Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Rozdělení připojení k internetu mezi mně a souseda

Rozdělení připojení k internetu mezi mně a souseda

KACHNA (6.3.2005 07:36:09)

Chtěl bych se zeptat, jestli neexistuje nějakej prográmek,kterej by byl schopnej zajistit rozdělení připojení k internetu: 1.omezením rychlosti(soused 64kbps a já 950 kbps) nebo 2.omezením dat souseda (třeba 50 MB na týden). Prohledal jsem celý internet, ale nebyl jsem schopnej to rozchodit. Používal jsem programy jako kerio winroute - bezúspěšně, netlimiter - taky nic. Jsme propojeni přes klasický síťovky 100 Mbs. Prosím o info...děkuji.

Anonym (6.3.2005 09:20:41)

To chce něco lepšího než windows. Widle jsou na sítě haluz-na všechno spešl prográmek kór eště za prachy. To co požaduješ je už spešl požadavek. Takže Linux+iptables a modul limit+htb na rozdělení rychlosti. Myslim ale že s výše uvedenym by ti to taky víceméně mělo fachat a tak je chyba mezi židlí a zobrazovátkem. Takže nejdřív bych si koupil knigu o TCP/IP da?

kachna (6.3.2005 09:46:13)

Tos mně moc nepomohl,zapomněl jsem totiž dodat: Nechcu LINUX. Takže nevíte někdo jak by se dal tento spešl požadavek řešit jinak? Da?

Jack Sharp (6.3.2005 12:16:29)

Dobrý den,u tohoto problému bych vám poradil spíše konzultaci u odborníka či alespoň nakoupit knihy týkající se tohoto tématu...Ostatně jich je na trhu dostatek... Problém je celkem složitý na vyřešení prostřednictvím diskuse...Tím spíše u amatéra... Jinak co se týče PC zapnutého 3 měsíce v kuse,tak u toho bych měl také výhrady...Předpokládám,že PC máte doma... Nemluvme o PC jako takovém,to je pořád jenom stroj,ale o zdraví vás a lidí ve vašem okolí...PC vydává velice nepříznivé látky...V podstatě Radioktivní,proto bych doporučil Počítač vypínat pokud ho nezbytně nepotřebujete... S pozdravem Jack Sharp IT manager

Petr (6.3.2005 12:21:18)

Jakým způsobem počítač "vydává nepříznivé látky"?

kachna (6.3.2005 13:38:25)

Kašlete na nebezpečný látky-těch je všude kolem tolik a nikdo to neřeší. Ale prosím HHHHHHHHHHEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPPP. HELP ME::::::::HELP:::::HELP::::::::::::HELP ME:::::::

Jack Sharp (6.3.2005 15:45:29)

To s těmi látkami jsem myslel spíše jako zajímavost... Pracoviště je ovšem něco jiného,ale nic... Já sám jsem u zaplých počítačů 24 hodin denně...:-) Jinak já už nechápu co chcete slyšet...Rad tady padlo víc než dost... S pozdravem Jack Sharp IT manager

jiri.kuncar@seznam.cz (6.3.2005 17:17:50)

Ukažte mi jednu kterou bych mohl použít...

Petr (6.3.2005 17:28:59)

:o)))) Asi je něco špatně.... Možná vstupní požadavky vylučují každé řešení. Tak já ti poradím ještě jedno. Sežeň si dva modemy pro pevnou linku a se sousedem se propoj přes ně. Vhodnou volbou modemů a jejich nastavení se zvolíš odpovídající rychlost. Třeba to máte k sobě tak blízko, že bude stačit jen kabel (NULL Modem).

kachna (6.3.2005 18:55:19)

No nic, asi mu odříznu šňůru a nechám si internet pro sebe...

Jirka (7.3.2005 07:57:45)

Linuxu se prostě nedá vyhnout. Než se týden štvát s windowsama a hledat nějaké rádoby funkční programy, na které se musí shánět cracky, nebo kupovat licence za šílené peníze, tak za tři hodiny práce mi to šlape přesně jak chci já... a zadarmo...

