Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nápady milovníka počítačů II.

Nápady milovníka počítačů II.

Anonym (20.12.2008 00:00:00)

O svém strýci jsem se zde již jednou zmiňoval. Technika mu není vůbec svatá a on si s ní dělá, co chce – a ne, že by technika vládla jemu. Tuhle jsem se za ním po cestě z Brna do Prahy opět zastavil.

Softík (20.12.2008 12:48:15)

Já strýce chápu, my softvéráři totiž děláme věci napořád a nejlepší. Ale když zjistíme, že se to nepovedlo, tak vydáme apgrejd nebo apdejt. Někdy si ho ani nenecháme zaplatit, ale spíš jó, protože i my musíme z něčeho žít, a tak řeknem, že jde o novou verzi. Kdepak 5 let, ledničkáři na nás nemaj!

RMSkáč (20.12.2008 18:02:20)

To u nás ve firmě apdejtujeme zásadně každý pátek a přes výkend nabereme dostatek stížností .. to aby pondělní audit viděl kolik máme práce ;)

Laik (20.12.2008 20:09:40)

No až audit uvidí ten "výkend", tak zřejmě zapláče :-)

EL (22.12.2008 12:25:32)

Potřeboval bych nutně dálkový ovladač k TV který má pouze tlačítka : zap.vyp , zvuk +- , program +- . Pro rodiče. Jinak mamina má už měsís nový sporák a pořád hledá zápalky... :-))

miff (22.12.2008 13:35:22)

Kdysi jsem koupil pro babičku ovladač thomson, měl asi 6 tlačítek. Super věc, neměla s ním jediný problém. Babička vlastní maximobil jablotron, v pohodě volá, píše sms, je maximálně spokojená. Dokázal s ním telefonovat i děda 93 let. Jinak ovladač který potřebuješ je na http://www.shopservis.cz/shop/dalkove-ovladace/dalkove-ovladace-univerzalni/dalkovy-ovladac-uni-philips-sru1010-2.html

Ja (24.12.2008 10:23:36)

Autor je peknej kkt. jinak to neni mozny. Napsat jednu takovou sracku to chce mit v hlave peknej bordel ale napsat pokracovani tech hoven to by snad neudelal ani paroubek,