Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Facebook je stále větším nebezpečím

Facebook je stále větším nebezpečím

Anonym (1.5.2010 00:00:00)

Ještě před rokem, dvěma by asi nikdo z nás netipnul, že právě tato sociální síť pojme téměř desetinu světového obyvatelstva. S přibývajícími uživateli a službami také přibývají rizika této sítě, která nejsou hned všem uživatelům patrná.

OSPF (15.4.2010 08:19:24)

normalni clovek chodi za kamosema do hospody a ne na fesjbooook

anonym (15.4.2010 16:05:27)

no normalny, ako ktory , niekto nema cas na vase hospody,..ale to asi len pochopia ty co su aj internetovo zalozeny nie daky nad 40....faceobok je dobra vec, len si treba nastavovat sukromie tak ako clovek chce , nastavit sukromie a ide sa dalej, nie ?

west (1.5.2010 00:50:31)

Faceobok je moderní mor kterého se bude lidstvo špatně zbavovat. Dokud budou lidi naivní, důvěřiví a skočí na každou krav*nu, která se jim podstrčí. Přesně jak naznačil autor v článku.

vassago (1.5.2010 17:37:20)

No...FB jen vyuziva toho, ze na svete je prumerne IQ cca 100-110...takze FB si poridi doslova kazdy blb. Je to stado...az zase nekdo vymysli dalsi hovadinu pro delnickou vrstvu a napise o tom na ty zbytecne potistene papiry (tj. casopisy) tak tam zase vsichni nalezou...

E.T. (2.5.2010 15:11:16)

Souhlasim a podepisuji v plnem rozsahu.

uhu (3.5.2010 14:58:47)

IQ nemá s tím jestli je člověk dělník, manažer nebo třeba důchodce nic společného.

Baron (1.5.2010 08:12:10)

Nekdo nema cas na vase hospody a tak sedi u facebooku 10 hodin:D (btw - nelezu do hospod ani nelezu na facebook, jen me rozesmala tahle odpoved).

Tom (1.5.2010 08:39:08)

Mě zase rozesmál názor, že "aj internetovo zalozeny nie daky nad 40...." Tohle může napsat jenom blb.

Brr (1.5.2010 13:19:19)

Patrně jsi nepochopil pointu článku...a pokud ti nevadí, že do tvého soukromí vidí "jen tvý přátelé", kterých jsou desítky až stovky, tak jsi na tom fakt zle...

Baron (1.5.2010 21:59:42)

Ps. jeste by me zajimalo, jak velky potrebuju internetovy zalozeni, abych mohl na facebook? Tam je i moje mama (zaplatpanbuh ze tam netravi desitky hodin) a to je sotva schopna poslat e-mail s prilohou.

volani.webnode.cz (2.5.2010 17:01:53)

Do hospod chodím málo a na facebook také :) Ať žije anarchistický internet, P2P sítě a decentralizované komunikační služby a přímá mezilidská komunikace bez drog:D

victor (1.5.2010 01:44:09)

nepoužívám nejde na nem smazat profil a vše co tam jednou je dante nemate moznost smazat navic spanje neustale posíla maily na podvodně získane imalové adresy divim se že ho nekdo povolil provozovat kdyz porušuje lidska prava on muže vše vy nic

vilik (2.5.2010 12:05:17)

Tady je návod, jak se toho moru definitivně zbavit. http://jnp.zive.cz/facebookova-eutanazie-udrzte-si-cisty-profil

Renard Müller (4.5.2010 12:05:17)

Obě moje děti jsou na FB denně, nesnáším to, ale zakázat jim to nemohu (zakázané ovoce...)Začínám být na FB alergický. Jak tam jednou jste tak si Vás najde kdo chce, ať už si to přejete nebo ne.

Bikkhu (21.7.2010 09:14:36)

Buďte rád, aspoň se dozvíte co vaše děti dělají. Na facebooku na sebe prásknou i to co by rodičům nikdy neřekly.

Mav (23.7.2010 14:24:09)

Napište mi email na drakerty@seznam.cz Mám řešení. hezký den.

Bezejmenný (4.5.2010 15:58:33)

"IQ nemá s tím jestli je člověk(..)manažer nebo třeba důchodce nic společného." Jo tak to mě dostalo to přirovnání :D Jinak, i když já sám Facebook zatím příliš nepoužívám, myslím si, že může být v přiměřené míře užitečný; můžete zde najít a spojit se s přáteli nebo známými které jste už dlouho neviděli, ale i třeba se zákazníky či spolupracovníky, navíc už dnes na něm nejsou pouze jak říkáte "puberťáci", ale například se zde prezentují i firmy a seriózní lidé. Dále jsem nucen prohlásit, že her typu Zynga bylo na internetu bohužel nespočetně ještě než Facebook vůbec začal existovat. Souhlasím že Facebook má i mnoho stinných stránek jako ovládání davů, nedá se ale říct, že Facebook je "mor" nebo něco podobného, je jen na každém z nás zda budeme využívat těch "špatných" funkcí Facebooku nebo raději těch užitečných. A těm kteří se přidávají do hoax skupin typu "Každý kdo se přidá dostane 100Kč!", těm se jenom směju :D

lů§ů (23.12.2010 00:54:28)

lů§