Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

Mattes

Lada (10.6.2004 22:06:06)

Kašlu na ADSL, je to na prd, nikdy to pořadně nejede, přecházím na 512 s aregaci 1:5 za tu samou cenu a tam to snad pojede, konkretně fa mattes www.802.cz má někdo něco proti této firmě nebo je v poho?

martin (10.6.2004 22:37:57)

CEny opravdu paradni, nabidka skvela, ale to uz tady myslim bylo... Viz TRINITY... (EUROCOM.CZ). Dal bych si tedy bacha. A zvlast z toho duvodu, ze pokud jsi se dival na stranky a castokladene dotazy, tak tam stoji ze je sluzba: Bez smlouvy, bez papirovych faktur a tedy bez zaruky, bez garance. Vysvetluji to kulantne, ale k hodnovernosti to neprispiva. Takze te muzou odpojit kdykoliv budou chtit, snizit rychlost jak budou chtit, zaves limity dat jak budou chtit a nakonec ve sve podstate ti ani nemusi dat ten

martin (10.6.2004 22:39:55)

CEny opravdu paradni, nabidka skvela, ale to uz tady myslim bylo... Viz TRINITY... (EUROCOM.CZ). Dal bych si tedy bacha. A zvlast z toho duvodu, ze pokud jsi se dival na stranky a castokladene dotazy, tak tam stoji ze je sluzba: Bez smlouvy, bez papirovych faktur a tedy bez zaruky, bez garance. Vysvetluji to kulantne, ale k hodnovernosti to neprispiva. Takze te muzou odpojit kdykoliv budou chtit, snizit rychlost jak budou chtit, zaves limity dat jak budou chtit a nakonec ve sve podstate ti ani nemusi dat ten 512/1:5/nolimit po konci prvniho mesice, protoze kdyz nei smlouva nejsou podminky, vyjma klamave reklamy a tento skutek se nenaplni, kdyz ti budou sluzbu poskytovat mesic (prvni platbu) a pak svou nabidku zmeni. Nikde na webu se nepise jestli a jak dlouho to co nabizi budou garantovat. Na druhou stranu kdyby to slapalo, a bylo by dost spokojenych zakazniku (teda vetsina) tak bych se nechal ukecat a presel bych... Ale je to fakt o drzku, pozor na to!!! Mej se Martin

Lada (10.6.2004 22:54:33)

No uvidime, psalo se o nich i v mistnich novinach tak predpokadam, ze jsou seriozni, uz jsem to objednal tak uvidim jak to pojede a pak to tu zverejnim

martin (11.6.2004 12:25:38)

Jo jo, to bude nejlepsi. Jak ale rikam, neraduj se predcasne prvni mesic, az ten druhy bude rozhodujici. Pokud to poslape i pak, tak je nadeje, ze to bude konecne neco zajimaveho. Ted uz jen ta duvera v poskytovatele, ze se bude opravdu chovat jako spravedlivy a seriozni ridici prvek jednotlivych uzivatelskych komunit a bude delat nejen vse pro zisk, ale taky pro spokojenost klientu. Drzim palce.

Anonym (11.6.2004 12:27:23)

ADSL jede vyborne, ale ne v cesku

Anonym (11.6.2004 16:12:54)

Jak komu, jak u kterýho poskytovatele.

Anonym (11.6.2004 19:39:16)

ADSL je pristupova technologie ktera umoznuje sakra garanci. Proc porovnavas nebe a dudy?(Wifi a ADSL)?

Jolinar (13.6.2004 21:22:37)

Teoreticky může mít garanci v podání telecomu NE!A my se tu nebavíme o teorii, ale o skutečnosti a skutečnost je díky telecumu špatná!

Anonym (11.6.2004 12:50:39)

Firma Mattes AD už funguje relativně dlouho a na Ostravsku poskytuje služby v relativně dobré kvalitě. Ačkoliv mám možnost, tak jsem si jejich služby neobjednával, protože jsou (resp. byly) dražší, než konkurenční připojení k Netu. Předpokládám, že tomu bude i nadále. Když si je objednáte, tak budete spokojeni s kvalitou služeb (která je mírně nadprůměrná) a nespokojení s cenou služeb (která je také mírně nadprůměrná). Shrnuto: žádný zázrak, ale dá se s tím žít.

