Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Par dotazu...

Par dotazu...

m0rt (16.6.2005 22:11:50)

Nejdriv se chci zeptat co je pravdy na tom ze na online hrani je jednoznacne nejlepsi (samo vyjma kabelu a asi i telenoru) net od molochu ČT???že prej dou nejdřív pakety od lidí přímo přes ČT a pak ža od lidí přes čt s jiným poskytovatelem...Slyšel sem že to zvyčuje četnost PL a tak... Taky se docela ztrácím v záplavě nabídek... Poradí mi někdo co bych si měl vybrat, když se chci vejít do litru, hrát online s dobrým pingem bez PL a mít obecně rychlý net... Stahovat moc nechci... Je ADSL od ČT opravdu tak hrozný jak tedy dost lidí píše?...Nebo de jenom o cenu ve srovnání se zahraničím nebo i telenorem, o to že sou to vyděrači a o to že sou dost arogantní?:)Jinak na to connectu když už ho mám a platim je něco špatně??? jinak eště k pingům, je rozdíl když mám 1024 s 1:50 přes ČT a to samý od contactelu, nextry nebo někoho jinýho i v pingu?asi jenom nepatrně,co... A jakej je cca ping s 1024 1:50 od ČT třeba při Q3 na českym servru (klidně i na lamezone...) Dik za odpovědi...bye jo a eště da se někde najít info jak se chystaj rozšiřovat pokrytí kabelovky a telenor...Na ofic. strankach sem to neviděl...Bydlim v centru phy ale kde nic tu nic... 100m odtud kabely samo sou už 10 let, ale tady nic...

Anonym (17.6.2005 01:43:12)

takhle von ten net od CTc neni zas tak spatnej a pokud nechces moc stahovat ( i kdyz to si pred porizenim rika kazdej :) ) tak se do litru vejdes se sprintem ale k tomu je este poplatek za HTS. co se tyce pingu pokud budes hrat na gamezone tak tam je ping vcelku dobrej vetsinou pod 20ms i min

Anonym (17.6.2005 06:55:12)

si děláš srandu ne?ve hře ping pod 20ms?stabilně?v jaký hře?

Anonym (17.6.2005 10:26:52)

mam sprint 1024/265 a hravam treba Call od Duty a na ceskych servrech mam ping kolem 25-30ms, stabilne!

Anonym (23.6.2005 20:24:35)

jj, ping v COD mám taky kolem 30ms, při hře 32 hráčů je to tak okolo 50-70ms

David (17.6.2005 07:59:31)

V centru Prahy a není telenor? Podívej se pořádně :) Jinak Telekomančí ADSL není tak hrozný, pokud na něm budeš JEN hrát a surfovat, a nic moc nestahovat a nebude ti vadit, že soused to má přes Telenor rychlejší a levnější, asi tak...

m0rt (23.6.2005 19:46:56)

Asi tak: Pro Vámi zadané číslo hlavní telefonní stanice je technologie ADSL dostupná, bohužel Vám však nemůžeme poskytnout služby na platformě Telenor Networks. Nabízíme Vám služby ADSL prostřednictvím platformy Českého Telecomu... Je to tam u nás nějaký pohaseny...Bylim u Vyšehradu, kabelovka je už 3 roky natažená pod chodníkem ale ten nás mešuge majitel baráku je s tim poslal do haje a bez jeho svolení to prej nejde... Mě už pár lidí řikalo že maj třeba 512 přes čt a ping 10-30, pak to tady pročtu a vidim věci jako-přes čt ping minimálně 50...nevim čemu věřit:o)

Nargon (23.6.2005 19:55:25)

Dost to zalezi, na lokalite, a mistnich okolnostech. Nekdo ma pingy 10-15 nekdo pod 30 nejde.