Anonym (6.3.2005 19:07:53)

Copak compici ty jeste ujdou,ale ty LCd to je poradnej sajrajt

Petr (6.3.2005 19:16:02)

A co teprve obyčejný tužky!!! Takové výkřiky nemají valný smysl, pokud nikdo nenapíšete co máte na mysli. Pak je to jen jedna bába povídala...

Anonym (7.3.2005 16:31:35)

A nejhorší jsou trpaslíci. Strašně rychle se množí...

Anonym (7.3.2005 09:47:06)

Vipni sam sebe IT managere lidi vypinejte bude pro nas alespon vice prace desky a zroje super ten manager nevi jak se vsechno v pc krouti a pracuje kdyz se zahriva a chladne cim vic vypinani tim vic poruch coz je dobre pro nas ty co to davaj dohomady pff manager !!

Petr (7.3.2005 09:55:35)

Když si přečtu tu sbírku slov, tak bych ti nedal opravit ani koloběžku. Říkají ti něco tečky a čárky? O i a y radši ani nebudu mluvit.

Zajda (7.3.2005 09:56:45)

Naucte se tyto lidi ignorovat tak jako ja;) A IT managery zvlast. Mohl bych o nich dlouhe hodiny vypravet;) Ale to uz je off topic.

Jack Sharp (7.3.2005 11:58:45)

Předně by jsem se naučil psát,protože to,co jsem si zde přečetl je žalost... Co se týče vypínání PC,neříkám to kvůli opotřebení stroje,protože tomu je to jedno,ale kvůli lidskému zdraví... Vy srovnáváte 1+1 s pracovištěm?Jde o to,že na pracovišti nespíte a podobně... Proberte se,vy by jste si ani neopravil vypínač.Pochybuji o tom,že si vůbec dokážete rozsvítit... S pozdravem Jack Sharp IT manager

Anonym (7.3.2005 16:31:54)

HE HE vzneseny pane jsou chvile tak 14x do roka kdy na pracovisti uprostred 50 pocitacu lezim ve spacaku.Nekdy se stavte u nas pracujicich :)

Martin (7.3.2005 16:36:48)

Nic proti, take jsem byl IT Manager, ale vy na me moc managersky nepusobite. Kdyz uz chcete nekoho opravovat, tak se nepise vy by jste, ale vy byste.

S.Jack (7.3.2005 17:04:13)

Pro pana Martina: Je mi líto jestli moje čeština není dokonalá,ale nejsem v Česku zas tak dlouho a spoustu věcí mi ještě nejde... Práci zdar... S pozdravem Jack Sharp IT manager

Martin (7.3.2005 19:56:28)

Jacku, nic proti Vam nemam, jen radeji neopravujte prispevky ohledne cestiny, kdyz sam cestinou dobre nevladnete. Nic proti, moje anglictina take neni perfektni a proto bych si nedovolil nekoho opravovat. Kazdopadne toho IT Managera bych si v diskuzich odpustil, protoze to "drazdi" nektere pisatele.

S.Jack (8.3.2005 07:41:00)

Dobře,ale oproti té sbírce slov napsaných "anonymem"...No...:-) Dobře,máte pravdu.Titulek pod mými příspěvky si dám také pryč. Nemumět česky mi u cizince připadá jako nedostatek,u čecha spíš jako ostuda...:) S pozdravem Jack Sharp

Martin (8.3.2005 09:15:53)

Mate pravdu, ta cestina anonyma byla otresna. A musim Vam uznat, ze pokud jste skutecne cizinec tak musim smeknout pred tou Vasi, protoze az na drobne chyby je to skoro perfektni. Nicmene k tematu vypinani. Sam to beru takhle, co nepotrebuji skutecne vypinam (TV do standby apod.), napriklad mam doma wifi access point, mam celkem maly byt (2 mistnosti) a AP by klidne mohlo bezet stale. Nicmene na co byt stale "grilovan" kdyz zrovna wifi nepotrebuju. Takze ho klidne vypinam. ADSL modem zase ne, proste ho nechavam bezet stale. Napriklad i kvuli manzelce. Kdyz nejsem doma a chtela by na net, zapne PC a vse funguje. Zadny modem nemusi resit.

