Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Ukončení smlouvy s TISCALI

Ukončení smlouvy s TISCALI

Xodar (10.1.2004 23:49:00)

Od září 2003 jsem uživatelem ADSL od TISCALI. Když jsem byl připojen rychlostí 192, tak vše bylo v pohodě a byl jsem spokojen. Od migrace na rychlost 512 to stojí za nic, rychlost je max. do 50 kb/s. Prosím o rady jak s TISCALI vypovědět smlouvu, myslím si, že to bude užitečné pro všechny uživatele TISCALI. Problémy: - rychlost připojení do max. 50 kb/s - příloha k poště do max 100 kB /jinak to vypadne/ - hry na battle.netu nejdou hrát /nejdou hrát, protože se "sekají"/ - na e-maily nereagují - dovolat se na technickou podporu trvá min. 30 min. /pokud se vám to podaří, tak se dozvíte, že oni za nic nemohou a vše je na TC a jejich agregaci - což si myslím, že není pravda/ - pokud se dovoláte, tak si myslíte, že si z vás dělají legraci Nejlepší by bylo dát dohromady důvody jak jít od TISCALI pryč. Nejlepší by byla rada asi od nějakého právníka, který je také "obětí" TISCALI.. Prosím o nějaké konkrétní návrhy a ne pouze o "tlachání", jako je v jiných tématech této stránky. Děkuji.

Martin Rada (11.1.2004 11:44:15)

Ano jestli by se neco podobneho konalo nejaka hromadna zaloba nebo neco podobneho pridam se pokud nebude jine reseni