Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > NEXTRA & PINGY PO ZRYCHLENÍ

NEXTRA & PINGY PO ZRYCHLENÍ

Jirka (7.2.2006 21:57:27)

Chtěl se optat uživatelů NEXTRY,zda se jim změnily v důsledku navyšování rychlosti pingy.Mně ano.Do ůnora jsem míval krásné pingy kolem 20ti a nyní i 40+ a k tomu všemu stoupl dramaticky packet loss.Rychlost služby jež využívám,tedy ADSL FUN 1Mb je proměnná,avšak ne stabilní jako kdysi(kolem 800kbps) ale nyní i 60 a skáče to.V noci těch 800 ale mám a také pingy se ustálí na rozumné hodnotě.Taky jsem ještě doposud nepocítil navýšení rychlosti,ale údajně by se tak mělo stát do konce tohoto týdne. Myslíte si,že zvýšení pingů je způsobeno velkým vytížením linky v důsledků navyšování rychlostí všem uživatelům?Měl někdo stejný problém a po zvýšení rychlosti má pingy opět jako kdysi? Mám strach,že hodnot jakých jsem ,co se týče pingů,dosahoval kdysi už nedosáhnu :'( Snad mi někdo z Vás pomůže nebo poradí.Díky.

y2k (7.2.2006 22:01:07)

ČTc nebo TN ?

Jirka (7.2.2006 22:06:39)

Omlouvám se,to jsem zapomněl.FUN přes telecom...

Jmenovec (7.2.2006 23:40:43)

Cau, ja mam taky FUN 1M pres CTc.. kdyz si merim rychlost na techto strankach na tym tachometru a pak me vyjede vysledek tak me ten ping ukazuje taky i kolem 100,a nekdy i nezmeri, ale temto hodnotam neverim! Protoze mam program Ping plotter a vnem si testuji odezvu kde me ukazuje na www.dsl.cz od 14 do 20, vetsinou stabylne tech 15. Zalezi jastli to pocitujes treba v nejake hre ci vnecem jinym, nebo jakym spusobem to testujes... jinak packet loss nevim co je ! (:o) !, snad ti ktomu nekdo rekne vic ........................................................................Jura

Jirka (8.2.2006 12:01:00)

Právě,že to poznám ve hře.Tady mě ten ping na tom speedmetru nezajímá,ale když pinguju přes příkazový řádek třeba seznam.cz tak to je o poznání vyšší a to i ve hře,takže badluck :'(