Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Google i Microsoft zveřejnili špatné hospodářské výsledky

Google i Microsoft zveřejnili špatné hospodářské výsledky

Anonym (25.10.2012 00:00:00)

Obě společnosti, které jsou jinak nesmiřitelnými rivaly, spojily špatné hospodářské výsledky. Světová jednička mezi internetovými vyhledávači za 3Q vykázala meziroční pokles čistého zisku o 20 % a ani Microsoft na tom není o moc lépe.

anonym (25.10.2012 08:55:03)

no bože co jako :) mijí mneší zisky a co jako ? si mám hodit mašli nebo co ? je zajimavé jak burza chraní velké molochy od krachu , zastavením obchodovaní jejich akcijí když vykazují veliký pokles :))))) a jestli MSchvost čeká zavratné zisky od W8 tak se smněji do předu :) w8 jsou hnusné jak moje babka :) a pokud je nebudou notit zakazníkum přimo při do PC pře prodeji tak jich moc neprodají :) a taky jsem zvědavý kdy lidem dojde trpělivost a tyhle PC z předinstalovaným systémém přestanou kupovat :)))) jelikož mně jako zakazníka nezajímá to že někdo si myslí že potřebuji system už z novým notasem nebo podobně , a proč mně nazajímá protože linux )))))))))))))))

radek (26.10.2012 09:36:00)

Nauč se psát ČESKY DEBILE!

anonym (27.10.2012 03:16:54)

zná te to určítě vám to říkaly spolužáci ve škole i když pochibuji že do najké jste chodil :)) radek co má spuchly zadek :))))))))))))))))))

anonym (27.10.2012 03:20:44)

a pokud vám vadí jak pišu , tak skočte z okna :) pls před tím zavolejte novu ne jinou Tv at se pobavím až bude váš mozek na chodníku :))))))tedy to nic co tam máte

Bublina (7.11.2012 15:35:15)

Mně to vadí taky. Kecy v kleci a ještě špatně česky. Hybaj do lavice.