Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > O2 - snižování rychlosti! Čtete dobře!!!

O2 - snižování rychlosti! Čtete dobře!!!

da.nick (23.9.2008 08:42:29)

Mám velice špatnou zkušenost s migrací na 8Mb. Dosud jsem měl O2 Mini + ADSL 2Mb a šlapalo to okolo 1700kb down a 110kb up. Pohleďte na údaje o lince, takže co víc jsem si mohl přát... US Margin 26 DS Margin 20 DS Line Attenuation 59 US Line Attenuation 34 modem well pti-845 Jenže jsem si přál posílit aspoň upload, protože pracuju jako grafik z domu a posílám docela velké soubory... A tak jsem přemigroval a zůstal jsem v němém úžasu. Teď mám asi 850kb down a asi okolo 100kb up :-(. Volal jsem na operátora, vysvětloval, přesvědčoval, aby to nastavili tak, jak to bylo nebo zkusili změnit modulaci, zvyšoval jsem hlas, ale nic platné - "vaše linka umožňuje rychlost pouze 1024/128", byla odpověď slečny-kolovrátku, protože na jakýkoliv můj pokus o věcnou debatu odpovídala touto větou. Ještě mi mají volat technici, tak bych rád poprosil odborníky na slovo vzaté, co mám po nich požadovat. Snad když to šlo nastavit předtím, tak to musí jít i teď. I za cenu nastavení stejných parametrů jako předtím. Děkuji za jakoukoliv radu.

Renda (23.9.2008 08:53:12)

Zkus tam zavolat několikrát,záleží na tom na jakého narazíš operátora.

Anonym (23.9.2008 09:25:54)

zkus je trochu otravovat na lince technicke podpory (ne obchodni), me taky linka hlasi maximalne 1Mbit a jede to 2Mbit bez problemu....

Ja (23.9.2008 18:00:35)

Je možné, že Tě překlopili z ADSL2 na ADSL2+, a k tomu ADSL2 se už pochopitelně nechtějí vracet. Vyklop sem všechny ty údaje z tvého modemu ...

MrPierc (23.9.2008 18:38:13)

Stalo se mi to samé, co popisujete, hodinu jsem to řešil až to předali přímo technikovi a dlouho jsem ho přemlouval, až to zase hodil na 2Mb/s a zase stahuju 208Kb/s ( i když to je papírově 1 Mb/s)