Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > o2 a rapidshare

o2 a rapidshare

kayjay (18.5.2008 13:54:02)

Ahoj chtel bych se zeptat jak je to TED s omezovanim rychlosti o2 na rapidu? omezuje jeste rychlost nebo uz ne ? Dik

Roman (18.5.2008 14:05:34)

O2 adsl má na rapidshare zapnuté řízení datového toku, takže stahování z rapidu na maximální rychlost je dnes již skoro nemožné. Dnes jsem si to ověřil i na technické podpoře O2 a náhlásil jsem pomalé stahování z rapidu jako závadu, ať jí odstraní. Telefón na technickou podporu, hlášení poruch: 800 184 084 zdarma. Tak volejte a pruďte!!!!!!

Anonym (20.5.2008 17:23:12)

Potvrzuji taky jsem si uz stezoval, bohuzel technik mi to rekl na rovinu ze on s tim nic nezmuze a ze to tak opravdu je O2 omezujou rapidshare svou klauzuli - rizeni datoveho toku a to permanentne kazdy odpoledne, vecer se to rozjede v pohode zase naplno, bohuzel se s tim asi nebude nic delat, jen me zarazi jejich troufalost o sloganu zruseni FUPu kdyz tohle omezeni je ted jeste horsi,, kdyz nejsou schopni poskytnout konektivitu proc vubec ADSL prodavaji ?? Nejlepsi reseni asi bude opravdu od nich utect, mozna ze masivni odliv ADSL uzivatelu by je uz donutil se chovat slusne, je to s nima opravdu hruza :o( bohuzel ja patrim zzrovna k lidem zavislych pouze na jejich ADSL z duvodu ze nemam moznost jineho pripojeni.

Lucky (20.5.2008 17:48:45)

Mám 2M od O2 v klasické verzi a z rapidu stahuju pomocí Rapidspool a rychlost 210-215kb/s, jen těsně po zrušení FUP se to odpoledne pohybovalo na 25, ale po 14 dnech zase na plno a bez problémů...

Shado (21.5.2008 00:11:32)

Když stahujete přes rapidspool (mimochodem jsou to zloději) tak nestahujete z rapidshare, ale data se stáhnou na server, a sou vám přeposlána, podobně jako u stejných služeb, které jsou ale zdarma (ovšem značně datově omezené) JInak já mám ADSL 2mb klasika za "399kč" a jede to stejně jako dřív s extreme. Jen občas v neděli večer musim rapget vyměnit za flashget, a stahovat z výce vláken naráz.... (možná je to tím, že se považuji za jednoho z nejotravnějších zákazníků O2, je potřeba jim volat neustále, a pak de vše, jak má)

TeCZko (15.10.2008 12:36:24)

Tak, prave se m domluvil s technikem O2 a ten mi sdelil ze omezeni rychlosti stahovani z Rapidu neni mozne nahlasit jako poruchu a ze s tim nic nenadelaji. Takze me napada jedine psat primo na vedeni, jinak to asi nema smysl... Ono na 8mbit stahovat pres den max 30kb/s je brutalni vysmech...

NickRabit (15.10.2008 15:31:01)

to je ti myslim celkem na prd, protoze u standardni varianty ti to podle me stejne neuznaji jako zavadu, ale u extreme jsem reklamoval, kdyz jim to minulej mesic cca 14 dni omezovalo i tento tarif a uspesne, aspon penize vratili a extreme od te doby co to oporavili jede jak ma :)

Anonym (18.5.2008 15:32:43)

U mě jede rapid úplně stejně jako normální web. Mám 2Mbit a stahuje to něco kolem 170-180Kb. Mám teda premium účet a stahuju to pomocí rapgetu. Je teda zvláštní dříve jak byl limit tak mi to jelo 200-210Kb a teď těch 170-180. Volal jsem na O2 a pry to uměle snižují u všeho.

Wolf (19.5.2008 09:45:05)

Odpoledne a vecer (tak do 23:00) to jede velmi pomalu... z jineho pripojeni 800kB/s, z meho O2 max do 80kB/s.

Downland (20.5.2008 15:37:35)

Zdravim ja se chci jen optat bude o2 zvysovat tu rychlost nebo ne ???

rosta (20.5.2008 20:39:41)

O2 neustále a dost razantně omezuje množnosti stahování ze severů jako rapidshare.com, ulozto, leteckaposta, atd. doporučuji všem přejít na jiného poskytovatele služeb!!!

