Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Dotaz na praktiky O2

Dotaz na praktiky O2

Tom (21.7.2009 20:06:14)

Moje dcera má předplacený tarif u O2. Před odjezdem na chatu měla kredit 200kč. Dneska jsem se snažil dovolat a bylo mi sděleno, že SIM je odpojena z provozu. Zavolal jsem na zákaznickou linku a operátorka mi sdělila že dcera má na dvěstěkorunovém kreditu dluh 600kč za připojení na internet. Myslel jsem, že předplacený kredit platí ! Bláboly, že objem stahovaných dat nelze měřit neberu. Nemá někdo podobné zkušenosti?

Nargon (21.7.2009 20:32:14)

Ano, O2 umoznuje jit do minusu. A ted zalezi jaky druh internetu mela. Pokud to byl wap, tak tam takovouhle castku neni problem udelat behem hodiny, a nebo i rychleji. A nejlepsi je ted tu simku zahodit a koupit si novou. Preci ten dluh nebudete platit.

Tom (22.7.2009 05:07:16)

Ještě malý dotaz. O2 umožňuje jít do mínusu nebo stahování dat nelze okamžitě měřit, jak mi bylo sděleno? Jak to vypadá u jiných operátorů? U O2 mám internet a naše rodina využívá 6 telefonních SIM. Uvažuji o reklamaci, v případě neúspěchu o jiném operátorovi. Má někdo trošku lepší s T-mobile ?

B.H. (22.7.2009 09:19:21)

O2 nebrat,je to samej podvod a švindl,nedoplatíš se. Utekl jsem od nich do Oskara.

Lukasimo (31.7.2009 11:17:22)

Přesně tak! Já jsem taky odešel od t mobile k vodafonu. Je to asi posledni operator ktery se chova k zakaznikum zatim slušně.

Sparker (1.8.2009 07:49:28)

Jenom je skoda ze rusi nam studentum sms zdarma pres aplikaci. Jako nahradu nam nabizeji nejaky vodafone student jenomze tam musite mit pausal a stejne to mate jen zvyhodneny... doufam ze smsky zdarma zavedou treba v novem skolnim roce zase :-)

Shado (25.7.2009 10:35:17)

Já mám Internet v mobilu od vodafonu (179kč/měs), surfuji většinu času ve škole (vždy když je to je trochu možné) při písemkách hledám odpovědi na wikipedii, ve vlaku si čtu novinky na netu, a když se večer v hospodě nudím, zapnu si icq :-) netelefonuji (zbytečné plítvání kreditem) pouze posílám sms (přirozeně internetu) takže zaplatím 179kč měsíčně (spousta lidí za tarif výc) a jsem nadmíru spokojen (teda až na nedostupnost rychlejších sítí těch 80-200kbps co mi dá edge je na surf+icq dostatečné, ale na youtube se s tím rozumně nepodíváte...) Takže pokud méte trošku slušnější mobil (podpora edge, javy, a větší display) doporučuji, už nikdy vám nebude vadit, že nemáte kredit :-)

Radek (24.7.2009 10:59:59)

Naprosto totožné zkušenosti u t-mobile. Kredit byl na kartě cca 5,-Kč, zhruba dva týdny. Prakticky se nedalo volat. A najednou kredit mínus 600,-Kč. Po dotazu u operátora to naběhlo za internet, použití jeden den, zcela omylem. To je naprostá sprosťárna. Karta je od toho, aby v okamžiku, kdy není kredit, nepovolila žádné služby. Ani hlasové, ani datové. Pokud to operátoři nedokáží ohlídat, považuji to za sprosté vzhledem k zákazníkům. Jinými slovy tedy ani t-mobile z tohohle pohledu nedoporučuji.

Tom (24.7.2009 12:16:31)

Zajímavé je ale to, že tel. hovor při vyčerpání kreditu ustřihnou. Poslal jsem reklamaci a zatím nic. Asi bude takových problémů hodně a nebo jim nestojím za odpověď. Nejvíc mě ale nasralo, že dceru dočasně odpojili a nemůže ani přijímat hovory a vlastně ani dobít kredit. To je bordel, proti kterému se budu bránit.

Anonym (25.7.2009 08:53:55)

Nojo jsou to sičáci u tel. hovoru to ustrihnou protoze kdyby clovek nezaplatil tak je to ale neco stojí. U internetu to je jine nechají to jit do minusu protoze je to nestojí ani korunu, jen vyuzivate kapacitu jejich sitě. A co si budeme povídat ty ceny za pripojeni na wap jsou zlodejina. Take jsem se omylem v chorvatsku pripojil k internetu prez to jejich tlacitko co davaji naschval na ty jejich telefony. A za cca 10sec. na internetu mi strhly 200kc chapu ze tam je rooming ale i tak az 10 sec? kolik by me pak asi stahala hodina? 72tisic?????

fitch_ew (2.8.2009 20:05:22)

Ja jsem se u T-mobilu dostal do -4 600,- kc za WAP.