Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Contactel po 1.2.2006 ?

Contactel po 1.2.2006 ?

Venca (26.1.2006 16:21:39)

Zdravim. Nevite nekdo prosim, jak se zachova firma Contactel ke stavajicim zakaznikum po 1.unoru 2006, kdy dojde k onomu vseobecne znamemu navyseni rychlosti a limitu u ADSL linek z velkoobchodni strany od firmy Telecom ? Zkousel jsem se obratit na informacni linku Contactelu a tam mi rekli, ze zatim jeste nevedi. A to je dnes 26.ledna ! Tak jeslti nekdo nevi neco z informaci "bokem" ? Nerad bych, jak picus, stale platil u Contactelu 773 Kc mesicne za 512 ADSL :-) I kdyz pravda, do ted to meli spolehlivy a velmi rychly. Diky.

SIMOR (29.1.2006 18:30:02)

No nevím dělají mrtvého brouka. Poslal jsem jim mail at si trhnou pařátem a pomalu mi to odpojují. Jinak je tu už kabel a na ty jejich výpadky už nejsem zvědavý. čest

Anonym (30.1.2006 22:44:42)

Výpadky prakticky žádný nejsou - jen ohlášený na pár minut v noci !?! Kvalita to jo, ale za jakou cenu....

seege (29.1.2006 19:10:35)

no já jsem jim psal 18. ledna a to mi odpověděli: v současné době jsme v jednání s Českým telecomem o výhodnějších podmínkách adsl, jedná se hlavně o lepší rychlost a datový limit. Jakmile jednání dospěje k závěru (do konce měsice), budeme zákazníky informovat o výhodnějších podmínkách služby ADSL. jinak já jsem hodně spokojen s jejich službami, mají skvělou podporu (24 hodin denně zdarma), tak doufám že mě nezklamou a že ty rychlosti navýšej...

Anonym (29.1.2006 21:20:48)

Neptej se na Contactelu, ale na GTS Novera. Na Contactelu teď nikoho nezajímá nějaké DSL, ale každý se tam drží svojí židle, aby o ní nepřišel. Jinak podle toho, jaký je poskytovatel GTS Novera, bude asi konec s kvalitním a drahým připojením od Contacelu a s poměrně levným připojením od Nextry s velkými limity a bude s toho připojení á-la GTS Novera - drahé a špatné.