Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Obecná diskuse > Navysovani rychlosti u CTc

Navysovani rychlosti u CTc

Pavel (21.2.2006 21:46:09)

Tak uz nevim co stim Telekomem udelat Mam Maxi a od 2.2 zazadano na migraci ale nevejdu se jim do upravenych metru od dslamu drive stacilo na Maxi bejt do 3 Km dnes uz to musi bejt do 2.4 Km a ja sem 2.7 Km a misto toho tedy aby mi daly sprint nebo tak neco tak mi rekly ze mi nechaji 2 MB za 1399 a proste starej Maxi. Myslel jsem kdyz mi to rekly ze je sezeru ale nevahal a dal si na zmenu na extreme 3072 a to jiz 19.2 a dnes se mi tam obevilo v konce vyzadano ale z dnesnim datumem i kdyz uz jsem tam mel vyzadano od 19.2 a navic normalne vypli hotline a daly tam nejaky zvast o tom ze si to mame udelat ve sprave konta a cekat dalsich 7 dnu . Alespon ze se mi uz prestaly v tom telefonu smat do ucha a hrat hudbu z filmu kdyz se rozlobime ... coz me tak vytocilo ze jsem jim rek ze zesebe nenecham delat legraci a vyhrozovat tim zek kdyz se telekom rozlobi . proc jsem jenom vesnickej trouba a nema tu nic jineho nez ten telekom . jinak doufam ze uz moc lidi neni co cekaj od 2.2 jako ja ale jak znam telekom tak nas asi bude spousta . Mame se na co tesit :/

Anonym (22.2.2006 08:07:22)

heh nápodobně, já mám sprint. sice ještě nemám navýšení ale když jsem tam volal tak mi řekla baba že musím být max 3km od ústředny a já jsem 3070metrů super.... akorát nechápu co to je za volovina když na pomaleji sprint jde a po agregaci né.. snad musí službu upravit tak at jsou schopni to splnit a né že se rozhodnou že to všem zvednou aniž by telecom byl schopný toto splnit.. já šel do spintu né kvůli rychlosti ale kvůli limitu a proč bych měl mít ted jen 8 gb když nejsou schopni navýšení ze sprint na sprint. a určitě si nebudu platit 2mb linku za 1300 bez limitu. to už je trochu moc..15600 a rok... 12gb mi stačí nejsem notorický takže se tam vlezu i když se někdy krotím-- stačí sledovat ted olympiádu online a data jen tečou. nebo třeba skype a kamera. mikrofonem za 3 minuty odešlete 850kb a kamerou 2,4mb...

Anonym (22.2.2006 12:43:12)

Mam internet expres ideal se zavazkem 512/128-takové připojení v nabídce (i staré) není takže nevim jak si mám nastavit to navíšení,buď to nejde ,nebo mi to časem zamítnou-je to banda podvodníků,kteří chcou jen zbohatnout na obyčejných lidech ...!!!Pěkně mě to štve a už newim co mam dělat.

Anonym (23.2.2006 11:43:47)

oprava-internet expres optimal data se závazkem 512/128