Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Problémy s ADSL

Problémy s ADSL

komarsz (14.1.2004 21:37:16)

krade se všude ale větší zlodějě jsem ještě neviděl....Já blbec jsem si vybral ještě toho nejlepšího TISCALI.....je to svinstvo podvod zlodějina a ...už mě ani nic nepadá......a že by upravily ceny na 1/10 to je ani nenapadne...za tuhle zlodějinu bych jim vzal licenci......na inerním modemu jsem byl asi o 40% rychlejší......a co těch mojich 40 telefonátů????? jo zavolejte si na placenou linku na infolince Tiscali o ADSL nic nevíme.....čili ještě provoláno 500 měsíčně z pevné linky......a co odpověd nebo řešení od tiscali????dodnes se mi nikdo neozval....asi maj přetíženej i telefon:-)......TOHLE JIŽ NIKDY VÍCE A HALO LIDI OD TISCALI A VLASTNĚ VŠICHNI PROVIDÉŘI ADSL....U VŠECH MOJICH KONTAKTŮ...A ŽE JICH MÁM DOST SI ANI NEŠKRTNETE.....................zlodějina zloděja zlodějina....Jen se divím že i zde na foru si někdo z vás providerů ani nenapíše příspěvěk........s pozdravem KOMARSZ....(jen pro zajímavost....tento příspěvěk jsem dával na forum 13.1.2004 a byl smazán.....opravdu výborný přístup....necháváte jen kladné věci?????.....smažte...vložím znova...

FiliPes (15.1.2004 00:05:16)

Co se divíš? SLužba je negarantovaná, takže i kdyby ti to jelo 10 kbps, tak oni budou peníze chtít. A to není jen TISCALI,tak by se zachovali všichni ISP kdyby jim teklo do bot. ADSL nebrat!!

Miroslav Šilhavý (16.1.2004 07:49:42)

Pozor! Každá, i negarantovaná, služba musí stále zůstat službou, využitelnou alespoň k nějakému základnímu účelu!

FiliPes (16.1.2004 08:48:15)

Což občas ADSL nedělá.

Miroslav Šilhavý (16.1.2004 08:58:56)

Pak si myslím, že je to důvod k reklamaci a postupu tak, jak umožňuje zákon.