Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Kterak stát zablokoval přístup k torrentovému serveru

Kterak stát zablokoval přístup k torrentovému serveru

Anonym (18.8.2008 00:00:00)

A další novinky uplynulých dní: T-Mobile: SMS zdarma vrátíme na web ― Olympijský ohňostroj byl zčásti počítačovou animací ― Operátoři žádají od státu za dotované služby čtvrt miliardy ― a více...

Anonym (18.8.2008 08:39:32)

Ohledně gmailu jsem zadné problémy nezaznamenal, ale mám taky e-mail u centrumu, a tam mam potiže v poslední době stále. Nelze napsat novou zprávu, ani odpovědět na mail. Ještě, že mám gmail, jinak bych už několik dní nemohl psát e-maily. Na centrum jsem přešel, protože umožnuje přístup k poště přes Wap u eurotelu zdarma, ale pokud by tyto problémy měly přetrvávat, tak mě ani tato výhoda neudrží u centrumu. Dříve helpdesk u centrumu, velmi rychle reagoval, nyní žádné reakce na mé podněty ohledně jeho nefunkčních služeb. Třeba jsou novému majiteli na obtíž, zákazníci, kteří přistupují k e-mailu zdarma přes wap. Ale proč tuto službu nezruší přímo, ale takto ji sabotují.

Petr (18.8.2008 09:42:31)

U gmailu jsem také žádné výpadky nezaznamenal ale to bylo možná tím že výpadky byly nejprve během noci a brzkých ranních hodin. Zpráva o výpadcích služeb Google mě docela překvapila. Ovšem po zkušenostech s českými freemaily raději používám placený mailbox. Centrum jsem přestal používat před 3 lety, Seznam měl také nějaké problémy, a když je třeba někde při registraci @dresa, je tu služba Guerrillamail :) U Pirate Bay je to na dvě strany. Většina obsahu nabízeného přes tento tracker je nelegální, o tom určitě netřeba pochybovat. Jenže problematika cenzury, která se objevuje stále častěji je velmi tenký led...