Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL V C"R - NEJHORSI!

ADSL V C"R - NEJHORSI!

Jair (26.9.2004 16:42:44)

J JSEM Z IZRAELE. tam jsem mel adsl 1500/350 za pulku cenu, a tam vubec ne existuje ten FUP!! to ne existuje ani v anglia ani ne v usa. mimochodem tam trva 5 hodini obednat co kolif sluzuby, a tady i mesic! strasni!!! Mam z toho dipresie proto ze jsem zvikly z izraele stahnout velky filmy a softwery, a tady v c"r to nejde! Ten Fup je o pravdu strasni vec, kdyz uz tak meli dat aspon 10 g"b na kazdy tyden, a ne jen 1! TO JE OSTUDA!!! MAME SPLOU VSECHNY ZAKAZNIKY SLUZBY ADSL REAGOVAT SILNE! ME SME V EVROPSKA UNIE NEBO V UKRAINA?

jirka (26.9.2004 16:54:15)

nadavat umis tak se nauc jeste psat a nebo tahni dom a neser se do ceho ti je prd

Nargon (26.9.2004 17:11:26)

Ale ma pravdu :( Jenze s tim nic nenadelame protoze tu ma Telecom monopol a vlada s tim taky nic moc neudela.

jonáš (26.9.2004 18:11:53)

A on je nějakej problém, přejít na tarif s vyššim limitem nebo bez omezení?

Nargon (26.9.2004 18:17:16)

Vetsinou cena :)

Pavel (26.9.2004 19:30:18)

Myslim ze kdyz jesteneumi poradne cesky tak neznamena ze nema pravdu a ze pravdu ma . Nejsem zadnsj sosal ale uplne se potim abych tich 500MB neprejel protoze mam strach ze mi to sjedou dolu . A proc to lidi kupujou ? jednoducha odpoved je hlad po takovem pripojeni a to je vse !

radek (26.9.2004 19:37:31)

Mas pravdu!

Mustafa (28.9.2004 01:31:19)

Moc to nesledujim,mam 512/128 od Telecomu a jsem spokojen.Minimalne na radio Dervish Teheran to staci,rychlost neklesa pod 400kb/s. Problem vidim v tom,ze Telecom se rozjel a snazi se trumfovat poctem pripojenych zakazniku ale nijak se nemluvi o kvalite.Slysel nekdo nebo videl v reklame cosi o FUP?I rychlost.Proc neuvani napr. u Expres 256/64 spis 64/? s tydennim bonusem 250MB rychlosti 256/64?A jejich argumenty proc zvolit ADSL jsou to,co jim vsichni tvrdili spousty let zpet,kdy sluzba zitrka byla dle Telecomu ISDN.Kdybych si mel vybrat mezi UPC a ADSL nevahal bych ani minutu.Uz jen proto co me stal za ty leta kdy v Evrope svistelo ADSL,provoz modemu.Pokud vim UPC nabizi 1.5Mb(garantovana),omez 40GB/mes. za cenu okolo dvou tisic. Takovy program jsem u Telecomu nenasel.Jenze pro nas vYdlaky je to jen pohadka se smutnym koncem.Doufam,ze Telecom bude nekdy vnimat UPC jako konkurenci a bude se snazit.Buuu

Tukancheez (28.9.2004 12:42:49)

no a to je presne ono dokud totiz bude Telecom monopolem tak nema duvod proc by se mel snazit zavadet neco jak UPC ...proste je to tak a doufam ze se to nekdy podotykam nekdy zmeni ...ale toho ja se uz asi nedoziju :( .... jediny mozny reseni je "odjebat" sa s tadyma a to hodne rychle :))

Mustafa (28.9.2004 21:51:47)

Reseni bych videl uplne jinak.Jedine co nam asi pomuze je prichod jineho obra.Myslim,ze je technicky mozne realizovat internert pres rozvodnou sit elektriny.A myslim ze CEZ prostredky aby mohl konkurovat CT ma.Takhle to dopadne asi blbe.Neverim ze alternativni operatori maji snahu poskytovat takhle mizerne sluzby.Telecom je krouha.Jinak nevim proc me 512kb bezi kolem 450kb a nekomu od jineho providera kolem 50kb.Takhle vsichni prejdem k CT a uvidime jak se to bude chovat a kolik vydrzi jejich sit.Taky bude zalezet na tom,kolik bude spolecnost vykazujici rocen miliardove zisky ochotna investovat.Jinak jsem uplne jiny Mustafa,kdyz uz tak -*BY*-Mustafa :o).

Mustafa (28.9.2004 21:53:22)

Jo..a vsichni asi tusime k cemu je nam ministr pro informatiku :o)

A (28.9.2004 18:49:16)

:)) si to ty =V= Mustafa?

Nargon (28.9.2004 18:54:29)

Nebo Mustafa [RS] Mozna oboje.

Tukancheez (27.9.2004 14:44:24)

copy that .... preci nezalezi na tom zda umi cesky ci ne .... chtel bych videt toho co mu tu nadaval jak by to napsal izraelsky ... ale mate pravdu ADSL v CR je jeden omyl diky tomu ze tu vladne monopol jmene CTc .... ja sam mam s ADSL takovy problemy ze sem "podelanej" neco stahovat .... a ohledne toho UPC ci Karneval .... moc bych si pral aby se to rozsirilo do vice mest (ja sam sem z Brna, takze tuto moznost mam) a CTc si konecne uvedomilo ze to co nabizi stoji za kulovy !

