonym (6.9.2007 19:55:51)

bleblblebleblbeleblbelbeleblebleble

Frenky (6.9.2007 20:20:28)

ja mam spis takovou strasidelnou historku. Mam jeste takovej starsi kompik kterej ma na sobe spousti kontrolek ( hdd, power, turbo) jednou takhle jsem se rozhodl jit spat, vypnu kompik, vlezu do postele a HA, neco ozaruje pokoj, ohlednu se a ony kontrolky na PC svitej porad. Odpojim napajeci kabel a svetlo neprestalo. Uz jsem si muslel, ze je to nejaka temna sila kdyz jsem zaslechl huceni externiho disku pod stolem kterej jsem opomenul vypnout a ten pocitac neptejte se me jak. mrcha sosal napajeni pro ty kontrolky pres usbcko a zdroj pro ten disk :)

Tinker (29.9.2007 23:55:15)

to byl asi nakej hodne starej(ze mel jeste turbo). Tusim maximalne tak pentium 2(nektery turbo jeste mely, nektery ne). Nebo ze by se skryvalo pod deklem myho 3GHz PC?:D

Jake´s son !!? (17.9.2007 20:28:19)

bleblebleble??? nechapu vysvetlit please!!!

Anonym (16.9.2007 11:42:57)

tak to je teda celkem hafo BLBOST!!!!!!!!!!

pepa z depa (2.9.2007 18:00:01)

dalsi co jen blbe remca kdyz se ti to nelibi tak proc to ctes? fakt vas nekdy nechapu

Xspy (2.9.2007 19:12:13)

No on si člověk rád pročítá kdejakou novinku a tak mu odvaha často nedá a začte se i do takovéhoto článku ... jednou dvakrát , a pak už raděj začne chodit jinam ;)

Anonym (3.9.2007 11:52:46)

Kdyz tihle reptajici anonymove se sem vraceji porad a porad, jak mouchy na mucholapku - a proc? No jasne, aby mohli reptat, kdyz nic jineho neumi :-)

Anonym (4.9.2007 11:11:39)

Místo konstruktivní krityky výpady ... Takže dobře vám tak , informace ve stylu "Novinek" k spammerům DSL fóra viditelně patří .

buchtak (1.9.2007 11:52:43)

To ja mam jiny pripad zakerneho utoku mirne poodhalujici mozne spiknuti. Hral jsem tehdy Need for speed 4 a zavod me hodne "vytocil", protoze nejenom ze tesne pred cilem se prede mne dostal vuz cely zavod jedouci na druhem miste, ale onen zakerny, slizky a proradny stroj zvany PC se rozhodl, ze moje prohra by na me mela zanechat nejen psychickou ujmu, ale i fyzickou. A tak po tom, co jsem z plnych plic zarval neco o zenskych pohlavnich organech na mne doslova vystrelil kryt mechaniky rychle nasledovany ulomky rozmlaceneho CD, z nichz jeden me skrabnul u praveho ocniho koutku. Nechybelo moc a mozna bych nosil pasku pres oko..

buchtak (1.9.2007 11:57:32)

Jeste jsem zapomnel dodat, ze ona CD mechanika neutrpela vubec zadnou ujmu a nadale normalne fungovala, prestoze byla plna zbytku rozdrceneho CD, ktere musely pracne byt vyklepany.

Anonym (1.9.2007 12:42:01)

good uz je to jako v matrixu

Anonym (6.9.2007 20:44:04)

Matrix je všude!!! ZKÁZA PŘICHÁZÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!

David (1.9.2007 13:11:33)

Hmm, koukám, že vymyslet něco kloudného do sobotních článků je čím dál větší problém... Co si dát takhle chvíli pauzu a pak napsat něco skutečně dobrého? Tenhle článek je sbírkou _VELMI_ starých "vlastních" příběhů s počítači (ten s tím rotujícím diskem vylétnuvším z mechaniky zná snad každý), které většina lidí zřejmě zná...

