Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > problémy Outlooku a centrum.cz

problémy Outlooku a centrum.cz

DannyDeviTO (19.7.2009 12:27:48)

Dobrý den, mám docela velký problém.Dělal jsem jednomu známénu do firmy PC těchto parametrů (X2 5400+,2gb ram, HD3200 int,320gb HDD,DVDRW samsung atd...). Sestava funguje bez potíží. Jako OS tam je Win XP Home a kancelářský balík je Office XP tuším, verze Outlooku je 2002. Problém je tedy v samotném outlooku. Mám v něm nainstalovány dva poštovní účty (jeden je z centrum , druhý z osobních stránek). Docela často se stává, že dotyčný přijde ráno do práce, pustí outlook, dá přijmout a odeslat a vyskočí chyba v pop3.centrum... Z druhého učtu se pošta stáhne. Vždy když mi tento problém dotyčný oznámí, dojedu na firmu, ale vše funguje. Dám vyzkoušet/otestovat poštovní účty a u obou je vše (podle outlooku) OK, žádný problém. Dokonce funguje příjímání i odesílání pošty z obou účtů, osobně jsem z nich odeslal cca 20 emailů dohromady a všechny došly, odpověděl jsem na ně a ty taky došly zpět. proto se ptám, kde může být chyba? Může být chyba na straně centrumu? Problém je v tom, že to na té firmě zlobí skoro každé ráno po spuštení pc a následné outlooku, nelze tedy příjimat a taky odesílat emaily přes učet s centrum.cz. díky za rady

Anonym (20.7.2009 18:52:57)

Mě to dělá také, ještě před 14 dny to ale bylo v pořádku, chytne se poprvé, něco stáhne, pak přeruší, při opakovaném stahování rovnou hodí po chvíli chybu