Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nejdůležitější klávesa je F5

Nejdůležitější klávesa je F5

Anonym (12.6.2010 00:00:00)

Možná jste někdy přemýšleli, kterou klávesu na své klávesnici používáte nejčastěji. Pokud se bavíme o nejčastějším opakovaném stisknutí, pak je to alespoň u mě klávesa F5, kterou používám v tolika případech, že při tom zamyšlení až chodí mráz po zádech. Vivat F5, vivat!

Jirka (12.6.2010 14:36:24)

Plně souhlasím s výpraskem F5 při ladění webu, kolikrát to hraničí s vykloubením prstu a Ústav pro jazyk český by myslím ocenil přínos v podobě nevídaných slovnich kombinací sprostých slov. Dá se říci, že v takových chvilích jsou slušné jen předložky a spojky. Velice často také oslovuji sám sebe nezvyklými výrazy, když si všimnu co jsem přehlédl :-D Myslím, že F5 by si zasloužila nějaký pomník v silně nadživotní velikosti :-) A co se týká mezerníku, tak to občas zní jako bubeník v amoku :-D

EL (31.8.2010 20:20:43)

U mě je to jednoznačně WASD na nich jsou po dvou měsících vydřené písmena... -:)

EL (31.8.2010 20:21:32)

U mě je to jednoznačně WASD na nich jsou po dvou měsících vydřené písmena... -:)

sbx (23.6.2010 15:25:56)

F5 na MS VS2008, muj denni chleb pri debugu. A kdyz se vyviji v ASP.NET, tak i v dalsich trech prohlizecich. TotalCommander denne. Co je zvlastni ze typicou F1 pro napovedu radeji nepouziju, ale zavolam si na pomoc strejdu googla :)