Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > GAMEZONE JEDE!!!!

GAMEZONE JEDE!!!!

tatik (2.2.2006 16:07:52)

sry ale musel sem new vlakno

fEwi_ (2.2.2006 16:11:24)

me teda jeste nejede:D

Anonym (2.2.2006 16:12:12)

me taky ne :)

fEwi_ (2.2.2006 16:13:30)

to byl asi jen 5sekundovy provoz :D no vypada to slibne snad to nekdy rozjedou na 5 minut abych stihnul aspon najet do clienta :D

tatik (2.2.2006 16:14:18)

ja tam porad sem

fEwi_ (2.2.2006 16:15:36)

a normalne de chodit vsude jako kliknout tam an nejaky odkaz zkousel si dat reload?

FaLeNeKk (2.2.2006 19:54:21)

Chm divne a nemaji nejakou novou adresu :D :D :D Pac to nejede :( chcu se juknout jak to tam áji pojebané !!!!!!!

tatik (2.2.2006 20:00:29)

jj uz to zase nejede ale jelo:-))

Hujer (2.2.2006 16:14:58)

Ty jsi ale poradny zavislak.

tatik (2.2.2006 16:18:00)

ano je mi 31 let a jsem zavislak:-)) nestydim se za to

fEwi_ (2.2.2006 16:19:22)

mam za to ze je lepsi bejt zavislak na hrach nez byt venku a fetovat=) no mozna nekdo mysli ze lepsi to je naopak ?:D venku je stejne kosa tak to radsi u compu :D

TiTaN (2.2.2006 19:00:54)

No víš ono se dá chodit ven aniž by jsi fetoval ale třeba zašel s kamošama na pivko nebo nekam s holkou a ne furt sedet u toho posraného LAGZONE taky u PC trávím hodně času ale kdyz se nekam jde tak samozřejmě jdu to jen tak ze píšeš že je lepší být zavislý na PC no ale máš pravdu je lepší být zavislý na PC tak zatim ale jinak ADSL od Tel. furt hovno co?

fEwi_ (2.2.2006 19:07:52)

ja ven na pifko s kamosema chodim neboj tak zavislej nejsem :D v lete ovsem chodim casteji vena to o dost zahrat fotbalek atd v zime sem tam na lyze sem tam do hospy ale zas abychs edel furt v hospode me taky nebavi :) no adsl zatim nic vypada to blede=)

tatik (2.2.2006 19:09:22)

no sak ja taky hraju az vecer:-))

Anonym (2.2.2006 16:14:29)

Mě jede taky

coner (2.2.2006 16:18:43)

Ano GZ jede, ale servery herny nejedou, a za druhy, je tu hroznej klient, :/

tatik (2.2.2006 16:19:48)

hlavne ze jede!!:-))

fEwi_ (2.2.2006 16:20:15)

a me ne a ne a nenajet :(

fEwi_ (2.2.2006 16:22:15)

no nemuzu si pomoct http://www.gamezone.cz/ mi nechce najet:/

y2k (2.2.2006 19:37:18)

O co vlastně jde? Ve středu, dne 1. února 2006, byl zrušen herní server GameZone.cz, budovaný několik let za pomocí mnoha schopných adminů a podporovaný celou řadou hráčů. Byl to snad jediný český server, kde jste si mohli zahrát hry jako Age of Empires, Call of Duty, Quake, Soldat, Unreal Tournament apod. - a to zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků, byla pouze nutnost vlastnit požadovanou hru. Bojler (šéfredaktor bývalého GZ) napsal:

y2k (2.2.2006 19:37:50)