Jack Sharp (8.3.2005 09:58:48)

Každý k tomu asi přistupuje jinak. No ale stejně je český jazyk snad nejtěžší řeč... Už jenom tykání a vykání(strašný):-) a potom i a y...a spoustu dalšího...Dá to zabrat... Ale abych se přiznal,můj ústní projev,to je teprve síla:-) Třeba Ř..:-) Vás čechy obdivuji,že to zvládáte( až na vyjímky:-))...Mateřský jazyk je prostě mateřský. Jack

Zajda (7.3.2005 22:56:49)

Mily vazeny pane IT managere a tak dale a tak dale, sleduji tuto zajimavou diskusi ohledne vypinani pocitace a jeho vlivu na zdravi. Predne si definujme co je to pocitac. Pocitac je v dnesni dobe cokoliv co provadi nejake vypocty. Vzhledem k tomu ze pocitac dnes nalezneme i v digitalnich hodinkach, v ridici jednotce v automobilu, v mobilech apod. Zeptam se vas tedy, zda-li vypinate ridici jednotku za jizdy v automobilu kdyz ji nepotrebujete a zda-li vypinate mobilni telefon kdyz nevolate. Pokud pocitacem u vas minite PC, provedme ponekud podrobnejsi rozbor. Probereme nejdrive zapnuti a vypnuti PC. Pri zapnuti PC dochazi k nejvetsimu namahani komponent. Rychle se zahrivaji a nez se cely system tepelne stabilizuje tak to chvili trva. Nejvice na vypinani a zapinani trpi harddisk. Ten se musi roztocit-opotrebeni lozisek, stabilizovat rychlost a pak vystavi hlavicky. Pri vypnuti pc dochazi ke chladnuti soucastek a u pevneho disku se setrvacnym dootacenim ploten zaparkovavaji hlavicky. Pri castem vypinani muze dojit k selhani autoparkovaci mechaniky a tedy k premene ploten disku na disky gramofonove. Pri mnoha opakujicich se cyklech vypnuti-zapnuti, dochazi ke krehnuti soucastek,zmene vlastnosti a tim se zvysuje nachylnost k selhani. Vliv prace u PC na zdravi cloveka. Monitor-jeden z rozsirenych mytu je ze elektromagneticke zareni vychazejici z monitoru zpusobuje cloveku zdravotni potize a rakovinu. Demystifikace-Zareni z monitoru vychazi, ale jednak v takove mire, ze mily pane Sharpe pri vyletu pres ocean letadlem dostanete 1000krat ne li vickrat vic nez kdyz prosedite u pocitace cely rok a to s hlavou za monitorem. Vice take dostanete od mobilniho telefonu popr. od lekarskeho rentgenu. Dale bych zminil jeden dulezity fakt. CRT monitory sice vyzaruji ale nejvice z boku a ze zadu. Ze predu vyzaruji svetlo a mensi podil elektromagnetickeho zareni. LCD monitory vyzaruji naprosto titerne minimum a neni treba se tu o nich vubec zminovat. Vyzarovani samotneho pocitace - je dobre odstineno plechovym krytem jenz je uzemnen. Vyzarovani samotneho pocitace je oproti monitoru zanedbatelne a tudiz to sem pisi jen pro uklidneni vasi hypochondrie. Hluk - jediny argument ktery lze pokladat za opravneny a jehoz negativni vliv byl prokazan. Nicmene je to vec znacne individualni. Zatimco mne nevadi funeni serveru v praci jinemu to zacne lezt za chvili na mozek. Urcity vliv zde ma autosugesce a modni trend mit pocitac po tichu;) Vydavani skodlivych latek z pocitace - Ano toto je pomnerne casty jev u casto vypinanych a zapinanych pocitacu. V pripade ze z pocitace zacnou tyto latky unikat je treba odpojit pocitac od site a najit nejblizsi hasici pristroj pro haseni elektrickych spotrebicu. S pozdravem Zajda spravce informacnich a komunikacnich technologii

