Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Windows 7 Home Prmium 64 bit a funkční ADSL modem a ovladače

Windows 7 Home Prmium 64 bit a funkční ADSL modem a ovladače

Bobo (5.1.2010 10:48:42)

Dobrý den!Mám 4Mb ADSL od O2 a pořídil jsem si nový comp a OS Windows 7 Home Premium 64bit.Bohužel mám starý modem Sagem 800-840, který na XP fungoval celkem bezproblémově.Na Win 7 mi nejdou nainstalovat ovladače tohoto modemu.Stahoval a zkoušel jsem všechny dostupné ze stránek výrobce a ze stránek O2 - i pro Vistu.Máte někdo doporučení na nějaký slušný a hlavně funkční ADSL modem, který mi určitě bude s těmi Win 7 fungovat.Nikdo mi zatím nebyl schopný říct jestli nějaký modem má ovladače s podporou 64 bit systému Win 7.Díky za případnou pomoc...

pepaZDepa (5.1.2010 12:40:42)

Jakykoliv modem s ethernet (LAN / UTP) rozhranim bude plne dostacujici. Nepotrebuje totiz ovladace zadne.

Bobo (5.1.2010 15:41:24)

Děkuji.

Anonym (5.1.2010 16:39:38)

Ještě bych doplnil, že připojovat dnes ADSL modem/router přes USB a instalovat nějaké pochybné ovladače je nesmysl. Navíc se člověk připravuje o možnost elegantně připojit více počítačů v domácnosti - i kdyby váš modem měl jen jeden ethernet konektor lze to pak řešit dodatečně přes switch.

george (6.1.2010 17:53:32)

Sagem 800-840, děs a běs, chudáci uživatelé co na něm ještě jedou, provozovat ADSL modem přes USB je v dnešní době zvěrstvo ! za cca 600,-Kč koupíte ADSL router se 4x LAN (lze připojit 4 počítače) za cca 1000,-Kč koupíte ADSL router se 4x LAN a navíc AP WiFi (lze připojit 4 počítače + bezdrátově třeba několik notebooku ) a to vše bez ovladačů, a na jakémkoliv operačním systému