Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > DSL by Telenor - uz to zase lita, jak ma :)

DSL by Telenor - uz to zase lita, jak ma :)

Pet (31.8.2005 13:46:41)

Ahoj lidi, tak asi po tydnu nejakych problemu uz zase internet by Telenor jede dobre (mam Contactel). Nevim, cim to bylo, ale agregaci rozhodne ne a pribytkem uzivatelů, to take pochybuji, spise to vypada na nejake potize. Zase mi to lita 3,4 Mbit, pingy 10 ms na dom. servery a do 150 ms na zahranicni servery. A jak to jede vam ostatnim?

Anonym (31.8.2005 14:06:59)

no, ja jsem posledni dobou taky sledoval "zhorseni" mel jsem i m Fun pres Nextra by Telenor pingy kolem 20 ms, rychlost stale kolem 850 kbps. Ted se to opravdu zlepsilo, mam pingy kolem 12 ms a rychlost kolem 855 kbps :) objektivne musim uznat, ze mi ani ta "zhorsena" kvalita nevadila......:)

y2k (31.8.2005 14:09:44)

Hmm, já jsem zatím problém neshledal ani náznakem a to již Nextru over Telenor mám od února. Rychlost stabilně na 3430/384Kbps, pingy do NIXu okolo 8ms, do států EU okolo 60ms a za louži tak 140ms (seznam, google, altavista). PacketLoss neznám ..... Zatím nebyly problémy s výpadky (nebyl jediný) a služba chodí jak má. Vytkl bych jim dvě věci. Zaprvé, by měli službu pojmenovat dle reálu namísto 4M na 3,4M. Zadruhé by měli dát do pořádku své DHCP servery, které mají (možné měli, protože se mi IP už asi dva měsíce neobnovila) problém s obnovou IP (toto někdy trvá i 15 minut v extrému). Jinak jim držím palec, takto nějak si tuto službu představuji a jenom je dále a dále doporučuji a instaluji je ke svým přátelům a zákazníkům :-) Takže, nic jsem nepozoroval a to mi jede ping na zmíněné servery nonstop.