Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Prechod k jinemu poskytovateli ADSL

Prechod k jinemu poskytovateli ADSL

Jirin (1.4.2005 08:44:38)

Ahoj. Mam ADSL od Volneho, ale co si budeme povidat, na trhu jsou zajimavejsi nabidky co se ceny tyce i co se tyce politiky nakupu dalsich dat nad ramec mesicniho pausalu. Chtel bych prejit jinam, ale mam jeden problem. Co kdyz me od Volneho odpoji po vypovedi a nez me zapoji novy poskytovatel, ucpe se me misto na DSLAMU nekym jinym, kdo treba ceka na volne misto na ustredne ? A ja budu v pytli, protoze treba teoreticky uz na DSLAMU nebude jednoduse misto a kvuli mym krasnym ocim CTc tam nepoveze hned nove zarizeni. Stale nejde udelat to, ze muj novy poskytovatel da vedet CTc, ze budu koncit u jednoho poskytovatele a pujdu k novemu a technik, co na ten DSLAM pujde, mi jen neco prehodi a zustanu, kde jsem ? Stale se to dela tak negramotne, ze tam technik dojde jednou vypnout a za treba mesic tam pujde znovu a bude hledat misto, kam me znovu zapne ? Diky za odpovedi.

Anonym (1.4.2005 09:18:49)

Máš pradu. Akorát technik nikam nechodí, vše se děje softwarově. Buď budeš až 2 měsíce bez netu (resp. na analogovém modemu), nebo si objednej novou telefonní linku, nové ADSL a po jeho zavedení starou linku i s ADSL zruš.

Jirin (6.4.2005 10:54:14)

To nezni blbe, dobry napad. Ale mam problem ten, ze jsem si to pred necelym rokem zrizoval za vyhodnou cenu a upsal jsem se na 2 roky :( Tedy bych rok musel platit dve linky :(

Anonym (6.4.2005 11:57:14)

ozvi se mi na fake@email.cz

Anonym (6.4.2005 12:24:34)

V klidu loni sem od nej taky prchal sice ne za levnejsi nabidkou ale za kvalitou a tu uz taky Telecom nema. Prehozeny jsme to mnel od objednani za 5 pracovnich dni.Pocitej s tim ze budes odpojen driv nez ti skonci smlouva a jak te odpoji objednej si nove.Pri objednani si dej pozor na zvyhodnene nabidky kde je povinost upsat se na rok jak se stava zvykem,je lepsi priplatit si odhadem o 200 mesicne vic a muzes kdykoliv odejit s 1 mesicni vypovedni lhutou.

Anonym (3.4.2005 10:49:37)

:(

héhe (6.4.2005 11:05:36)

Neboj se nic cokoli je lepsiho a snad i analog modem nez plnit kapsu Volnemu za to co nabizi.