Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Uz ma nekdo BLUETONE PREMIUM ADSL?Jak to jede?

Uz ma nekdo BLUETONE PREMIUM ADSL?Jak to jede?

iMATRIX (4.8.2005 16:16:26)

Zajima me vsechno jak rychle Vas pripojili, rychlost, pingy, packetloss.dik

sunny (4.8.2005 20:49:36)

Uz jsem se na stejnou vec tady ptal a nikdo neodpovedel. Ja mam jejich Angela...a ping pekne na h*vn* (kolem 80ms prumer), rychlost je dobra a vypadky uz ted nejsou, zezacatku kazdou chvilku. Hlavne kvuli pingu jim ted neprodlouzim smlouvu a poohlizim se po nejakym ADSL. Asi vyhraje EMEA...upisu se na rok. Co vim od kamose co ma EMEAu tak v prumeru 30ms ping. To jde za 660,- bez DPH.

iMATRIX (4.8.2005 22:49:41)

No ja uz to mam objednany jen musim pockat ma to byt do mesice ale doufam ze to bude driv potom udelam hned poradnej test :) a podelim se samozrejme, ja si myslim ze to moc lidi nema protoze to spustili 15.7 a jak sem rikal instalace do mesice takze ted uz by se pomalu mel nekdo ozvat teda pokud samozrejme navstevuje tohle forum.

Anonym (5.8.2005 20:43:35)

Taky to mám objednané a protože mám zatím internet express, tak mě čeká dvouměsíční výpověď (měsíc ve kterém posílám a ještě jeden měsíc) a pak měsíc nebo více, než telecom pustí konkurenci do své ústředny (ten měsíc budu bez ADSL). Fuck user policy mě ale natolik sere, že tu dobu nějak přečkám.

iMATRIX (8.8.2005 23:06:56)

Ja bych to mel mit 28.9 ready takze doufam ze to tak bude :)

rodier (5.8.2005 00:52:07)

omg.. to zase psal nakej retard Bluetone ANGEL je BEZDRATOVA TECHNOLOGIE a tam sou pingy 80ms naprosto bezne. Hodne zalezi na lokalite. ADSL ma Bluetone perfektni.. 20ms ping. NA Emeu se vykasli, to je jen Xtej preprodej 1 spojeni.. vsichni tu na ni nadavaj

sunny (5.8.2005 11:33:00)

rodiere, jestli jsi to Ty co jedes casto MMORPG ;) tak se divim ze tu machas hned dmnci okolo sebe...ale ja se neurazil. Jasne ze je to vzduchem v zakoupenym pasmu a jasne ze to muze a bude mit vliv na ping. Ja nepsal ze mam ADSL, psal sem ze mam Angela. No nic, to jen na svoji obhajobu. Ty uz si teda ADSL od CRA videl v akci? Ping do 20ms je v poho. Nekde jsem tu cetl ze u SkyNetu je to kolem 10ms...ale je to za dost vyssi cenu.