Admini, redaktori, kamaradi... Tezko se mi to pise, protoze mam k cele veci citovy vztah. Bohuzel je mou povinosti vam oznamit, ze projekt GameZone, tak jak jste ho znali, na konci unora konci. Jsme ucastniky grandiozni svinarny, kdy se za nasimi zady domluvilo predani GZ Danu Miksovskemu, majiteli spolecnosti ProGamers. O celem osudu GZ, projektu, ktery od jeho pocatku v roce 2000 i pres prekazky ze strany majitele - Ceskeho Telecomu - pilujeme podle naseho nejlepsiho uvazeni, bylo rozhodnuto bez nas. Dozvedeli jsme se to dnes, chvilku pred tim, nez Telecom podepsal smlouvu s panem Miksovskym, v dobe, kdy jiz neslo nic delat... Mnozi z vas vedeli, ze uz od pulky minuleho roku cekame na nove servery, ktere nam Telecom akorat sliboval a my slibovali vam... Skutecnost byla takova, ze cela dodavka v hodnote 3 milionu korun (cca 30 serveru) davno prisla, ale sla do rukou pana Misovskeho, ktery si tak krasne stihl okopirovat celou GameZone a pripravit se na bezproblemovy prechod po dostani se k moci... Svinarna nejvetsiho kalibru, verna jmenu ProGamers. Nemam k tomu co jineho rici. GameZone pobezi do konce unora, co prijde potom, nevim. K moci se dostane pan Miksovsky a projekt nejakym zpusobem povede dale. Pravdepodobne hodne z vas bude chtit pretahnout na svou stranu... Nebudu vam rikat co delat a co ne, to je vase volba, ale jedno k tomu reknu - osobne mam k PG totalni odpor a nikdy pro ne nic delat nebudu. Planujeme rozjeti nove GameZone s jimym partnerem v pozadi, pokud se to podari, pocitame s vami se vsemi. Kdo bude mit zajem, radi ho uvitame a pribereme do tymu. Dovolte mi vam vsem podekovat za praci, co jste pro GameZone a jeji hrace delali. Vetsinou se vam za odmenu dostavalo jen nadavek ze strany vecne nevdecnych hracu, ale i presto jste to delali s chuti a radi. Za to vam vsem patri muj dik. Dekuji vam vsem za spolupraci, mrzi me, ze jsem nestihl vsechny poznat osobne a pokud jsem vam nekdy v necem ukrivdil, omlouvam se. Mam vas vsechny rad a budete mi chybet. Ondra Gazda alias Bojler

y2k (2.2.2006 19:39:41)

Těm, kteří mě neznají se představím, jmenuji se Richard "Krusty" a chtěl bych vám napsat něco o GameZone, o té kterou jste znali. Včera jsem se dověděl, že nám telecom vypověděl smlouvu co se tohoto projektu týče a noví majitelé jsou Progamers. Co je ovšem zvláštní na tomto faktu je to, že chlapíci z PG měli toto předem nachystané a nám nedali jedinou možnost reagovat. Prostě konec a hotovo. Nejlepší projekt v ČR je nenávratně pryč, protože si jej vzali lidi, kteří nebyli schopni udělat svůj vlastní. Viz playzone, která se nikdy nerozjela. Tímto bych také chtěl poděkovat všem adminům Call of Duty, ať už bývalým nebo těm stávajícím, za práci, kterou odváděli, protože já s Call of Duty na GZ končím. Také se loučím se všemi přately a hráči, ktere jsem za tu dobu co jsem na GZ byl poznal. Hodně lidí znám osobně a vím jací jsou ve skutečnosti. Pro všechny z vás budu na svém ICQ 163745353 Také děkuji všem hráčům, kteří si u nás rádi zaháli. Musím se přiznat, že když smolím do kupy těchle pár řádku tak je mi do breku z toho, jak někdo dokáže zničit něco co jsme tak dlouho budovali. Také bych chtel apelovat na solidárnost vás všech, kterým se u nás líbilo, převážně adminů, pro nynější "novou" GZ prosím nic nedělejte, spadá pod Progamers a to je banda podvodníků. Proto se s vámi loučím jak za sebe tak určitě i za ostatní adminy ze sekce CoD na GZ.

y2k (2.2.2006 19:41:49)

Je to hnus, sic byznys, ale hnus.... A propo, nechoďte hrát na tento server, je to jedinej účinej boj s větrnýma mlýny......

