Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Nabidka od Skynetu.....to je ale totalni hovadina.

Nabidka od Skynetu.....to je ale totalni hovadina.

Arny (30.12.2003 19:12:51)

Uz jste zaregistrovali nabidku ADSL od Skynetu? nejlevnejsi mesicni platba je 749 Kc bez dane za 512/128 a v cene je 200 MB stazenych dat. Hmm, tak to uz opravdu "stoji za to". Uz nevedi,co by roupama nabizeli. ADSL v ČR je totálně mrtvé. Hned, jak se nové tarify objevily,tak jsem poznamenal,že si takovou blbost nikdo moc objednavat nebude. Kolik to ma ted lidi? 14000? A kolik jich to melo v zari? 13000? Rekl bych, ze Telecom byt v prdeli.

Anonym (31.12.2003 00:04:40)

přesně tak...český ADSL bylo u zrodu daleko kvalitnější, než je teď...ale to je taková česká tradice...přijít s něčím novým...určitou dobu na tom vydělávat a nabízet službu srovnatelnou se zahraničím...do této chvíle je ještě vše v pořádku...ovšem...jakmile se začne zvyšovat počet zákazníků...a náklady na provoz služby tím rostou...přestává se to provozovatelům vyplácet...a proto se snaží vymýšlet vyfikundace, jak se stávajícím technickým zázemím a technologickým postupem uržet svoje příjmy na počáteční úrovni...namísto aby zvyšovali propustnost svých sítí...a zlepšovali jejich technologii...přijdou s omezujícími prvky, které mají jejich veteš udržet ještě nějakou dobu nad vodou...aby pak nakonec prohlásili, že o ADSL není v českém prostředí zájem... ne...opravdu není...na místech a u uživatelů, kteří mají možnost jiné alternativy jsou poskytovatelé ADSL bez šance na získání zákazníků...paradoxem na tom je, že situace vypadá, jako by to provozovatelům ADSL vyhovovalo...a ješte aby ne...smluvní podmínky všech ADSL přípojek jsou vůči zákazníkovi tak bezohledné, že je nutí platit plnou výši poplatku, ať je finální a praktická kvalita připojení jakákoliv... RUCE PRYČ OD ČESKÉHO ADSL...