Petr (8.3.2005 00:03:55)

Na začátku KACHNA jistě netušil jakou tady spustí diskuzi :o) a ještě ke všemu stále vedoucí k jím odmítanému řešení s Linuxem. Zajda tu udělal docela zajímavý rozbor, ale chybí mu maličkost. Hodně věcí používá režim menšího nebo hlubšího spánku. Mnohokrát to odpovídá vypnutí převážné části nebo celého zařízení. Z výše uvedeného vypadá, že je nejlepší tyto režimy nevyužívat, ale co třeba cena energie ve vztahu k ceně součástek? Nebo také necháváte běžet trvale televizi nebo třeba motor auta (trochu narážka na vypínání řídící jednotky za jízdy), protože jim zapínání nedělá dobře? Proč tu řešíte takové nesmysly? Nikdo přeci nevrdí, že se má počítač zapínat jen na práci a pak hned vypínat, i kdyby to vypnutí bylo na několik minut...

Anonym (8.3.2005 00:31:21)

Kdyz taham tak my ten padouch funi vedle palice celou noc :D

Zajda (8.3.2005 00:59:59)

Vseho s mirou. To zas prehanite. To byla jen narazka na pana Sharpa. Tihle lide maji sklon mystifikovat na zaklade nepodlozenych informaci. O suspend rezimech zde bylo receno mnoho a z me strany par slov na toto tema jiz na dsl.cz padlo. Lowendove TV nemaji pevny disk:) Ridici jednotky v aute maji programovatelnou pamet;) Otazkou je, jak moc jim to zapinani nedela dobre. U pocitace je to moc. U televize uz o dost mene a uplne nejmene te vyse zminene ridici jednotce:). Zalezi na zahrivani, na mechanickych castech, na podminkach pri zapnouti atd. U pocitace nejde ani tak o cenu soucastek jako o cenu dat. A ty mohou byt cenou oproti pocitaci uplne nekde jinde. A nove zadana data vam odejdou jako na potvoru pred zalohou. BTW:Televizi nemam a k preprave mi staci jizdni kolo, na delsi vzdalenosti mi staci preprava informaci-skrz internet. A neresme to uz. Rad bych diskutoval na zajimavejsi tema.

Petr (8.3.2005 09:23:17)

Ten motor jsem myslel trochu jinak :o) Nešlo o řídící jednotku, ale o tu pohyblivou část. Startování a běh za studena mu prostě škodí a někdy na funčnosti motoru můžou záviset daleko cennější věci než nějaká data... Nechávám toho taky. Škoda jen, že tu padla hromada dohadů a žádná fakta. Mě třeba zajímalo, proč někdo tvrdí, že LCD displeje jsou "teprve svinstvo". Vidím, že to byl jen výkřik.

KACHNA (8.3.2005 14:40:49)

Tak to máš (máte) opravdu pravdu, to jsem opravdu netušil...

Jack Sharp (8.3.2005 07:55:28)

Samozřejmně,že nevypínám nic ze zmíněných věcí,ale některé věci jsou důležité a některé zase zbytečné... Samozřejmně je to zanedbatelné množství látek,ale pořád zbytečně...ale budiž,vzhledem k tomu kolik je takovýhto věcí okolo nás je asi opravdu vypínání počítače bezpředmětné... Ale napsal jste to hezky... Nechme už toho napadaní,v našem věku mi to přijde jako hloupost:)))) Hm? Hezký den Jack Sharp

jarmil (6.3.2005 12:32:20)

moc nechápu co to tu meleš já mákám na pracovnisti kde je 160 kompů a jede vedne v noci

kachna (6.3.2005 13:25:42)

To jako chcete říct, že nikdo nikdy neřešil podobný problém nějákým dobrým softwarem-lidi,na co se teda ty programovací jazyky učíte...myslím že ale nejsem sám co mám takový problém....prosím HELP.