y2k (2.2.2006 19:43:41)

Takřka celé převzato a překopírováno z : http://www.esuba.net/template.php?lang=cs&filter=esuba&action=clanek&id=558 a zbytek z : http://www.callofduty2.cz/

fEwi_ (2.2.2006 20:09:25)

bojler prej dela nejaky new projekt docela mu fandim a podporim ho;)

tatik (2.2.2006 20:11:04)

ja ho taky podporim ale ne v tom ze nepudu hrat na gamezone pod PG

Anonym (2.2.2006 21:18:46)

a mas originalku???:-O pac jinak na to hrani u PG sux zapomen ;)

tatik (2.2.2006 21:23:46)

no parim jenom enemy teritory

Anonym (2.2.2006 21:34:01)

Jasny no, ale vis jak PG sou oficialni herni "korporace" a kdyz si vzpomenu na playzone tak jako tam sis bez originalky neskrt--jinak ted si uvedomuju ze lituju UT2k4 hrace pac GZ byl jedinej servr kde si mohl hrat s piratem :´(

y2k (2.2.2006 21:36:51)

Tím si sami podepíšou ortel smrti, originálek asi moc není :-) Osobně vlastním originálky jak CoD1, tak CoD2 od Cenegy, ale ještě nikdy jsem raději nepoužil číslo, které je nalepené na bílé samolepce vzadu na návodu. Raději si propůjčím jiné. Svůj Guide si tvrdě hlídám, aby nebyl nějakým nenechavcem zneužit. Navíc, blbě se pak šuká s nicky, když máš jen jeden CDkey. A myslím, že i na PG časem přijdou na to, že napsat do souboru "hosts" DNS cod2master.activision.com a nasměrovat si to na lokální smyčku není zase až tak velký problém.

Anonym (2.2.2006 21:50:03)

No jako fakt nwm --kazdopadne si myslim ze tim ze PG koupili gz jen ukazali jaky sou niemandi a ze by nemeli sanci konkurovat a tak to radsi zkoupej --proste lol tj moc :-/ Bojler Rulezzz jeho servr ponese skutecnej nazef GZ ;)

y2k (2.2.2006 21:31:07)

Ze svojim přístupem by ses lépe hodil do starého režimu. Byl by s Tebe asi správně uvědomnělí agent či přisluhovač.....

tatik (2.2.2006 21:34:38)

a to jako proc???? ze chci hrat a ty sracky kolem toho me nezajimaj? jo ukradly mu to je to hnus ale ja s tim nic neudelam

tatik (2.2.2006 21:37:33)

jasne podpora stareho gamezone= nehrat na novem?tak to myslis?

y2k (2.2.2006 21:39:59)

Ano, přesně tak ......

tatik (2.2.2006 21:44:06)

zamita se proc? kazdej den prijde x new uzivatelu internetu kteri nemaj sajnu co se stalo a ti hrat pudou:-)) a ja chci taky hrat mam v tom dost penez mys podlozka a nebylo to zrovna levny a mam to jenom na to

y2k (2.2.2006 21:39:00)

Ano, ale až někdo na ulici ukradne Tvoje auto, tak se může stát, že policista, který půjde kolem si v duchu pobroukne "tak co, že mu to kradou je mi jedno, hlavně, že já nemusím jet autobusem" ! Je to o tom samém..... Nechuť a neochota společně s lhostejností vládne naším národem.

tatik (2.2.2006 21:41:48)

no ja od toho auta aspon pudu mit doma papiry:-)) ze jsem ho koupil. ano uznavam je to bordel boha ale to nema v ruce zadny papiry nebo smlouvu nebo proste neco aby se mohl branit??

tatik (2.2.2006 19:45:10)

jak pisu ja chci nekde hrat a za druhe neni to muj boj promin ale je to tak aspon ja to tak vidim a hrat tam klidne pudu

tatik (2.2.2006 19:42:39)

jj je to smutny ale ja chci nekde hrat