Anonym (1.9.2007 18:13:13)

Tyhle zneuznane genie miluju... Sami nic kloudneho napsat neumi, ale rejpat do druhych jim jde. Nahodou zajimavy clanek, a ne kazdy zna ty udajne fousate historky.

Xspy (2.9.2007 19:07:10)

Přiznejme si ovšem , že úroveń tohoto článku spadá spíš do časopisu "Jak na počítač " tm ... a to prosím nijak sobotní články neodsuzuji . Jen jsem čekal něco víc in , vraždíci internet z elektriky, vraždící podomní prodavači O2 atd .....

Anonym (3.9.2007 11:51:17)

Tak k takovemu priznani bych nesvolil - v ramci zanru a oddechovky je to dobry clanek a v Jak na pocitac by patril spise mezi vitane oziveni mezi sucharinou :-)

David (3.9.2007 13:25:13)

Pardon, ale ač nemám nic proti sobotním článkům na DSL.cz a velmi rád se zasměju, tak prostě jejich úroveň jde čím dál víc dolů. Chápu, že dobrou inspiraci nelze mít pořád a o tom jsem právě psal - možná než za každou cenu něco "zplodit" by prospělo dát chvilku pauzu... I humorné články mohou mít jistou vyšší úroveň, kdy ten humor za něco stojí. Bohužel mám poslední dobou pocit, že sobotní rubrika se stává ventilem pro každého, kdo se potřebuje "vykecat". Ano, beru třeba argument, že mě to nikdo nenutí číst - na druhou stranu, server DSL.cz je docela navštěvovaný a myslel bych si, že jeho provozovatelé budou stát o poněkud kvalitnější příspěvky, než jsou "vycucaniny" vhodné taky do blogů s návštěvností 50 lidí denně....

serious.sadislav (1.9.2007 16:37:21)

ja kdyz uz mam vypnutej pocitac a du spat tak kdyz zhasnu svetlo tak se mi rozsviti mys a ta jeste sviti dobrych 10 vterin po vypnuti I/O na zdroji.

Tinker (29.9.2007 23:49:56)

to mi dalo taky(u Win, v Linuux v pohode)

Olda (1.9.2007 19:44:57)

Tomu staromilci bych nevěřil. Když udělá z osmipalcové devítipalcovou, tak kdovíco si ještě nenavymýšlel.

Xspy (2.9.2007 19:03:05)

To je za sto bodů ...(osmipalcovky nelítaly - ty se musely pracně tlačit dovnitř i ven ) a což teprve patnáctipalcová dlaždička :DDD

Zajda (1.10.2007 00:21:43)

Mechaniky na osmičky se snad dokonce dělaly i komplet v česku. Poctivá kovářská práce:)

zenek (2.9.2007 16:12:53)

Skynet útočí.

simi (3.9.2007 09:50:50)

Jojo a přidal bych útok roztříštěným CD skrz zavřená vrátka mechaniky , od té doby nikdy nesedím proti optickým mechanikám.

Jouda (6.9.2007 01:36:40)

Mohu potvrdit. CD se rozlítne v zavřené mechanice a pokud máte PC na stole a mechaniku v úrovni hlavy je to pěkná pecka.

nick (14.9.2007 20:43:35)

To je takový nesmysl. Vy asi nikdo nemáte kanál Discovery a neznáte seriál Bořiči mýtů. Dva chlapíci z USA (Adam Sevage a Jamie Hanemann) tam zrovna tenhle mýtus testovali. Běžná CD mechanika není schopna takové rychlosti, aby roztříštila CD na kousky. A ještě k příspěvku od Nitrio: nedovedu si představit, že někdo je takový "inteligent", aby nedokázal zavřít CD mechaniku a navíc do ní strkal kelímek s kafem...

