Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Kdy přijde první faktura u Nextry FUN 1M??

Kdy přijde první faktura u Nextry FUN 1M??

Petr (28.6.2005 22:49:50)

Zdravim Potřeboval bych nutně vědět kdy přijde první faktura,sem v pekelný situaci. Vybral jsem si ,,konečně,, připojení 1024 Nextra přes telekom , ale k mojí smůle sestra (na kterou chci hodit daň - živnosťák) odjíždí na dovolenou na 2 týdny od soboty a to už dost těžko stihnou nějak vyřídit... Sestřička u toho musí do zajista být(kvůli podpisu),že? Zároveň rodiče (vlastníci připojky a vlastně úplně všeho) odjíždí ten samý den na týden... Holt sem to dost prokaučoval.. ;( Kdy bysem si teda měl dát ,,přihlášku,, na Nextru,aby to tak nějak klaplo(četl jsem zde že to telekom zdržuje a že je to dsot relativní)?

TheIF (28.6.2005 23:02:52)

Není prvni faktura jen na 3Kč ???

David (28.6.2005 23:15:44)

První faktura ti přijde asi tak první týden v následujícím měsíci po tom co ti to spustí... A bude to vyúčtování za měsíc kdy to budeš mít poprvé... Takže příklad - v půlce července to bude spuštěno, kolem prvního či druhého týdne v srpnu ti přijde faktura za půlku července, čili za půlku měs. paušálu. A doba zřízení bývá obvykle tak ZHRUBA kolem 21 dní... A když se zkusiš domluvit s koordinátorkou, že bys to potřeboval spustit nejdřív toho a toho, tak by se to možná taky dalo nějak dohodnout :)