Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > ADSL a dedicated server ???

ADSL a dedicated server ???

Inter4ctivE (5.12.2004 10:58:05)

Nevite nekdo jak mam zalozit CS dedicated server???Mam modem pro 4 PC a kdyz ho zalozim,pripojim se tam jen z druheho PC(jako by po lane),ale z netu se tam nikdo pripojit nemuze.Dik za odpoved.

neo (5.12.2004 11:34:25)

pokud máš eth. modem, musíš si nastavit NAT atd, abys dostal přidělenou IP až na PC v lok. síti

Nargon (5.12.2004 14:30:02)

A pokud chces poradit jak ten NAT nastavit, tak rekni co mas za modem.

Jurus (17.6.2005 13:06:49)

noo je to sice starsi , ale pridam se jestli se nekdo najde.. me by se siklo kdybi me nekdo poradil jak nastavit v modemu-NAT abych mohl zakladat dediket... modem mam ZyXEL Prestige 650R-33.. help PLS!!!!

Nargon (17.6.2005 16:19:59)

Tohle jsem psal uz nekomu jinymu, ale postup je temer stejny. Podrobnej navod to primo nebude, ale snad vam to pomuze. Pripojte se na webove nastaveni modemu. A ted proklikejte co muzete a hledejte NAT. Nekde tam bude i NAT MODE tak ten vyberte SUA ONLY. (v manualu jsem nejak nenasel, ve ktere nabidce modemu to je, proto to hledani.) A nyni kliknete na EDIT DETAILS vedle SUA ONLY. Obevi se okno s moznosti zadat start port, end port, host ip. Do end port zadat port, na ktery chcete DC nastavit (treba 415) jako host ip zadat IP vaseho PC na siti. A pak to ulozit. Pak nejspise jeste firewall v modemu, nejlepe povolit port 415, nebo vypnout. Sice mi neni tak jasne co se vam obevi :) pri nastavovani ale snad to co budu popisovat. Tak zas najdete nastaveni firewallu v modemu. A najdete Customized services melo by tam byt nekolik polozek, kam muzete nastavit povoleni portu. kliknete na prvni volnou. Nastavit service name na jakekoli jmeno, asi DC. Service Type na TCP/UDP (mozna BOTH nebo ANY, nevim co z toho bude v nabidce). A dole Port konfiguration Type nastavit na SINGLE a pod tim do prvniho okenka port DC (415, nebo ten co jste nastavil v NATu) a to druhe nechat na 0. Pak Apply tim to ulozit. To by melo byt v nastaveni modemu vse. Pokud se ten firewall choval jinak, tak radim vypnout. Pak jeste v DC zapnout activ mod a jako port zvolit 415, nebo ten co jste nastavil. A jako IP vasi verejnou IP, zjistite treba na www.whatismyip.com Samozrejme pokud mate firewall v PC tak u nej taky povolit porty, ale tady radit nemuzu, protoze nevim co mate a vetsinou se tyhle firewally zeptaji zda povolit nebo zakazat komunikaci. P.S. nebudu to prepisovat jsem moc lenivej. jen musite nastavit jiny port, tj nebude to 415 ale ten port, kterej ten server vyuziva. Pripadne cely postup delat nekolikrat pokud ten server vyuziva vice portu. Cisla portu nevim, tenhle server jsem nikdy nezakladal. Ale nejspis to nekde bude napsane. v readme nebo manualu, pripadne to pujde nastavit v serveru.

Anonym (17.6.2005 18:07:27)

jj diky ti .. uz to mam napsany tak ze me to jde... DC mam na aktive ale lamal sem si hlavu s tim ze sem nemohl zakladat detikovany server, nebo teda spis zalozit ho ale ne se na to pripojit se stejnyho PC jak je to vytvoreny.. no joo no dozvedel sem se ze jestli chci detiket tak na jednom PC vytvorim .. a zdruhyho PC se na to pripojim pres lan..

Flee (17.6.2005 18:16:45)

Potřeboval bych pomoct, zkoušel jsem Váš návod a zasekl jsem se u ,,A najdete Customized services..." Mám modem ZyXEL Prestige 650 HW. Nic podobného jsem nenašel. Předem Děkuji

Anonym (17.6.2005 18:27:22)

zkus me napsat na ICQ:291098422.. mam teda prestige 650R-33 ale snad se to tolik lisit nebude.. jestli ti de teda oto byt aktive na DC..

Flee (17.6.2005 21:49:56)

Já myslel mít aktivní IP, abych mohl mít vlastní TS server, hostovat internetové rádio a udělat si herní server, pro to jsem to chtěl.

Anonym (17.6.2005 20:32:20)

Proč si neprostuduješ manuál, kde to je popsaný?