Dave (11.6.2004 16:22:40)

Zdravim Pripojeni od 802.cz drive mattes mam 5 mesicu. Jednani v pohode pri vypadku muzes volat a oprava je hotova jeste ten den nebo druhy den. Vypadky asi 3 jednou kvuli snehu, jednou kvuli blesku a pak jeste nekdo se zkousel napichnout nacerno takze v pohode. Momentalne mam ryhclost 320/128 (ADRL) a rychlost se pohybuje kolem 30-37 kB/s zalezi kolik je zrovna lidi na netu. Pred tim jsem mel rychlost 192/64 a taky no problem. Nekdy ta 192/64 jela i vic :-). Ceny jsou mozna trosku drazsi ale vzhledem k tomu ze tady nejde adsl (onicem) tak jsem rad ze to tady je. ISDN bylo uz moc drahe. Samozrejme je to bez limitu takze se clovek nemusi hlidat. Zatim jsem velmi spokojen.

Lada (11.6.2004 22:42:48)

Ale ja nechci ADRL, ja chci program, ktery maji označený jako KABEL DOMA konkrétně 512/128kbps za 1.111kč/měs s agregaci 1:5, předpokládám, že by to mělo být něco podobného akorát nechápu ten cenový rozdíl 192ADRL s stejnou agregací taktéž za 1.111kč

Dave (12.6.2004 09:28:28)

Protoze to ADRL je bezdratova cesta a je monitorovana az po moji sitovku proto je to drazsi. Pokud tu budu mit treba ruseni tak to budou resit atd... Ale treba ta sluzba WiFi 512 to je jenom na AP a pak dal uz je to nezajima jak kdo co ma a co tam dela. TO uz si ten clovek resi sam v podstate je ta sluzba ADRl kvalitnejsi. Kabel to je uplne neco jineho tam by nemel byt zadny problem.

Lada (12.6.2004 13:54:18)

No oni to sice maji pojmenovane jako Kabel a pritom je to mirkrovlne pripojeni a doufam, ze kdyz tam zavolam s nejakym problemem tak ho vyresi

Dave (12.6.2004 18:26:40)

Pokud byla nejaka porucha tak to vyresili jeste ten den nebo hned pristi den rano. A volal jsem jim i v nedeli v 21:00 rekl sem ze je to kaput a rano poslali technika a v 9:00 to uz jelo takze zatim se chovaji slusne a rychle.

martin (12.6.2004 22:38:57)

Po ceskem ADSL a tom co tady predvadel sef TRINITY se priznam, ze nejsem moc duverivy. Mozna jsem uz i zasazeny tou fobii a predstavou, ze kazdy novy revolucni poskytovatel netu je podvodnik. Moc si preju aby to bylo tak jak pises a skutecne bycho tady meli neco, co stoji za to. Ceny jsou skutecne zajimave. Jen to ze to je bez garance me odrazuje...

Dave (13.6.2004 22:02:29)

Garance je ta agregace tak si to spocitej a pokud ti to nepujde muzes dat vypoved ihned a ne az za 3 mesice. A pokud ani to nepomuze tak obejdi lidi v okoli jak jim to jede ne? A hned mas jasno.

michalhr (12.6.2004 22:45:49)

"je dostupná v obytných komplexech, sídlištích." Vždyť to tam mají uvedené. Neví jak v jiných lokalitách, ale toto se týká minimálně Frýdku Místku, kde je natažena optika po sídlišti a na ní nabízejí tuto službu. Momentálně je pro tarif 192Kb/s zvednuta do konce srpna rychlost na 1Mb/s za původní cenu.U 512 pak na 2Mb/s.

Lada (12.6.2004 22:50:33)

To si ze mě děláš srandu ne? To mi chceš říct, že za 1.111kč měsíčně budu mít 2Mb/s s agregaci 1:5?? Ale ja už se dneska na pohádku díval a nevím jestli ještě jednu snesu :-) Ale teď vážně, kde jsi o tom četl, že je navýšená rychlost, nic takového tam nepíšou

michalhr (13.6.2004 23:04:29)

Kolegové, kteří se mnou dělají v práci a bydlí v dané lokalitě(konkrétně sídliště Slezská ve Frýdku Místku) ,dostali leták do poštovní schránky, kde bylo toto oznamováno. Všichni používají ale 192, která je nyní opravdu navýšena na 1Mb.Toto je stoprocentní. Tu 512/2Mb prozatím beru zpět, až mi donesou to lejstro, dám vědět.

Lada (13.6.2004 23:43:25)

No něco o navyšování rychlosti ten obchodní zástupce říkal ale, že by to mělo být až tak markantní navýšení rychlosti jsem si ani ve snu nepředstavoval, mám objednanou 512/128. Dneska jsem mu psal SMS jestli by nešlo zřízení urychlit a taky na tu rychlost jestli je to pravda, tak psal, že se staví v pondělí okolo 7 hodiny, tak uvidím co mi řekne.

martin (13.6.2004 11:28:30)

No a ten reznik mu ji pak zabalil a usek!!! ... a zili spolu krasne az do smrti... LOL Nezlob se neverim na pohadky... :-)

luke (12.6.2004 19:34:25)

pingy ????