Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Co přijde po Windows? Microsoft už chystá nástupce (2)

Co přijde po Windows? Microsoft už chystá nástupce (2)

Anonym (3.12.2010 00:00:00)

Windows letos slaví 25 let své existence. Čtvrt století je v IT průmyslu ohromně dlouhá doba, během které se svět techniky proměnil k nepoznání. A operační systémy společnosti Microsoft po celou dobu svého života stály nebo stojí na dvou věcech.

anywh (3.12.2010 07:28:20)

takže MacroShrot nám končí po vydání tohodle zmetka :) oni totiž nic jiného než Office a protlačovat svůj systém přes OEM neumí a Google jim ukáže záda už za pár měsíců....hehe

Martináč (3.12.2010 19:20:15)

Hele, nedělej machry, jestli opravdu pevně věříš tomu, co jsi napsal, tak shortuj Microsoft na burze a staň se milionářem.:)

anywh (3.12.2010 22:04:23)

tobě ani zmetek WP7 nenapoví? ;-)

xxx (4.12.2010 04:08:13)

Mně by zajímalo co je zmetkovitého na W7 ? když seš tak chytréj jak radio socko ktará musí používat náky šmejd na který nic není atd

l0stie (4.12.2010 10:38:13)

hmm, tak to byla ovšem reakce :D

anywh (4.12.2010 12:51:22)

náročnost, zastaralý technologie, nefunguje sekundární monior pro videa, přestože MCE s tím počítá, .... a to jsem jen obyč uživatel kdo říká, že na W7 nic není? nemyslíš WP7?

Tinker (4.12.2010 23:08:06)

W7 po instalaci CZ language packu (přímo od MS) přejmenuje určitý adresáře (třeba "Desktop" na "Plocha") a W7 pak marně hledá plochu a uživatel je na prášky z toho, že mu "zmizel profil".....zažil jsem, řešil jsem....nakonec jsem vyřešil (udělat zástupce složky "Plocha" a přepsat ho na "Desktop"). Opravdu, na W7 jsem slyšel doteď jen chválu, ale posledních několik dní je to spíš naopak a dozvídám se že není zase tak bezva jak se říkalo

kolemjdoucí (3.12.2010 23:32:46)

Steve Ballmer se nechal slyšet, že víc než z úspěchu W7 má těžkou hlavu ze sázky do loterie jménem W8. A on moc dobře ví, co říká. Koncept "network computing" a "ASP" už tu byl totiž za patnáct let dvakrát, a pokaždé krutě pohořel. Založit na něčem takovém vlajkový produkt je sázka na euthanasii. Mimochodem, pokud shortovat Microsoft, tak nejdřív za pár let, až W8 přijde na trh. Do té doby doporučuju raději desetileté T-Notes nebo Eurobondy. Machře.

kolemjdoucí (3.12.2010 23:48:58)

Protože jsem to koukám napsal nejednoznačně, bondy je míněno právě shortovat.

Standa (5.12.2010 18:39:56)

Dost řečí o Windows a Microsoft... Co takhle něco zajímavého??? K čemu bude i dobrá diskuze??? Kdo má číst ty příspěvky o ničem??? Jsem z toho otrávenej a znuděnej... a určitě nejsem sám...