Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > vytáčení

vytáčení

Ajs (8.7.2004 14:50:22)

Mám čerstvě ADSL, i expres, chvilu po připojení se mi objeví nabídka na připojení zadat uživ. jméno a heslo, vytáčí to a stejně se to nepřipojí, přitom jde internet pořád akorát se mi někdy objeví nabídka jestli se chci připojit nebo pracovat offline, nevím jaxe toho mám zbavit, Děkuji předem za odpovědi

Anonym (8.7.2004 15:16:00)

a nezůstalo to z původního připojení modemem? pokud ano, bude nutné změnit default připojení na adsl.

Anonym (8.7.2004 15:30:46)

odstraňovat to sice nemusíš (pro případ, že by zase nešlo ověřování připojení adsl jako 6. a 7.7.), ale ve tvém případě to bude asi nejlepší řešení (pokud ADSL nepojede, tak holt chvilku počkáš).

Jirka Simek (8.7.2004 15:19:58)

Start->Nastavení->Ovládací panely->Možnosti Sítě Internet->Připojení->Odebrat......odebereš připojení k 56k modemu, mě se to taky stávalo, ale když jsem to odstranil vše bylo v pořádku....

Smoker (8.7.2004 15:59:12)

No, myslím, že to vůbec nemusíš odstraňovat, stačí jenom zaškrtnout v ovládacích panelech možnosti internetu karta připojení a tam nikdy nevytáčet připojení k internetu nebo tak nějak. A mělo by to jet. Kdyby ne, tak nejede adsl. Ale někdy se to stává, že to nenaběhne hned, mně se to stalo taky. Pomohlo, když jsem jenom vlezl do nastavení mého adsl modemu, mám asus aam6000/ev, konfiguruje se přes web asi jako každý modem. A pak jsem to zavřel a už to potom jelo. Nevím, proč tomu tak bylo.