Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Všechno naruby tu je

Všechno naruby tu je

Anonym (27.3.2010 00:00:00)

Nejen malý předvolební eintopf o blozích našich čelných politiků a jejich podivných slovech. O neujasněném směřování protipirátské strany. Ale i o tom, že na přechodech pro chodce mají přednost řidiči, v centru Prahy podivní lidé a že o úplatky jde až v první řadě...

johny (28.3.2010 23:36:01)

Tak už to v tomhle státě chodí a normální člověk se spravedlnosti nedovolá.Johny

suprabolak (29.3.2010 18:52:54)

nene je to este horsi dam jasny priklad dejte si newsgoogle a podivejte se na prehled ceskych zprav potom si dejte v mozile latest headlines a prehled svetovych zprav americke technologie a jejich implementace technologie tady a jejich implementace (zvlatni srovnani ja vim ale az si tady budu moct koupit ocni scanner panasonic tak mi dejte vedet) velmi zvlastni pracovni trh a zajimava struktura pracovnich mist u nas manazeri manazeri manazeri pravnici ekonomove atd atd vite ze existuje povolani mechatron? Omlouvam se jesi u nas uz je taky ale silne pochybuju. XX suprabolak

Robotron (31.3.2010 04:35:36)

Já již delší dobu pozoruji,že tahle republika a potažmo celá Evropa směřuje do hajzlíku,co naplat pár remcalů to nezmění tak raději držím hubu a krok.Hlavně nevyčnívat z řady................kde já už jsem to slyšel??????