Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Rychlost od Telecomu a problém z Modemem SAGEM

Rychlost od Telecomu a problém z Modemem SAGEM

MICHAL (19.2.2006 17:55:01)

Nevím jak vy ale já jsem z TELECOMU rychlostí docela spokojen. Ale jenom na ti slavné výpadky modemu co mi dali . Mám modem SAGEM a je to hrůza ten modem. Takoví výrobek nemněl jít na trh. Rád by jsem si pořídil noví modem ale nevím k terej. Aby byl za dobrou cenu. Minimálně tak do tich 1070.-Kč A nebo kdo už ví jak tím výpadkům zabránit. Už jsem vyzkoušel vše.

P37r (19.2.2006 19:05:35)

Já mám pripojeni od telekomu a taky modem sagem (fast 840) a od ty doby co jsem zjistil ze v dsl monu je neco jako nastaveni modemu a prenastavil si to podle toho jak je to na strankach vyrobce (a taky podle toho co sem se docet v tomto foru), tak je ten modem uplne bezproblemovej. Driv mi to psalo treba neni ozn. ton, nebo zarizeni ohlasili chybu ale od ty doby uplne v poho jo a ovladace mam ty co u modemu byly na cd

Anonym (19.2.2006 20:20:01)

Tak to je super, že ti to funguje. A můžeš se o to, jak jsi ten modem nastavil, podělit i s ostatními, aby nám to také bezproblémově fungovalo? Díky moc.

Anonym (19.2.2006 20:30:42)

Vzdyt se podelil - hledal na strankach telekomu a tady na foru. Kdo hleda, tak asi najde. Pokud neni linej/hloupej

Pepe (19.2.2006 22:29:14)

Mám stejný problém s modemem Sagem.Můžete mi někdo napsat konkrétní nastavení, aby to fungovalo. Problém trvá od středy. Předtím jsem jel půl roku na Siemens A 100 a ten při změně rychlosti přestal fungovat úplně.Děkuji za přesné technické informace.

Anonym (20.2.2006 22:58:54)

Tak se mi zdá, že se tady akorát lidi vytahujou, ale aby poradili, to ne :-(