Zajda (7.3.2005 09:38:13)

Stejne by se do programovani podobnych sitovych veci pod windows nikdo nehrnul. Windows na tyto veci prilis nejsou vhodne. Prakticky vetsina programu typu router,firewall ci shapper vam ve windows musi v podstate ,,cracknout" tcp/ip stack od microsoftu. Zkratka poupravit k obrazu svemu protoze se nemuze jinak pracovat na nejnizsi urovni s daty co proudi siti. Na to v API proste neni funkce. Toto neni jednoduche. Navic pokud tech programu mate vice a kazdy si z nich neco poupravi, tak vysledkem je, ze bud funguje pouze jeden program a nebo mate silne nestabilni system. To je jako kdybyste chtel rozbehat databazovy system s webserverem na mobilnim telefonu se symbianem. Mozne to je, ale ucelem toho zarizeni/analogie s os, je neco jineho a podle toho bude taky obtizne naprogramovat a mene vykone. Pod windows se zkratka predpoklada ze to Bezny Franta Uzivatel potrebovat nebude a ze je to starost ISP. A ISP pouzivaji windows snad jen v ucetnim oddeleni a u operatoru(mnohdy taky ne). Naopak ve specializovanych operacnich systemech se predpoklada clovek znaly a tudiz ma nakym zpusobem moznost QoS ci shapping zprovoznit nebo jednoduse doimplementovat. Linux je zkratka vice vhodny pro site a jejich management. Koupi nejakeho routeru vyssi tridy si stejne budete muset prostudovat navod(bichli ve vetsine pripadu) a bud dopadnete lepe a router bude mit webove rozhrani s nejakym GUI bandwidth managerem a nebo dopadnete tak, ze se budete muset prokousat prikazy routeru. To uz by uz byla lepsi linuxova varianta ktera by byla zadarmo. Priznejte si to. Vy se proste odmitate neco noveho naucit a venovat tomu trochu casu. Existuje tolik dokumentace i v cestine. Na druhou stranu chcete, aby to stalo malo penez nejlepe zdarma. A tady je konflikt. Proste bud investujete penize nebo cas. A cas==penize;) EOF

kachna (8.3.2005 14:33:32)

to je sice hezký, ale ¨já hlavně do toho neinvestuju už ani korunu.Vy taky musíte pochopit, že já pouštím internet sousedovi a ne on mně - takže já to platit nebudu a on? To by si mohl pořídit připojení svoje...Jo a tu chuť? Já si myslím, že ve svých sedmnácti letech o počítačích vím celkem dost, ale to je hold věc názoru.

Defman (8.3.2005 18:19:05)

No jo Kachníku ale sám asi dobře víš že myslet znamená hov** vědět.Já jen že se ti tu všichni snažíme nějak pomoct a někteří z nás si za to nechávají běžně plati a to nemalé sumy peněz a tobě se pořád něco nelíbí.......

kachna (8.3.2005 21:21:07)

No to jseš fakt masér, že si za to necháváš platit...

Kachna (9.3.2005 07:20:33)

Ale prosím tě a kdo říkal že já si za to nechávám platit?A jak si přišel na toho maséra?No tak to chce klídek.Internet sice do jisté míry stírá generační rozdíly a vlastně je fakt že já jsem byl úplně stejný jako ty.Teda né že bych byl nějak o moc starší ale tady je krásně vidět co s člověkem udělá pár let zkušeností.No nebudu tady s toho dělat psychologickou poradnu pro nezletilé.Myslím že ty to ani nepotřebuješ.Tak proxy a netlimiteru zdar :)

Defman (9.3.2005 07:23:08)

Pardon kachno už sem z toho tak rozloženej že jsem si dal i tvůj nick lol

Pavel (5.7.2005 15:57:14)

jojo vydává radioaktivní látky.. hmm to jo... Tak co potom vydává tvůj notebook??? Smrtící plyn? :D LOL

KACHNA (6.3.2005 09:57:17)

Beru jakou koliv radu kromě toho, že jsem neschopnej nebo nčeho takovýho.Takže moc dík za každej příspěvek.