Arny (27.9.2004 14:56:16)

Telecomu je kabel u pr**le. On totiž dobře ví, že ADSL mám mnohem větší potenciál růstu, než ten kabel. Kde je kabel? jen ve větších městech a to ještě ne všude. Už teď to začíná být srovnatelné a za rok bude ADSL někde jinde. I tady rychlosti porostou. Pokud máš s ADSl problémy, tak je to tím, že jsi u blbečka ISP, kterej má v portfoliu neomezené linky na agregaci 1:50. Kdo takovou hovadinu nenabízel (contactel,sám Telecom a další), tak takový problémy nemá.

TUkancheez (27.9.2004 16:21:35)

no to je prave ono kdo by cekal ze kdyz tu ADSL zacinalo tak sem si rikal ano Tiscali vypadala andejne v tyyy dobe ...jde hlavne o to ze to s tiscali jde cim dal vic z kopce oni totiz maji problem hlavne u sebe a to co sem se tu docetl na volny ohledne tech problemu tak to je presne to co bylo u tiscali vsici stahovaci si prelezli k volnymu protoze zjistili ze tiscali to nezvladlo ...proste vsecky poskytovatele nezvladaji adsl ... jedinej kdo je schopnej sou "monopolni zlutaci" protoze ti nikomu nic nereguluji ... proste ADSL je k nicemu ...dokud totiz tu nebude konkurence tak se proste o kvalitnim internetu nema cenu bavit .... a ad to ze kabelovky se nerozvinou ....rozvinou ve vice mestech protoze tyhle firmy maji budoucnost narozdil od telecomu ! ...verim tomu ze za rok uz takovou pozici mit adsl nebude ;)

Ben (27.9.2004 15:03:01)

Ja sem sice toho casu taky z Brna, ale moznost pripojeni pres kabel nemam :( (Stavebni ulice). Moc bych si pral, aby tato moznost byla v celym Brne nebo aby se sem uz dostal Telenor se svym ADSL. Uz by s tou soucasnou situaci vlada konecne neco mohla udelat ... je to fakt tragedie. Nechapu co sleduji tim, ze ceny drzi porad tak vysoko. Porad se slibuji nejake programy na rozsireni broadbend pripojeni. Kdyby snizil telecom ceny o 30% a zrusil nebo aspon zmirnil FUP, tak maji hned o x desitek % vic zakazniku. At mi nikdo nevyklada, ze by potom prodelavali. Fucking monopol!

Centauria (28.9.2004 13:55:23)

Já si myslím, možná se pletu, že Telecom drží ceny tak vysoko aby reguloval počet zákazníků. Myslím si, že síť není připravena na hromadný nárůst počtu uživatelů. Tím by mohlo dojít k snížení kvalitě přenosů-----menší spokojenost zákazníku a Telecom by musel do sítě investovat mnohem více než doposud.

iT-MaNiAc (28.9.2004 22:38:33)

Presne tak. Telecom vubec nestoji o tisice dalsich zakazniku, se kterejma je jen prace a starosti, on ma radsi malo zakazniku, kteri hodne plati.

Arny (27.9.2004 14:52:29)

a právě kvůli lidem jako ty bude stále Telecom nabízet takovou sra*ku jako je Internet Express. když se potíš, že projedeš 500 MB, tak nechápu, proč jsi šel do Expressu. Předplacená data by tě vyšla levněji a jel bys pořád přes 400 kbit.

marek (26.9.2004 19:24:23)

proc nebudes souhlasit s tim ze fakt mame horsi adsl v cechach?

hnědka (26.9.2004 18:47:43)

holt kdyby lidi nebyli blbý a ADSL si neobjednavali jak utrzeny za retezu (prej uz asi 50 000 lidi), tak by to vypadalo uplne jinak

tatik (26.9.2004 18:49:26)

ja teda blbej nejsem a mam ADSL a to dokonce od TELECOMU!!!!!a variantu EXPRES 512/128 a jsem moooc spokojenej

radek (26.9.2004 19:22:50)

vis, jsi spokojoenej proto ze neznas lepsi adsl...ale ja znam... to v c"r fakt jete neni...

mendel (26.9.2004 19:26:40)

jsi spokojeni?? to se moc divim... asi pouzivas malo internet... mam bracha v breline...ale tam to je adsl......:

Arny (26.9.2004 20:20:08)

Nechci nic říkat, ale v Izraeli je bordel zase v něčem úplně jiném. A co je horší? mít bordel v ADSL nebo ten váš?

Anonym (26.9.2004 20:33:27)

Mluvite fakt blbost... Proc nemuze byt i klid i dobry adsl? dobry adsl je taky v evrope... napreklad ve slovenie maji mnohem lepsi broadband internet. ale pozor!! Upc (chello) dava super internet i stejny rychly jako v izraele!!

Arny (26.9.2004 20:40:42)

Já nemluvil a náš Izraelec taky ne o ADSL v Evropě, ale v ČR. Ale já pokud bych si měl vybrat, tak raději beru ČR a klídek s blbým ADSL, než ten jejich bordel a věčnej marast, kterej nikdo nedá do kupy. UPC je jen pro vyvolence z města, to nepovažuju za fér nabídku pro všechny. Brzo jim dojde dech. Je jen otázkou času, kdy to slavný UPC ADSL převálcuje.

Anonym (28.9.2004 13:12:06)

Ta posledni veta se da chapat obema zpusoby. Jaks to vlastne myslel? Kdo koho převálcuje?

Nemo (28.9.2004 13:12:39)

Drž pi-u ty debile. Tady de o dsl a ne o tve blbe kecy

*** (27.9.2004 10:04:30)

takovej je život

XXX (28.9.2004 22:58:11)

Vítej v čechách.