Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Dřív jsme se báli robotů, teď abychom se báli chytrých telefonů

Dřív jsme se báli robotů, teď abychom se báli chytrých telefonů

Anonym (23.11.2013 00:00:00)

Zaslechl jsem dnes v televizi reklamní hlášku: „Tento pořad vám přinesly chytré telefony...“ A mně ten můj chytrý telefon nepřinese ani pivo z ledničky. Asi budu muset upgradovat.

Vareya (23.11.2013 10:33:29)

"To tehdá za komančů jsme chodili telefonovat k Máně, která měla jako jediná v celý vsi telefon." Lidi... Klídek. Svět je jinde. Mobilní zařízení umí čím dál více a my potřebujeme umět čím dál méně. No a? Mají nám usnadnit práci, ne přidělávat. A mnohdy to dělají dobře. Proč se mám bát toho, že můj telefon sleduje polohu, když to lze jednoduchou změnou nastavení vypnout? Ať si sleduje, pokud mu to dovolím. A prosím, ne konspirační teorie o tom, že nastavení je jen vizuálně zpracované prostředí přání, které ve skutečnosti nijak nemění tovární nastavení. Proč bych se měla bát toho, že mi nějaká aplikace bude připomínat oběd, když si ji sama (ne)nainstaluji? Případně mám možnost ji zakázat, vypnout, nepoužívat? Připadá mi to jako článek člověka, co si prostě neumí nastavit telefon a stěžuje si na to, že umí příliš mnoho. A jelikož s tím přišel kámoš na facebooku, tak je to potvrzený.

anonym (24.11.2013 12:31:33)

prosím přstente už psat ty vaše blaboly !!!

Sawyer (24.11.2013 18:50:05)

Vareya viditelně nepochopil nadsázku... :-)

anonym (26.11.2013 06:01:32)

Autor by mněl navštívit psychiatra ! a přestat psát ty svoje zcestné bláboly !

myšák (26.11.2013 08:35:40)

Pridávam sa k predchádzajúcemu názoru. Autor by mal navštíviť psychiatria a s ním konzultovať...

hele (29.11.2013 17:02:57)

a jinak dobrý? Už jsi slyšel něco o nadsázce? Zjevně čteš jen návody!

Q_Q (25.11.2013 08:50:04)

nevim jak to funguje u tebe, ale v defaultu nesli odstranit ani predinstalovany aplikace (7 kusu facebooku, reklamy, demo hry) - root (a nasledne reinstall na Cyanogen) to vyresil dalsi vec je, ze nemuzes aplikace sebrat prava a kdyz nemas k aplikaci alternativu, tak jses nahranej - v dnesni dobe mame nastesti app jako XPrivacy ....nic to ale nemeni na tom, ze 95% uzivatelu bezi v defaultu (tzn. balast od vyrobce / distributora) a jsou radi, ze vi kde je telefoni seznam