STanda (3.9.2007 11:14:51)

mě dnes ráno počítač začal odmítat flashku, prostě se resetnul a hotovo .... zákeřné PC, fuj, to asi po přečtení článku se inspiroval svými šikovnějšími PC "kolegy", musím mu večer vypínat router, aby nesosal nějaké lumpárny z DSL :-)

standa (4.9.2007 10:57:31)

tak se taky podělím o pár vražených sklonů počítaču 1) dvd-rom: otevřela se dvd-romka s roztočeným cd, cd povyletělo mechanika se sama zavřela a cd zníčila 2) flash disk: nahrál sem data odpojil přišel k druhému pc a půlka dat nikde 3)monitor: zcela vražený stroj při vypnuté přívodní šnůře sem ho odopojoval z grafické karty .. jo dlouho sem na ten škvarek na prstu cejtil 4) keyboard not found press F1 to continue :DD

meno (6.9.2007 08:28:35)

na zamotanej koax za monitorem (crt) se indukuje pekny napeti :-)

crash (6.9.2007 18:14:05)

CD mi explodovalo v mechanice, ta se sama otevřela a úlomky CD mi proměnilo kočku na jehelníček. :-D

kukuč (6.9.2007 18:17:15)

Počítač mi zabil tchyni, ale není ji žádná škoda!!!

David (13.9.2007 21:11:56)

Kámoš by měl zájem o krátkodobý pronájem toho šikovného stroje :-)

kukuč (14.9.2007 17:23:08)

Jasně můžeme se domluvit. Pronájem je na jeden den, doba se musí dodržet, pak jde k jinému zámci. Nejbližší volný termín: 20.2. 2008 ;-)

David (14.9.2007 18:30:24)

Nešel by nějaký příplateček za VIP místo v pořadníku a dřívejší termín? Peníze nejsou problém, nový nervy si za ně člověk nekoupí :-))

kukuč (14.9.2007 20:27:57)

Njn, ale já už od těch lidí dostal zálohu, jeden chlapík to má na dvě tchýně, bejvalou a stávající. A kolik by jsi tak za to VIP byl ochoten nabídnout??

David (14.9.2007 21:03:44)

Nevím, poptám se kámoše, na kolik si cení nervy, ale myslím, že v tomhle případě za škrta asi fakt nebude :-) Víš co, na zdraví se nešetří :-)

nick (15.9.2007 09:47:04)

njn, to sice ne, ale takových zájemců je hodně, musíte dát lukrativnější nabídku!

ComputerConsulter (12.9.2007 23:29:46)

No mě se stalo to že jsem na notebooku měl puštěnou TV (přez ext TV kartu) a z ničeho nic to zamrzlo. Při najetí Windows se PC zasekávalo. Ještě že mám speciální verzi Windows, které se najede z CD. Zazálohoval jsem si data a zformátoval HDD. Windows nešel nainstalovat. Nainstaloval jsem Linux Mandriva, pracoval v pohodě, smazal jsem disk, že nainstaluju Windows a houbelec, nešlo to - seklo se to. Nechtělo se mi nic instalovat, tak jsem spustil Live Mandriva Linux a v něm jsem zformátoval disk a ejhle, po restartu tam šel nainstalovat Windows. Nevím kde je chyba. Ani mě to nepříjde vtipné. Notebook je tak rok starý, je to Centrino DUO se 2 GB RAM, kvalitní GeForce 7300. Je fakt že Notebook mám zapnutý takřka nonstop. Prakticky jsem ho vypnul jen když jsem jel domů a to bylo tak jednou za měsíc. Jinak běžel nonstop. Zdá se mi že disk je žhavý jak prase. Když jsem instaloval něáký soft na měření teplot, tak teplota disku byla kritická. Koupil jsem ale notebook a chci ho používat, nikde není napsáno že ho musím vypínat. Brácha mi říkal že možná odešlo trafo a třeba dává víc voltů, nevim, ale je to v záruce a nechci být měsíc bez notesu, ale až to udělá znovu, tak ho na tu reklamaci pošlu. Jinak na odklad dat používám ext. disk, takže je mi jedno jesli se ten disk uvnitř třeba uvaří.

