Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Smolaři na navýšení rychlosti...pořád nic

Smolaři na navýšení rychlosti...pořád nic

AgentSvr (6.2.2006 19:36:37)

Já sem už o zrychlení na moje konto zažádal 2.2 a nic, 5.2. volám na Telecom, prej to tam nemaj tak to operátorka zvyšuje tam. Pořád nic tak volám dneska a prej to bylo stornovaný. Nevim jestly se v tomhle měsíci vůbec toho navýšení dočkám. Mám Impuls 128/64 1:50 1300m od ústředny a žádná změna, jiní vo to zažádaj a za pár hodin to maj. Je snad ještě někdo kdo takhle trpí?

Luba (6.2.2006 19:49:19)

Tak to jsem na tom stejně jako ty!!!2.2. přes konto,to nešlo....tak jsem přes operátora zadal požadavek.Dneska jsem koukal na konto a vůbec mi to nenačte.Ukazuje to nějakou chybu 500.Tak volám operátora a můj požadavek na zrychlení internetu ze Sptint 1024 na Sprint 3072 tam vůbec nemají.Tak mi to operátorka znova zadala a bylo mi řečeno 2 až 5 dnů.Jsem už z toho hotový......Jsem tedy zase na začátku.Jsem zvědaví,jak dlouho tento kolotoč bude trvat.

kimi (6.2.2006 20:05:49)

Já jsem zažádal na "Moje konto" 4.2. a dneska máme 6.2 a nic.Ještě tam zítra zavolám.A tu chybu mi to taky pořád vyhazuje.Chyba 500 a nic se nenačte že jo?.

Luba (6.2.2006 20:18:20)

Ano nic to nenačte.............

Ondra (6.2.2006 20:33:38)

Já jsem žádal 1. 2. přes moje konto a furt nic. Zkoušel jsem i volat ale po 15 min čekání na operátora jsem se na to vy... . A dnes celý den chyba 500. K čertu. Zítra je pět dnů pryč, tak uvidíme

Pavel (6.2.2006 21:06:55)

Ahojda, mno tak jsem volal na iol a po deseti minutach cekani mi typek rekl ze to mam zadany na konte user.iol.cz ale ze vic nevi, tak ze me prepoji nao bchodaky. Tam mi ochotna pani (po deset minutach dalsich na spojeni) rekla to same, ale na vic, ze vidi ze tam je nejaka chyba, tak ze se na to podiva a opravi to, takze doufam ze brzy to bude ok:-).. Tak volejte nenechte se odbyt.

v.denny (6.2.2006 21:18:32)

něco se děje, dneska jsem se do konta dostal v poho ale kolem 21.00 se tam už nedostanu, že by se led pohnul k lepšímu? se nechám překvapit -:)) a v červnu příjde Karneval

AgentSvr (6.2.2006 21:31:44)

To stejný jako u mě asi před hodkou. Technik nic nemohl tak přepojil taky na obchodní odd. a tam prej stornována obědnávka, tak ani nevim jestly to tam zkusil, ale jestly tu rychlost nebudu mít zejtra tak jim ty telefonní linky uškvařim...

eR.c (6.2.2006 22:36:22)

Hmm ja taky 2.2.,a zatim pekny kulovy :D Nechapu ten jejich system pridelovani,navysovani(dyz je linka omezena soft.) atd...to snad neni normalni,2 lidi co ode me bydli 20m uz frceli 3.2. a ja ani tuk!pritom vsichni mame 128/64 Impuls...nastesti ze ted mam dost prace,tak prijdu domu hotovej,tak aspon zdimam netovy radio :D Ale jako ty sluzby..hruza! uvazuju o tom ze se asi v budoucnu prestehuju do vetsiho mesta kde je ta nabidka preci jenom vetsi,kabelovka atd...

radik (6.2.2006 22:41:40)

Ahoj, já jsem žádal 1.2. a na "Moje konto" to bylo také tak vedeno. V platbách se mi objevilo i 990kč za novou službu, ale zatím se nic neděje kromě toho,že nějak po poledni se objevila chyba 500 a ta stále přetrvává.