Anonym (21.5.2008 20:40:53)

ano, tohle vidim bohuzel asi jako jedine mozne reseni pokud ma clovek na vyber, protoze aby poskytovatel pripojeni omezoval servery ze kterych muzu stahovat to opravdu nema obdoby, pokud nemaj sit ktera by to utahla nechapu proc pribiraj dalsi a dalsi adsl linky, i kdyz vlasten chapu - penize jsou penize - a pokud se vam to nelibi poslete si stiznost na nase odeleni stiznosti a my s ni nebudeme vcelku nic delat, jednani adekvatni molochu s nazvem O2

J.C. (21.5.2008 10:36:16)

No, mám sice 2mbit od O2 jen asi 2 týdny, a z rapidu jsem zatím stáhnul snad jen 4-5 100Mb archívů (seriály) ale vždy to jelo na 200-210kb/s - tedy můj max. Možná to omezují spíš u "chorobných stahovačů" - co já vím, kde je zakopaný pes... (nebo u mě to řízení datového toku ještě neaktivovali;-))

Jirka (21.5.2008 11:27:03)

Přátelé nevim jak Vy, ale mě jede rapid třeba i ve dne naplno, naopak k večeru to jede treba jen 30kb/s na soubor mam 6mbit Tudíž jestli opravdo dochází k omezování tak určitě ne automaticky a podle času! Spíše se projevuje agregace v daném místě (sosá vás více). Pokud skutečne O2 omezuje rapida tak spíše podle lokálního zatížení a ne podle času, ale on i rapid má někdy dost přetížené servery vyzkousejte laborovat s jejich mirrorama v nastavení k účtu.

Wolf (22.5.2008 18:51:11)

Momentalni stahovaci rychlost z rapidshare na 6Mbit o2 netu: 30kB/s ... z jineho pripojeni ty same soubory 900kB/s

Wolf (22.5.2008 21:17:09)

3 soubory se snazim neuspesne stahnout jiz 3 hodiny, rychlost +- 10kB/s / soubor. Nicmene uz ponekolikate pro minimalni rychlost bylo spojeni preruseno, stahuji rapgetem a mam premium. Rapidshare se tim stava na O2 v teto dobe naprosto nepouzitelne.

Anonym (23.5.2008 19:49:29)

musim naprosto souhlasit, ale znovu se ptam je tohle vubec mozne ??

bbb (23.5.2008 22:53:18)

asi to mozny je, jak vidis... to je takovy druh cenzury netu... vidis to ale nemuzes to mit

Anonym (24.5.2008 09:07:05)

bohuzel sam osobne nemam moznost jineho pripojeni nez ADSL od O2 a priplacet si jednou tolik za EXTREME variantu ktera by mela byt naprosto stejna jako klasicke jejich ADSL ale navic se nadstandartni technickou podporou ktera neomezuje ten rapid se mi opravdu nechce :o(

Michal (27.5.2008 15:19:50)

bohuzel amte pravdu, spolecnost To2 omezuje své zákazníky ve stahování ze serverů rapidshare.com, Je to z toho důvodu, ze po prechodu na datove neomezeny internet se zacaly michat frekvence internetů O2 internet ADSL a o0 Internet ADSL Extreme. Takto omezené stahování ze serverů rapidshare.com bude az do odstraneni zavady. Toto omezení platí pouze ve spicce, kdy je z techto sercerů stahováno obrovské mnozství dat. Takze stací zacít stahovat k veceru a pres noc + pres den v tydnu avsak o vykendu je nemozne z techto serverů neco stahnout kvůli velkému počtu uživatelů.

Hanka (14.7.2008 21:07:18)

ano i ja mam stahovani z rapidu pres premium k nicemu a uz me to stve takovych penez to stojia jeste nas omezujou. Momentalni stahovaci rychlost z rapidshare na 6Mbit o2 netu: 60kB/s

Standa (20.11.2008 22:18:02)

Kua ,do nedavna mi to vzdy jezdilo v pohode a ted z rapidu stahuju celej den i treba v 11 vecer rychlosti 30Kb/s co to do haje je ??? To jsou fakt smejdi ,nic jineho se neda povedat...