Defman (6.3.2005 10:20:56)

Těch způsobů je více ale já bych navrhoval dvě základní alternativy.Ovšem nevím jestli ti aspoň jedna z nich na něco bude protože obě skýtají jisté nevýhody.Ta první varianta je kopit router s funkcí bandwidth control která přidělí určenou šířku přenosového pásma pro každou IP a bylo všechno v pohodě ovšem náležitě vyprázdní tvoji peněženku což asi nechceš.No a ta druhá varianta je najít a stáhnout šikovný prográmek "bandwidth controler" a sdílet připojení k Internetu přez tvoje PC.To znamená že soused bude připojený přez tvoje PC ne přez swich to by bylo k ničemu.Úskalí je ale v tom že pokud vypneš PC tak sousedovi nepojede Inet.Možná by se dalo ještě něco vymyslet ale pod Windows to bude oříšek.

kachna (6.3.2005 11:41:55)

ten bandwidth controller jsem měl nainstalovanej a právěže mně nefungoval,omezoval celou síť a nejen internet.Jo a stím routerem máš pravdu-tolik peněz do toho nedám...prosím o nějákou jinou alternativu nebo návod k bandwidth controlleru.Please...

kachna (6.3.2005 11:44:24)

Jo a to že musím mejt zapnutej kompl pořád, to mně vůbec nevadí-mám ho zaplej v podstatě už 3 měsíce v kuse. Díky za příspěvky.

Petr (6.3.2005 12:19:40)

Píšeš, že nechceš Linux, ale vzdáváš se tím toho levného a spolehlivého řešení. Zkrátka mezi switch a ADSL modem dej nějaké staré pentium za pár korun a na něj Linux. Předpokládá to ale ochotu investovat čas. Nebo obětuj peníze za hotové řešení (to už tu padlo).

kachna (6.3.2005 13:22:38)

Ježišmarja a to jako budu mejt ve svým malým obyváčku ještě nějakou starou kraksnu-nebydlím ve vile.Potřebuju nějákou softwarevou variantu.

Petr (6.3.2005 13:44:21)

To se ti Kachno ze srdce omlouvám za svůj názor. Vidím, že tě málem dostal do nemocnice s infarktem! Snad tě tam nedostane hledání řešení na windows. Bůh ví jakou máš verzi, třeba to bude i rychlé.

kachna (6.3.2005 14:11:05)

Tak strašný to nebylo, ale zatím jsem tady neviděl nic, co bych před tím nevěděl. To mně docela zneklidňuje.

Anonym (7.3.2005 11:10:06)

Hele ja bydlim z kamosem v 1+1 a mame compy tri. Tak klidek.

kachna (6.3.2005 13:30:26)

A neexistuje něco spíše pro druhou variantu počítání sousedových dat? Je mi celkem jedno jestli to bude tak nebo tak a jestli je to tak složité,mohla by být tato varianta snažší. Klidně něco,co by bylo na jeho počítači,bylo by to pod heslem a mně by to informovalo formou mailu´nebo nějákýho texťáku.

Anonym (6.3.2005 19:23:17)

Grafit a drevo to je proti LCD neskodny,v Nemecku dokonce i cast sesrotovaly a zbytky z tovaren se prodavaj kam asi?Netlimiter si skousel a testnul jsi i posledni verzi ma to v ni jit uz nastavit http://www.netlimiter.com/download/nl_20a1.exe

Anonym (6.3.2005 19:31:26)

To jsou pěkný převíti, že to nechávaj dělat ženský...

kachna (6.3.2005 20:06:19)

Tak jsem stáhl ten novější netlimiter a chtěl bych se zeptat jak to tam mám nastavit-mám ADSL přes USB a spojení jsme přes LAN 100Mbs.Dík za radu.

