Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Český bezdrát - připojení k Internetu pro náročné za dostupnou cenu

Český bezdrát - připojení k Internetu pro náročné za dostupnou cenu

Anonym (24.11.2014 00:00:00)

Společnost Český bezdrát s.r.o. začala na podzim tohoto roku poskytovat pevné připojení k Internetu pro náročné za dostupnou cenu. Co to přesně znamená?

jv. (24.11.2014 05:58:08)

vykon/cena :-(

anonym (3.12.2014 06:25:31)

Drahé a totálně "OUT" :))) kdyby raději zavedly všude optiku , nebo aspon vymněnily "kabely" to ne to je nenapadne ani vesnu ! jen se snaží vytěžit maximum ze zastaralé technologie :) A jinak ADSl 2+ zvladá upload 2MBps a ne těch ubohých 512KBps jak se nám tady někdo snaží namluvit :) keré navíc realně jedou +- 400KBps :) když to vemu podle sebe, kecy typu jste daleko od UT nemužete mít větíš rychlost, ja se nenechal ukacat těmihle bachorkami co musí povině na lince operátora odříkat i ve spani :) jsme od UT 3650 metru a ryhlost sichronizace je :Downstream Rate: 10247 Kbps Upstream Rate:517 Kbps ,,, realná je : download 8250KBps Upload 445 KBps jede mi to bez výpadku a najkých problemu už par let , když se chce jde všecko , jen se člověk nesmí nechat "ukecat nesmysly " :)))

anonym (4.12.2014 14:59:23)

Kde jste prosím Vás přišel nato, že u technologie ADSL2+ je v ČR rychlost odesílaní až 2 Mbps to by mě fakt zajímalo. V ČR taková rychlost u tohoto typu připojení opravdu není a zajímalo by mě kde jste na toto moudro přišel...... Ve Vašem bezpochyby "odborném" tvrzení ohledně rychlostí a o tom, že jste daleko od ústředny skoro 4 Km máte rychlost 10/0.5 Mbps bych taky pochyboval - musíte být připojený na nějaký předsunutý DSLAM, jinak taková rychlost není možná díky velkému útlumu, který vzniká právě velkou vzdálenosti od DSLAMU. Nicméně Váš příspěvek byl zajímavý a docela jsem se u něj zasmál ;)

Forky (28.12.2014 01:54:01)

Pánové, já mám od O2 VDSL a jsem spokojen, reálná rychloust je down 19,8Mbps a up je opravdu 2Mbps, takže klid. Jsem od UT cca 1km. Jsem s VDSL velice spokojený. Forky

Pepix (13.3.2015 08:16:47)

Forky jsme na tom stejně. Já jsem od ústředny 1350 metrů a běhá mi VDSL taky tak. Ještě, že jsme baráky nestavěly dále od ústředny 2km a více. Holt VDSL a ADSL není pro každého. Bydlení v Praze taky není pro každého jak řekl minulý prezident Klaus.

Pepix (13.3.2015 08:22:08)

Vyměnit kabely a dát opti-kabely (optiku). To je trochu drahé pořízení. To už bude možná levnější postavit WIFI a šířit signál vzduchem. Jinak kabely ti pokládal do země v 90 letech tušim pan Dyba s panem Dlouhým. Prezidentem v té době byl Havel a Klaus. Tak poud někumu běhá pomale internet, obracejte se na tyto pány, ať s tím něco dělají. Ty zastaralé kabely se tu v 90letech pokládaly, kdež to na Západ od nás už byly dávno položeny ty optikabely. Holt někde se šetřilo, ale asi na špatném místě. Samozřejmě, že výše uvedení pánové budou argumentovat, že nikdo nemohl tušit jaký rozmach bude internet vlastně mít. Jinak zrychlení internetu nazdar, zbytek si doplňte.

Borek (24.11.2014 07:46:47)

Drahé a pomalé s agregací a FUP ? kdo by to ještě chtěl???

Pavel (24.11.2014 21:28:25)

Drahé a pomalé? Když Vám jde o cenu/rychlost podívejte se za kolik své služby nabízí O2 - je dražší a taky podle toho co napsal autor článku nabízí pouze agregaci 1:50. Český bezdrát - dle odkazu na stránky nabízí různé agregace od 1:40 což je výhodnější agregace, než co nabízí O2..... Doporučuji Vám si první něco přečíst než plácnete něco takového ohledně ceny a agregace.....

Albert (24.11.2014 12:58:31)

"pevné připojení k Internetu pro náročné za dostupnou cenu" to znamená třeba 100 Mbit za 300,- Kč bez FUP a ne to co tu uvádíte.....

ala666cz (24.11.2014 16:56:52)

Co ta silena odchozi rychlost????

anonym (24.11.2014 21:24:06)

Odchozí rychlost je dána technologií ADSL/VDSL. S tím se bohužel nedá nic dělat. Ten kdo je závislý na odchozí rychlost si asi ADSL nepořídí, pro běžné užívání je však plně dostačující.

stora (24.11.2014 19:14:24)

Jen další PR článek :-(

tomumus (29.11.2014 12:49:07)

blbost, jsem v praze mam adsl(2+) a mozna pred 3mi lety jsem jeste narazel na agregaci a zpomalovani, ale ted uz se mi ani ve spicce nestava ze by bylo nejake zpomaleni rychlosti.. jen ten priserny upload u adsl mne stve :(