Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > servis O2 zatim na jednicku

servis O2 zatim na jednicku

jirka (16.1.2009 20:54:02)

dneska rano zapnu TV nic:-( pevne hlucha net nejde volam na o2 ze mam to a to borec promeril linku a zjistil zavadu na kabelazi (rikam si kua patek tak to uz dohromady nedaj) v 15.00 telefon technik prijede do 20 minut a fakt prijel kontrola dratu u mne +v rozvadeci nakonec to bylo u nich na ustredne a mne zase vsechno pekne slape Necu delat reklamu ale proc nenapsat taky neco pozitivniho na tu firmu hnoje se na ni haze celkem dost ja jsem zatim velice prekvapen s jakou ochotou a rychlosti resi problem

Anonym (17.1.2009 13:46:35)

Dva roky jsem delal technickou podporu na TO2. Ona si bohuzel vetsina lidi vubec nedokaze predstavit co to je, mit ve fronte treba 2.000TT

WII (18.1.2009 12:08:26)

Pokud jsou pravidelné fronty, tak se holt musí zvýšít počet techniků a operátorů. Zisk na to OO má. Znám jednoho technika, co dělá na OO a říká, že je to katastrofa (pominu to, že se OO většinu techniků a dalších užitekpřinášejících proesí snaží nahradit externě), ráno dorazí do práce, nafasuje rozpis výjezdů s absolutně nereálnými časy (moc krátký, managment nenapadne, že ne všechny závady lze odstranit za 10 min), v půlce dne už má pár lidí zpoždění. Vážně uvažuje o tom, že dá bublinkám sbohem - to je pro představu, aby jste viděli, jak OO záleží na kvalitě služeb.

jirka (18.1.2009 12:24:17)

nemuzu souhlasit:-) ja doopravdy necekal ze to jeste ten den pojede sem taky jenom clovek proste sem byl smireny ze mozna tak v pondeli tak jak se mne to stalo u jine spolecnosti tam to nejelo asi tyden a pohoda:-) ze maj externi zamestance je jasne ale jak rikam ja jsem se divil ze prijel jeste ten den kolem 5 hodiny a v 6 uz to jelo

Anonym (18.1.2009 13:48:31)

hold to už je spíš bohužel takový česká zvyk nadávat na telecom téď O2 a jim podobné firmy. Ale to ostatní dobré co dělají to už tihle lidi nevidí

Internet (18.1.2009 14:03:40)

Čau asi je to offtopic , ale dnes mam obzvláště kolísavou rychlost připojení a není to poprvé , jednou to jede 1500 kbit/s podruhé 120 kbit/s, jsem nasraný a nevím co s tím , jestli je chyba někde u nich nebo u mě?:-/ Díky za pomoc

WII (18.1.2009 16:04:07)

nenadávám na OO obecně, ale na jejich přístup k řešení problémů

WII (18.1.2009 16:02:44)

tak si měl štěstí, že technikovi jedna zastávka zrovna vypadla, i to se stává.