Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Zmena Tarifu pevne linky z HOME MINI NA TELEFON EXPRES

Zmena Tarifu pevne linky z HOME MINI NA TELEFON EXPRES

Reco (22.7.2005 18:18:52)

Muze Telecom zmenit tarif z Home Mini na Telefon Expres bez toho aby me informoval .. Mam adsl ..

Anonym (22.7.2005 18:32:35)

no nemel by, v zakone je psano, ze muze zmenit tarif na zaklade rozhodnuti CTU (je otazka, jestli rozhodnuti z jara takovym je, ale rekneme ze ano), pak by te o tom mel min 1 mesic predem informovat. Ja mel taky Mini +ADSL, oznamili mi, ze me zmeni na to nove Mini bez kreditu.....ucet doma jeste nemam, tak jsme zvedavej, ale pokud tam bude neco jinyho (jako ze asi ano), tak pisu reklamaci... at koukat dodrzovat zakony, banda jedna Zakon o elektronickych komunikacich par. 63 odst. 6: Podnikatel poskytujici verejne dostupnou sluzbu elektronickych komunikaci je povinen na sve naklady nejmene 1 mesic pred nabytim ucinnosti podstatne zmeny smluvnich podminek, ktera pro ucastnika znamena jejich zhorseni, odpovidajicim zpusobem vyrozumet ucastnika o teto zmene a soucasne jej informovat o jeho pravu vypovedet smlouvu bez sankce, jestlize nove podminky nebude akceptovat. Ucastnik ma pravo bez sankce vypovedet smlouvu na zaklade oznameni o navrhu podstatnych zmen smluvnich podminek, ktere predstavuje jejich zhorseni.

Anonym (23.7.2005 09:58:53)

Ale oni preci zlevnili, vzdyt jim to naridili...

Anonym (23.7.2005 12:36:30)

tak ted nevim jestli je to ironicka odpoved a nebo vysledek lzive marketingove masaze Telecomu: mel jsem ADSL+Mini za 215 vc DPH (v tom bylo 90 korun volani) - ja jako malo volajici jsem nikdy neplatil vice nez tech 215 Kč. Ted musim mit ADSL + Telefon Express za 329 vc DPH? Kde je to zlevneni? me to pride spise o 114 korun drazsi!!!! a jinba volba na linky kde je ADSL neni

Anonym (23.7.2005 12:58:20)

Jo, žádná sleva neni zadarmo. Já jsem na tom podobne. Tomu Telecomu se nedivim, ale tomu ze jim to regulátor zbaštil. Tady je zakopanej pes.

Honza (22.7.2005 21:09:25)

Když jsem šel do ADSL, někde jsem na stránkách Telecomu četl, že když máš MINI, tak ti to automaticky změní na Telefon Expres.Napsaný to tam rozhodně měli.Jinak více mě neinformovali, ani to nebylo potřeba.

Anonym (22.7.2005 21:13:25)

to jo, my jsme ali byli v situaci kdyz jsme meli ADSL+Mini uz z minula...... a tady ti to meli oznamit. Ja to sice taky vycetl na Lupe napr. ale protoze nemam Telecom rad, tak je budu prudit, ze nesplnili povinnost, ktera vyplyva ze zakona.... proste na zlutej mor musi byt clovek tvrdej (kdyby me uz dlouho tak nesr... tak bych jim treba i toto odpustil)

PzVPanther (22.7.2005 21:16:44)

JJ, presne tak! Ani se nenamahaji dat o tom vedet. Jestli mi prijde ucet i s Telefon Expres tak lituju toho nebozaka na infolince :-)

Anonym (23.7.2005 12:34:26)

No, jestli te to uspokoji.......... tak si posluz.