Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Správně nastaven DC nesprávně funguje.

Správně nastaven DC nesprávně funguje.

Ada (17.7.2004 00:27:53)

Nazdar, mám zajímavý problém. Moje nastavení... Mód Active: Je nutné psát IP? Zvlášť, když je dynamická?, port 3784(používá ho i jeden komunikační soft, tak abych toho nemusel moc v NATP mapovat). V NATP je port 3784 in/out na interní IP mého PC (10.0.0.1) protokol TCP (je nutné UDP?). Můj KPF má nástaveno na DC povoleno vše... Připojit do hubů se mohu, stahovat file listy od activ i passiv uživatelů mohu.(tudíž snad i soubory) Ovšem, když dám vyhledávač, tak nic se nenajde(a to si nevymýšlím japonská klíčová slova...) Ach jooo ja mám samé problémy. PLs pomoc

Nargon (17.7.2004 00:40:42)

Musis mit povolene i UDP porty, protoze pres TCP porty se navazuje komunikace se serverem a stahuji se i filelisty. Pres UDP port probiha vlastni datovy prenos stahovanych souboru, a nejspise i datovy prenos vyhledavace. Mozna je problem v IP adrese a mel bys ji zadat, protoze pokud tvuj PC nepozna jakou mas verejnou IP tak ti DC bez vyplnenyho IP nebude fungovat v active modu, protoze PC zjisti IP adresu routeru (napr. 10.0.0.150) a tu zdeli DC a ten tuto adresu odesle serveru a server ti posila data na IP 10.0.0.150 jenze na teto verejne IP se tvuj PC nenachazi a data k tobe nikdy nedojdou.

Ada (17.7.2004 12:31:59)

Díky, ja to s tím UDP tušil