Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Super článek, víc takových!!!

Super článek, víc takových!!!

Martin (5.6.2005 08:53:31)

http://www.internetprovsechny.cz/clanek.php?cid=131 Zde ja názorně vidět jak nabídka adsl od českého telecomu pro uživatele nevýhodná. Jak telecom využívá monopolu a lidi z menších měst drží v šachu, jak je brzdí ve využívání služeb které jsou jinde samozřejmostí! Nejhorší na to je že to má posvěcené od ČTÚ neboli od státu. Krásná věta, stát úmyslně brzdí rozvoj společnosti!!! co ktomu dodat....................

y2k (5.6.2005 10:59:18)

Ano, máš pravdu, zde se potvrzují má slova na adresu toho žlutého bordelu na kolečkách. Už aby plné zpřístupnění telefonní linky nabídla i NEXTRA, milerád ji zaplatím a dám jí vydělat. Nesnáším komunistický podnik ČTc a těším se, až od něj nadobro odejdu :-) Jenom mu přeji, aby tak udělalo mnoho zákazníků. U mě je to již tak moc averzní, že jsem dokonce nedávno zažádal a zrušení paušálu u Eurotelu a přejdu k jinému provaidrovi. Byl jsem plně s Eurotelem spokojen, vím že jinde to bude jen horší, ale alespoň nepotečou mé penízky ČTc :-)

Smoker (5.6.2005 14:16:43)

Jo, máš pravdu v tom, že nabídky telecomu jsou blbé, ale co je lepšího? Já např. jsem z Kroměříže a bohužel, nic lepšího z hlediska rychlosti a ceny jsem zde nenašel. Mám ten jejich slavný internet express optimmal za 950 Kč a musím být spokojený. Takové články, které píšou o tom, jak je telenor super a proč k nim lidi nepřejdou, proč asi? Protože bohužel, pokud telenor bude pokračovat s pokrytím tak jak pokračuje, tak adsl bude v Kroměříži až za nějakých 5 let, takže takové články mě tak akorát naserou.

Anonym (5.6.2005 17:37:53)

Smyslem článku bylo upozornit na to, že je velká skupina uživatelů, kteří mají adsl vod CTc a mohou mít adsl vod telenoru. Tímto tahem samozřejmě brzdí další rozšiřování LUL protože telenor očekával že ti kteří mají šanci tak spíše využijí jeho nabídku a jak je vidět tak to né úplně platí!!! Důvodů může být celá řada, jedna z nich malá znalost nebo informovanost o možnostech!

Anonym (5.6.2005 17:44:17)

A nenapadlo tě třeba že jsou ti lidi s ČT spokojeni a úplně jim jeho nabídka vyhovuje. Vyhovuje co se rychlosti, dat i ceny týče?

Anonym (5.6.2005 17:53:36)

Taková varianta by mě v životě nenapadla :) Myslíš, že je opravdu alespoň jeden takový člověk na světě ?

Jiný anonym (5.6.2005 19:04:48)

Tak třeba já

Anonym (5.6.2005 19:09:54)

Věřím že takový existují, ale i CTc uznal že jeho nabídka je horší než ta co nabízí telenor. Je to jen o informovanosti, jaké služby lze přes internet využívat. Ti kteří chtěji, poslouchat rádio, telefonovat, atp. tak brzy zjistíli že je velký rozdíl mezi telenorem a českým telecomem

Anonym (5.6.2005 19:11:13)

Ale takových je míň.

gogo (5.6.2005 19:24:10)

nejhorší je pohodlnost ja treba mam optimal muzu prejit ale ta predstava ty anabaze prechodu je odrazujici a to jeste ta fup mesicni misto tydeni a telefon pronajem budu platit stejne a ted mi jeste zvednou fup na 4 tydne no nevim

Super LAMA (5.6.2005 19:40:36)

Výhody ČT: - týdenní FUP (10 x lepší než měsíční) - limit 4 GB týdně (oproti 10 GB měšíčně) - naprostá spokojenost s rychlostí a pingy na dosavadním Optimal Tyto výhody mi stojí i za přeplacení služby o 200 kč měsíčně! Sorry.

David (5.6.2005 19:45:09)

Vždyť jo, každý si vybere, co mu sedí, ne? Mě zas vyhovuje radši těch 10 GB měsíčně, protože do limitu se vlezu v pohodě, ale když stahuju, tak spíš nárazově, udělám třeba během dvou dnů 5 giga a byl bych zbytečně ve FUP, když jinak moc neasurfuju... BTW Super LAMO, vypadáš jako jeden z mála rozumnejch lidí, schopnejch argumentace, neproberem to přes ICQ? Pošli mi svoje ICQ číslo na mail, co tady uvádím, jestli teda chceš, ozvu se obratem...

