Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > 2 otazky

2 otazky

flip (8.7.2005 02:41:09)

1. mam problem a to ten, ze pri kazdym zvednuti pevny linky se mi odpoji net a nejde se chvili pripojit, net se neodpoji pouze v pripade ze zvednu pevnou linku ktera je napojena primo u toho modemu, kdyz se zvedne naka co je dal tak se odpoji, dost me to vadi, mam nextr 4m modem siemens 2. vec co by me zajimala, dalo by se nak udelat abych byl uz automaticky pripojenej pri startu pc a nemusel se manualne pripojovat ? dik

Anonym (8.7.2005 02:49:06)

ad 1. Máš správně zapojený splitter ? ad 2. Záleží, co máš za modem. Nastavit se určitě dá

p (8.7.2005 12:01:53)

to je normální že se net odpojí když se zvedne ta druhá linka, protože jí nemáš zapojenou do splitteru (což je nutné). Měl jsem to taky tak a když přišel technik z telekomu, říkal že takhle paralelně to vůbec nemůže bejt napojený a rovnou mi tu druhou linku odštíp. Prej že kdyby to zjistili, tak můžeš dostat i velkou pokutu.. Tak nevim no... Každopádně to buď odpoj nebo napoj přes ten splitter... Jinak to nejde...

TomM (8.7.2005 22:31:07)

takový jako ty by si měli objednat instalaci etchnikem, když ani z krásně obrázkového návodu nepochopí, že všechny telefony musí být za spliterem.

jpg (9.7.2005 09:15:43)

ad 1) Mas bude spatne zapojeny splitter a nebo je vadny (to je ale mala pravdepodobnost) ad 2) zbav se USB modemu a kup si router a mas klid

TomM (9.7.2005 13:26:33)

no ty si my ale expert, samozřejmě že má špatně zapojený splitter, přečti si jeho dotaz eště jednou a pořádně :) a za druhé, na tohle nemá rozhraní modemu vliv :)