ComputerConsulter (12.9.2007 23:48:08)

Ještě se mě stalo u jednoho stroje, že se najednou z ničeho nic vypínal, nebo najednou nešla grafická karta. Na desce jsem si všiml že je přerušený kontakt mezi deskou a kondenzátorem. Nevím jak se to stalo, nebo jesli to bylo od výroby, ale chyběl kus nožičky, tak jsem to celé odletoval a přiletoval drátky a funguje to. Občas se stane že počítač nenajede a piští, stačí párkrát vypnout a zapnout. Nutno podotknout že tento počítač je provozován na chatě v extrémních podmínkách - prach, teplo, chlad - orosuje se.

Nitrio (13.9.2007 21:02:48)

No me se jednou stalo ze ten smejd ( PC ) nechtel zavrit dvirka od cdromky no tak sem se snim pretahoval a furt nic skousel sem fakt vsechno ale nic .... par dni me to vrtalo hlavou co s nepouzitelnou cdromkou kdyz se neda zavrit tak sem do ni strkal kafe ( takovy ty plast. kelimky kazdej to zname z automatu) zpocatku to byl dobrej napad ale pak sem jednou omylem zavadil o tlacitko pro zasunuti a on ten s mejd se zavrel a to aji s tim kafem a to nasledobnym spusobem : 1) kelimek praskl a kafe se vylilo 2) predstavte si bulletime ( takova ta spomalena blbost z matrixu) jak pdajici kapicky kafe nasaje muj 120 mm ultra rychlej vetrak a kapicky leti dovnitr 3) mezi tim me to polilo nohu a celej stul takze vsecko zapraseny 4)mezi tim kapicky uvnitr pocitace zaprasily celou zakl desku a ta nasledne skratovala a vyhodila proud 5) kapicky kafe mezitim vyletly ven ze skryne 80mm ventylatorem a zaprasily celou zed 6) jelikoz byla noc a byl vyhozenej proud byla taky tma 7) zrovna sem uklouzl na te kave kdyz sem se zvedl od stolu a miril k pojistkam tak to by bylo asitak vsechno..... jentak pro zajimavost vrazdici pocitac my zvrknul kotnik

Anonym (14.9.2007 17:57:26)

Sorry, ale hodně jsem se pobavil na tvůj účet :DD

nick (14.9.2007 18:24:39)

Sorry kámo, ale tohle dokáže vymyslet jenom totální blb s IQ 50...

Jakes´s son!!? (16.9.2007 11:25:35)

Ja si to teda nemyslim... víš napsat takhle lamerskej komentář vyžaduje obrovkou inteligenci odvahu a představivost jelikož chytrymu by se to nikdy nestalo a blbej by to nikdy nepřiznal...

Jakes´s son!!? (16.9.2007 11:33:17)

nahodou hodne sem se pobavil!!! Nadherny priklad toho na jake urovni sou lide u nas v cesku!!!

Anonym (30.9.2007 03:28:10)

Dost dobry:D

Anonym (1.10.2007 00:19:38)

Doufam ze se nejedna o notebook znacky Acer. Acer je synonymum pro zavadu. Kdyby odešlo trafo tak měnič v ntb má takovej švábík kterej hlídá napětí. Ten by ho nepustil. Pokud se nejedná o nějaké ultralevné shity.

Anonym (14.9.2007 18:00:49)

Já jsem někde ve Score četl v dopisech, že prý někomu vyletělo CD z mechaniky a zasáhlo ségru do krku, ta hodně krvácela, no tak jim ten časák poslal obratem nové CD :D

Anonym (1.10.2007 00:15:34)

No to me se stalo ze jsem napojoval zdroj na vypinac, pak jsem sel na zachod. Potom prijdu a chci zapojit dalsi drat k vypinaci od zdroje(veterani znaji ATckovy zdroje) kdyz tu me nejaka neznama sila chytne za prsty a ja letim na gauc. Ano vytahnul jsem samozrejme zastrcku ze zdi, ale zapomnel jsem ze zapnuta UPSka hazi zlovestny oranzovy oko nekde v haraburdi pod stolem. To mi udelala asi za ty neoriginalni baterky :-/ Priste si na ni dam bacha.