Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > DC ++ nevim si rady jak nastavit active

DC ++ nevim si rady jak nastavit active

FuZZi (6.8.2005 23:40:11)

pls lidi tedka jsem prijel z dovolene a uz mam zrizene adsl tak to koumam ... ale mam jeden problem ... nevim jak v DC nastavit active mod .. predtim jsem mel mikrovlnu a tam to byla hracka ... pls poradne lidi v tomhle jsem docela lama dik moc

Nargon (7.8.2005 02:23:54)

No predpokladam ze mas Ethernet modem. Tak vlez do nastaveni modemu, a najdi nastaveni Natu (port forward, virtual server... kazdej to ma oznaceny jinak) a forwarduj nejakej port treba 415. V DC nastav activ, vypln tvoji verejnou IP (www.whatismyip.com) a nastavenej port 415. Pokud mas i DC povoleny ve firewallu tak pojede activ. S tim nastavenim portu ti mozna pomuze www.portforward.com

FuZZi (7.8.2005 17:31:42)

no po chvilce hledani v navodu jsem zjistil jak se vubec dostat do nastaveni routeru ale mam dalsi problem. Jinak mam ASUS ADSL rouer WELL PTI-840. Mno a v configuration mam NAT a v Specific Feature mam ten virtual server. Mno tak jsem zkusil ten virtual server a mam tam par kolonku. ID: 1 (Public Port - Start), (Public Port - End), (Private Port) (Port Type), (Host IP Address) ... no ja jsem vsude napsal 415 .. potom Port Type tam bylo na vyber TCP a UDP tak jsem dal TCP a do host IP adres jsem nevedel co mam dat tak jsem dal svou IP. uploadnul jsem to v DC to nastavil ale ten active mi porad nejde.

FuZZi (7.8.2005 20:07:13)

pls Nargon napis mi na icq ... 162510661 pokud mas. To bude asi rychlejsi nez to resit pres forum