Petr (6.3.2005 22:36:19)

Když takový programy jsou pro omezování programů na vlastním počítači a ne pro omezování na routeru. Ale to asi tušíš.

kachna (7.3.2005 07:30:19)

No to je právě to, dokážu omezit aplikaci pouze na vlastním počítači, ale nejsem schopen je omezit ze sítě do internetu.

Sergey (7.3.2005 00:59:18)

Pokud ti běží PC nepřetržitě, připadá mi nejjednodušší nainstalovat Winproxy a Netlimiterem nastavit pro tuto aplikaci maximální rychlost dle libosti (po 1kB/s)

David (7.3.2005 10:20:04)

No jde o to, jak to mas reseny? Budes mit nejakej router, nebo ty jsi pripojenej, a soused je k tobe pripichlej pres LAN a ty mu to chces poskytovat? Pokud je to struktura Modem--ty--soused, tak je to detsky snadny, proste si stahnes WinProxy, pres ktery se soused bude pripojovat, a NetLimiter, kterej installnes... A nastavis u aplikace "WinProxy" Omezeni reknem na 5kB/s UL i DL... Thats all... A nerikej, ze to nefunguje, mam to udelany doma uplne stejne :)

Zajda (7.3.2005 10:34:21)

Az na to ze winproxy je pouze proxy pro web a ftp(zbytek nestoji za rec). Cili jedna se o program ktery ostatnim umozni pristup k webu a ftp a nikoli k internetu;) Je zajimave jak si to spousta lidi plete.

Anonym (7.3.2005 11:36:01)

No ono s 50 kbps si stejne moc vic neskrtnes :) Chces na to snad provozovat DC? :)

kachna (7.3.2005 18:51:18)

A jakou verzi NetLimiteru prosím tě používáš nebo jokou bych měl použít? Funguje přes proxy ICQ - jak?

David (8.3.2005 00:59:51)

Netlimiter v 1.30, vlne jsem si ho stahl z netu... ICQ pres proxy samozrejme funguje, klient ICQ se da nastavit na proxy... Das tam IP adresu toho PC v lok. siti, co bude provozovat tu proxy, a je to...

Gorin (7.3.2005 14:20:12)

Rikam to nerad, ale resil sem stejny problem ve vlastni siti a jinak nez vytahnutim stareho pocitace a hozeni jednoducheho programu pod linux sme to vyresit nedokazali, ted jede vse jak ma, ale pod windows sme nic poradnyho nenasli take sem byl proti,ale nic jineho nakonec nezbivalo.

KACHNA (8.3.2005 21:27:22)

Tak abych ukončil už konečně tuhle diskuzi: Všem vám moc děkuji za rady! Problém je již vyřešen - jako nejlepší varianta nakonec byla varianta proxy s netlimiterem. Takže ještě jednou DÍKY ! ! ! Opravdu jsem nečekal, že za 3 dny zde bude 60 příspěvků i když některé ne přímo k tématu, ale bez toho by to nebylo ono........So don't worry, be happy!

Jack Sharp (8.3.2005 21:57:53)

Keep Smile :-) Bye Jack

ufoun (8.3.2005 22:54:02)

a takhle to dopadne vsichni to zacnem preprodavat sousedum az misto 1:50 to bude 1:100 neli vic a tak to zazdime hofg

Zajda (8.3.2005 23:38:03)

Pokud soused nevi co je to internet tak proti gustu zadny disputat.

Jirka (9.3.2005 09:44:54)

No jak jsem říkal, vybral sis nejméně šťastné řešení. Když se ti pak začnou usekávat stránky a obrázky nenajíždět celé, tak víš přesně, kde je problém :-)