Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Internet v autobuse zadarmo

Internet v autobuse zadarmo

Anonym (8.1.2008 00:00:00)

Další novinky uplynulých dní: Nové útoky na klienty České spořitelny ― Potvrzeno: Warner končí s HD DVD ― Microsoft předává dokumentaci vývojářům open source ― Netscape definitivně skončil ― a více...

Xspy (8.1.2008 01:53:23)

CDMA s průměrnou rychlostí 600kbps ? Na D1 a k tomu oficiálně sdílené ??? Zvláštní ... zatímco v Újezdě nad Lesy sleduji totální degradaci této služby, tak jako mnozí již dříve jinde , tak CDMA na D1 bude posilovat ??? Kdybych neměl přístup k "zatím rychlému" UMTS a sem tam HSDPA tak bych uvažoval o vypovězení služby . Stav sítě je otřesný a postavit mobilní připojení na něčem jako je poddimenzované CDMA , no to už musíme být v řádné (_;_) .

Anonym (8.1.2008 18:20:39)

Oni ale s O2 jednaj a to jim kvůli reklamě určitě něco přidá na rychlosti atd.samozřejmě na úkor ostatních ale co je jim do nich

Martin (13.1.2008 21:11:31)

Tento týden jsem s megabusem náhodou jel z Brna do Prahy no a po půlhodině jízdy jsem si všiml velkýho nápisu wifi zdarma, tak jsem to zkusil a fakt to fungovalo. Celkem v pohodě jelo i připojení do práce (vpn), za hodinu a půl mi připojení dvakrát zamrzlo, což myslím na CDMA a jízdu autobusem není špatnej výsledek.

Roman (22.2.2008 15:14:32)

Jak souvisí Česká spořitelna a její bankovnictví s jakousi odtahovou službou??? Který diletant a totální ňouma s velice podprůměrným IQ tenhle článek zase psal...