Anonym (5.6.2005 17:46:28)

v tudle chvili u megabitu u CTc je limit pri pouzitelny rychlosti 16GB u nextry 10 -- fup na 128 je sice hezky ale radsi vetsi limit

Anonym (5.6.2005 17:57:43)

Přesně tak ;-)

Super LAMA (5.6.2005 11:42:14)

A co jako? O telenoru víme všichni, ale je nám to houby platné. To pokrytí na severní moravě je naprosto impozantní :o( Telecom nyní nabízí za stejné ceny 2 x tolik dat a někdy i větší rychlost. Není si na co stěžovat. Jsem rád za to co je. Mohlo být hůře. Nevím co je an tlelenoru tak úžasného. Nabízí své služby jen tam kde se mu to nejvíce vyplatí. Telecom nyní nybízí ADSL i ve ztrátových lokalitách a tudíž to musí kompenzovat trochu vyššími cenymi. Všichni nadáváte, ale bez telecomu by sme byli v haji.

Anonym (5.6.2005 12:53:40)

Kdyby takto přemýšleli tak zde výměna dat funguje přes kouřové signály. Telecom jsem si zaplatili ze svých daní a teď si platíme staátní dohled aby jeho služby byli pro nás přiznivé!!! TO co telecom nabízí je hrůza!!!

Anonym (5.6.2005 15:21:00)

Zase jeden, co mu Telecom vlastně patřil a teď mu ho hnusní kapitalisti ukradli. Doufám, že máš ještě svoji červenou průkazku schovanou, jednou by se mohla hodit.

Anonym (5.6.2005 17:00:21)

No doufám, že už příští rok !!

Anonym (5.6.2005 18:01:23)

Figu borovu......

Anonym (6.6.2005 10:20:33)

Klid. Západní čechy jdou taky do haje

Anonym (6.6.2005 12:37:24)

To se nedivte, když v západních Čechách 9 z 10 lidí ještě neslyšelo slovo internet.

MeTo (6.6.2005 12:50:01)

Ajeje, zas nejaky chytry Prazak

Anonym (6.6.2005 12:55:06)

nonevím zda se jedná o slovo internet, ale určitě to platí na pojem ADSL vod Telecomu a ADSL vod Telenoru. A toto by to chtělo změnit atím trošku telecomu ubrat z jeho nadvlády!!!

MeTo (5.6.2005 12:34:22)

Temto pripitomelym clankum se musim vzdy smat.... Autorovi asi nedochazi, ze CR je vetsi nez Praha a par dalsich mest, a tak hlasa jak mame prestat podporovat monopol.... Myslim ze autor neni az tak natvrdly a je si vedom, ze kdo tu moznost prejit na Telenor MA, tak uz DAVNO PRESEL... Nebo snad ne ?!?!? To je to same jako bych psal clanky jak jsou lidi blby, proc neprejdou na poskytovatele XY za cenu YX, ktery je ale dostupny jen ve meste XZ.

Anonym (5.6.2005 17:35:34)

Srovnávat Telekom s Telnorem je jak srovnávat Analogové a Digitální televizní vysílání. Všichni víme že je lepší, kvalitnější levnější ale většina z nás ho nemůže mít. Takové články jsou k ničemu.

Anonym (5.6.2005 17:39:10)

K tomu aby i ti co se o to nezajímají na tento problém narazili a například věděli, že svůj podíl na současném stavu má stát potažmo ČTÚ!!!

David (5.6.2005 19:26:01)

To snad ví každý, kdo se o problematiku jen trochu zajímá, že vinu na tom má ČTÚ spřáhlý s ČTc, ne? A ten kdo se o to nezajímá, tomu to bude jedno i nadále :)

Anonym (6.6.2005 08:20:51)

Souhlasím, ale bylo by dobré ty co se o to nezajímají upozornit na to že existuje i něco jiného než adsl od telecomu a jaké to má vyhody či nevýhody. To podle mne lze jen masovou kampaní. Pokud by se tak stalo věřím že se časem nabídka českého telecomu přiblíží k nabídce telenoru či kabelových společností!

MeTo (6.6.2005 11:59:28)

Bohuzel, nepriblizi. Dokud je takovy propastny rozdil mezi pokrytim Telecomu a Telenoru, tak situace bude porad stejna.

Anonym (6.6.2005 10:23:15)

No digitální vysílání je dostupné na většině území republiky akorát ne přes DVB-T. Zlomil jsem nad sráči hůl a pořídil si jídelní soupravu.