Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > odpojování

odpojování

m@ml@s (1.8.2005 10:56:50)

zdary,chtěl sem se zeptat jestli mi někdo nepomůže s mim malym problémem...mam nextru 512/128 a pokaždý když sem na netu a někdo zvedne telefonní sluchátko(máme 2 telefony)tak se to na chvíli odpojí a zase se vytáčí...neni to tak strašny ,ale nedávno sem stahoval 318MB a otec si chtěl zavolat..tovíte že to nasere při 250MB staženejch.já osobně si myslim že je to tim že máme 2 linky.nemam zavolat na nextru??dík

Nargon (1.8.2005 11:39:55)

A mas spravne zapojenej spliter? Tedy jak je privod do baraku, tak ten pichnout do spliteru, a ze spliteru vect jeden kabel do modemu a druhej kabel k tem dvoum telefonum. Pokud to mas zapojeny tak ze se vedeni rozdvojuje a vede k jednomu telefonu a pak i ke druhymu a u toho druheho je to teprve rozdeleno na adsl a telefon, tak je to spatne. I ten prvni telefon musi bejt pripojenej pres ten spliter.

m@ml@s (1.8.2005 14:32:07)

no jasne,ale ten spliter ma jen 1 zdirku na telefon..to si asi budu muset koupit splitter na 2 zdářky co???

Anonym (1.8.2005 14:37:06)

Jsi opravdu mamlas.Jaký je problém si koupit telefonní rozdvojku.Spliter se dvěma zdířkama na telefon se nedělá.Zajdi do Telepointu a oni ti rádi poradí.

Charuf (1.8.2005 15:09:50)

Mel jsem stejny problem. (nahodou mam take Nextru, ale to to urcite neni:-) Nez aby nejak silene vedl kabely tak jsem si koupil druhy splitter a pripojil ho k tomu druhemu telefonu. Problem je vyresen:-)

Charuf (1.8.2005 15:13:08)

jo a ten splitter maji napr. u Mironetu za 184,50 Kč